DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR v pátek 25.11.2005 ve skautském domě v Žatci
DDR v pátek 25.11.2005 ve skautském domě v Žatci
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
asi od 18:00

můj hardpad + kamarádovo PC

cca 10 lidí co DDR viděli možná tak ve filmu Wasabi

další info bude na stránkách: http://junakzatec.wz.cz/

večer asi promítání filmů
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
takze ... after sraz report:

bylo moje pc a muj pad

bylo tam celkem 10lidi ... 6 zateckejch a 4 lounsky...

pustilo se to v patek v 17-50 a vypinali jsme to v sobotu rano asi ve 4 hodiny... pak se slo spat... zadny z tech co tam byli na tom nikdy nesta, ale za tu chvili co to tam bylo se asi dostlali az na 3tlapky

pravidelnost asi zadna zatim nebude ale chteji si asi vyrobit jeden pad....

foto bohuze neni pac nebyl fotak Sad snad priste
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Pekne, uz jenom zorganizovat takovou akci a sehnat prostory urcite neni nejjednodussi a kazdej kdo to zvladne je podle me dobrej Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
diky...

no citil jem se dost trapne kdyz sem to tam rozlozil a oni jako chteli videt k cemu to je Smile a ja mel zacit tanovat... huh ... ja zacatecnik... trema... nevedel jsem jestli e jim to bue libit nebo ne a vodpalkujou me... pac tohle bylo malinko neco jinho nez treba na conu kde sou idi japan-oriented... ohle byli obycejni smrtenici... ale libilo se jim to (vetsine - dle jejich slov) takze mi spald kamen ze srdce... uff
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
JJ, to jsem zazil neco podobnyho. Proste na konci skolniho roku nas jela tak pulka tridy za kamosem na jeho chatu. No a on me ukecal ze vezme pocitac at vezmu pady ze bude sranda. No a bylo to OK, ono staci aby se ti lidi umeli aspon trochu bavit a z padu je nesundas Very Happy ale jsou i vyjimky co na to nevlezou ani za milion - si rikam jejich chyba Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

DDR v pátek 25.11.2005 ve skautském domě v Žatci
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)