DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 9. 4. 2005 (sobota) - 3DDX+DDR
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
9. 4. 2005 (sobota) - 3DDX+DDR
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Je mi trochu lito ze dospavam resty z tohodle a minuleho tydne a na workshop (+ ......) jsem se nemohl dostavit, tekze jsem si pro vas rezervoval dalsi tyden, proto:

dalsi sraz: 9. 4. 2005 - sobota - vsichni zvani

Videl bych to zase nejak ve stylu sraz u 3DDX, tam tak 2-2.5h byt (podle nalady) a pak by se presunulo nekam/k nekomu na DDR. Jestli budou hotovy hardpady, mohou se pokrtit peknym podupanim.

Mozna by slo udelat i par netradicnich veci jako: trening freestylu, trening double modu. .. no ono uvidite co bude v 2. casti mesice DDRka.

Teoreticky mohu sraz posunout na nedeli. Zati mreknete jak se vam to casove hodi a aby se dalo necim zacit, co vy na ... 13h?

@hex: nezapomen na osadniky
@molik: kdyz pripomenes, bezmu XboX redukci k TX1000
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já tě zabiju, zrovna tenhle víkend nejsem v Praze... Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja to beru, zatim :wink:
Jeste pristi vikend mam volno
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@cloud: no a? nevadi .. pristi tejden po tom bude taky (jen tam nebudu ja)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já bych se právě s tebou potřeboval dohodnout na ten Avalcon, a nemůžu se s tebou potkat Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No zatim je jeste cas, a kdyz ne .. jsem na icq.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Yop, dorazím^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chcete na srazu i PPP ? (nemyslim na 3DDX)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No na srázku budu asi až odpolodne..kolno pěti estli to nevydí...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Program na sobotu

13:00 sraz 3DDX Andel
cca 2 hodky tapani + hromadny vpad do carrefouru na backory

16:00 DDM nebo Pavel DDR

+ projektor
+ nova videa
+ sdruzeni
+ freestyle
+ xsoft Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Sákvá...můžu se dotáhnout až kolmo pozdě???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@hex .. kdyztak prozvon a zkusime dat vedet kde jsme
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Pokusim se dorazit... teda urcite dorazim kvyli vraceni CD... a mozna i kvuli sdruzeni (teda jestli me budete chtit ) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ne a ne a ne, nesnasi nas ...

... na Andelu ve Virtual Game Hall. Hudbu nam nepustili nahlas, protoze pry udajne nemaji klice od automatu, ktere jsou na penize a ne na karty (a ze jsou v cele mistnosti jen dva, 3DDX a jakysi fotbal) a jeste mi zakazali fotit pod zaplacenim 500ti Kc.

Ted jsem byla pro veci (projektor, hadrpad, softpad, osadniky a backory) a jde se tapat k Pavlovi.

Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
o_O To teda koukam. To uz trochu prehanej, se mi zda...

No, kazdopadne bych to uz dal takhle nenechaval .. majitel/reditel Virtual Game Hall by jiste nebyl potesen, kdyby zjistil jak se zamestnanci chovaji k vlastnim zakaznikum ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
9. 4. 2005 (sobota) - 3DDX+DDR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)