DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR humor :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Amv ze keryho tohle je .. mam (stejne jako spoustu dalsich).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
xsoft napsal:
Amv ze keryho tohle je .. mam (stejne jako spoustu dalsich).
jj ja jen, ze to je perfektni AMVcko Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Bandolero Comanchero - netreba dodavat nic dalsiho
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja nevim kam to dat, tak teda sem Very Happy Very Happy Very Happy

http://plnehry.idnes.cz/online/dancebeat.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
molik napsal:
Ja nevim kam to dat, tak teda sem Very Happy Very Happy Very Happy

http://plnehry.idnes.cz/online/dancebeat.html


GRRRR!!! Jsou tam opacne sipky! ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Muj kluk miluje double mode, vzdycky chce hrat append, je plny pychy.
Je synchronizovany s beatem...."blabla netusim"....
rychle bijici srdce (kvuli velke rychlosti)
hmmm....laska je hidden mode...(a taky survival)
muj kluk ma rad double a neni levej^_~ (rozumeno levak..ale docela me to dostalo).

No kdybyste nevedeli, kde jsem tenhle nesmysl vyhrabala, tak si puste skladbu Sana Morette Ne Ente.
Stala se mi totiz takova zajimava vec. Snazim se ted zkoumat cviceni z matiky (jako problemy...)sorry jsem totalne dead, muj tlak je dost nizko a je mi spatne, do toho jsem nemocna..tak mozna proto to nechapu...a najednou moje ucho zaregistrovalo neco co znam za skladbu. Koukla jsem na listicku a koukam...track15. No tak jsem se koukla na na ID3, kde nic nebylo...ale vzhledem k tomu, ze je tam cesta k souboru, dozvedela jsem se ze je to skladba od B3 z Audihead (slovenske to skupiny (mozna je to naopak...)). Tak me to dost prekvapilo...kdyz muj mozek vyprocesoval rozpoznavaci funkci a vyhodil mi v hlave odpoved 'sana moretto ne ente'. Shift L...a hledani sana morette ne ente (nalezena v patem mixu) a nasledny poslech... poprve jsem poslouchala o cem ta skladba vlastne je...no musim rict, ze jsem se docela lamala smichy^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jestli se chcete trochu pobavit tak se kouknete na moji homepage.

Arrow http://sweb.cz/stsung/

pak kliknete na Muj mily DDR denicku a prectete si posledni zapis.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
S'Tsung: Boze co to je za font? ehm zobrazuje se to divne, a to mam kodovani spravne ... uz jsem se s tim setkal, ale tohle fakt neumim dat dohromady, hacky carky nic ... ale i jiny pismenka ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Bee_Boo napsal:
S'Tsung: Boze co to je za font? ehm zobrazuje se to divne, a to mam kodovani spravne ... uz jsem se s tim setkal, ale tohle fakt neumim dat dohromady, hacky carky nic ... ale i jiny pismenka ...


Pred posledni aktualizaci to slo, proste se tam zase pripletly ty 3 znaky tak to blbe.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nezalezi na fontu ale na kodovani. no ja nevim jakto ze vam to nefunguje. je to UTF-8 a je to taky jako UTF-8 ulozeny. ...-_-
Ulozila jsem to znovu a uploadla...asi tam bude dalsi zapis nekdy.
no proc to ksakru dela? Me to funguje a z ciziny si jeste niky nikdo nestezoval a to tam mam i jiny carky a jiny nesmysly. ???
tak ja nevim...nechce se mi delat pro kazdou stranky vlastni kodovani. mozna ze vam vyhovuje ANSI vice ale to zase haze nesmysly me.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
no me to teda normalne jde...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Takze ANSI nefunguje a fungovat nebude. Ted jsou oba dva logy v ISO LATIN ulozeny pod unicodem (ok zajimava kombinace..ale budiz). Melo by to odted fungovat ...tak ne..pulda mi prave napsal ze nefunguje c s hackem. Takze ted zobrazte log a logddr v central european kodovani pokud se vam ukazi nesmysly. Melo by to plus minus jit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No teda...netusili byste jak se SM nacita dloho bez cache..-_-...uz jeden par minut. no..tohle byl muj pokus o pripojeni se na francouzsky server se SMO.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kuk..vite jak si totalne znicit pad? nebo ho proste "dodelat"? Tak kuk na tohle...(druhy bod)

[/url]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
to by na oddelani nasich hardu nestacilo ^_____________________^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
DDR humor :-)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)