DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR humor :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mozna tech vasich ne...ale normalnich TXek asi jo. Videl jsi me nekdy bezet? Ja jsem schopna bezet dlouho a rychle no nevim jak by to pad prezil^_~...kazdopadne jsem se lamala smichy kdyz jsem to v tom PS2 casopisu nasla..^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja jsem to asi nepochopil ... *tupe hledi do monitoru*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Bee_Boo napsal:
Ja jsem to asi nepochopil ... *tupe hledi do monitoru*

zurive "bezis" na svem padu a zvoleny borec na obrazovce bezi podle tve frekvence ^___^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak takhle vypadal muj kamos kdyz zacinal s DDR ^_~

http://ddr.digital-revolution.com/ddr_at_station_vlissingen.mov
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
OOO velky a moudry max 300 sklanime se pred tvym bpm Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Xsoft: Uz jede nova verze fora. Je dostupna na adrese Arrow http://ddrforum2.pocitac.com/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Chiiiiiiiiiiiiiiiii??? ^_^
Vyyyborny... aale asi to musel daat spostu prace , co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Spis xsoft objevil nejaky "human speech - pikachu speech" prekladac a nedalo mu to aby ho hned nezneuzil prekladem fora, ne? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
co to ale mame na foru lidi...napred fotky pak tohle..a jine...-_-. Uz abychom zalozili topic "Lami Farma" nebo "krmelec pro lamy".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
co delat s znicenym padem?

[/img]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
tak tohle se mi povedlo nahodou Smile
kouknete do ceho jsou usporadana mesta na mape Smile jedno policko neni videt, ale spicku si predstavite Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja dneska u nas doma, kdyz jsem sel domu a tam probihala nejaka oslava (no dobre, teta mela 60.) .. tak jsem objevil jedno slany pecivo. Takovy ty rybycky, precliky a slany tycky. Jen ted uz misto slanych preclicku nedavaji preclicky, ale pismenka ...

.. tak jsem se jim v tom pohrabal a slozil si: "CZECH DDR".

Koukali na me divne. Pak jsem mel hlad, tak jsem cesko sezral Wink. Uz se mi na kompu vali jen DDR. Skoda ze nemam po ruce fotak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zasveceni pochopi ...

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Nejsem zasveceny ....
Co to? Preriznuty hulkovy panacek umlatil trevora valcovackou?
Snad si to Trewor nevezme osobne ^___^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DDR humor :-)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 10  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)