DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dozvidam se smutne veci o nasem sdruzeni...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
NX-306 napsal:
Tak nejak ve me tohle vyvolalo dojem "a co vlastne pro me sdruzeni udelalo". Jasne ze tu byli lidi ktery pro me hodne udelali, at uz cleni nebo necleni, ale sdruzeni jako organizace ? mno docela by me to zajimalo, protoze ani po tech par hodinach co nad tim premejslim nenachazim odpoved.


Tak ja si dojdu pro kafe a tento jubilni dvoutisici post venuji tomuto tematu. Urcite si to zaslouzi.

Kdyz jsem tak nejak zamyslim nad tim co pro me tahle skupina lidi za ty tri roky co se zname udelala, musim rict, ze tech vychovnych "facek" jsem koupil asi nejvic. Vezmu to konkretne, nechci to nicim zastirat.
Prvni vychovna facka byla Rin. Ono se trochu pohadat je docela normalni, ale kdyz se potom hadate jeste dalsi skoro dva roky, tak uz je to docela blbe. Jsem rad, ze dneska uz je situace jina a na Rin jsem se už dávno přestal koukat skrz prsty a myslim, ze to je jeden z mnoha prijemnych lidi u nas.
Druha vychovna facka byla Molik, ktera me uspesne fackuje uz tri roky ("Cloude! Co to delas!" Very Happy). Je to pro me takove dost divne zjisteni, ale tak nejak mi Molik dala najevo, ze DDR/ITG a tak vubec neni jen o tom byt nejlepsi (pred tim jsem sedm let hral MTG a tohle byla moje kazdodenni filozofie), ale taky bavit se s lidma, poznat je a to hrani je v tom zebricku priorit o trochu ci vice niz.
Treti vychovna facka byl Xsoft, kterej mi ukazal jak moc neumim IT Very Happy a tak nejak me zapojit do deni ve sdruzeni, ze zacatku o trochu vic nez vsechny ostatni. Takze diky za to, ze mam prehled a diky za zasobovani tunami veci.
Ctvrta vychovna facka byla S'Tsung, ktera mi ukazala jak moc spatne hraju Very Happy a tak nejak me namotivovala do zlepsovani se a pokracovani v tom a taky mi konecne doslo, ze clovek nema mit blbe poznamky, kdyz je u nej nekdo, kdo ma za sebou hodne hodin bojovych umeni.Smile
Pata facka byla od Trina, ktery me konecne presvedcil, ze clovek se opravdu da zabit za dve vteriny Very Happy a taky za to, ze mi ukazal, ze programovani neni takova veda, jak jsem si myslel. Je to cim dal tim lepsi.
Sesta facka byla od NXe se Stribrem, ktery mi ukazala jak moc spatne umim organizovat akce Very Happy a jak moc debilne se umim chovat. Tohle bylo taky hodne drsne obdobi, ktere jsme doufam vsichni ve zdravi prezili a doufam, ze vsechny ostatni akce jsou jen lepsi a lepsi. Takze nedekuju za to ze umim organizovat (to rict nemuzu), ale za to, ze jste mi dali sanci to zlepsit.
No a ta zatim posledni bude od Seqoyky, ktera me toho naucila tolik, ze to sem ani nemuzu napsat, ale hlavne to, ze mi dala druhou sanci.

a ted takovy bonbon na zaver, kolik bych ja musel platit za clenstvi, abych tohle zaplatil ? No, obavam se, ze to bude opravdu dost:), necleni mi nikdy nevadili, akorat mi vadi, ze spousta lidi prestala chodit na akce, jako je treba Superload, Werk (jako nestiska se mi, ale bylo to oziveni Very Happy) a treba i Hex a rozhodne si nemyslim, ze by ta situace ve sdruzeni, byla nejak hrozne moc spatna, ale vazne by nebylo naskodu podekovat lidem, kteri za vas obetuji hodne hodin prace a sami z toho ve vetsine pripadu nic nemaji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Double post: Jste nejak prestali psat:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
<OT>Hah, Cloude, jsem poctěna, že jsem byla první, od kohos dostal facku Very Happy Very Happy Very Happy </OT>

Beztak už bych to tu uzavřela, takhle budeme jen rozdmýchávat oheň. Názory byly vyjádřeny a nepřispěl sem nikdo, kdo by sdílel opačný. Mno.. co dodat, ale zajímala by mě obhajoba druhé strany.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Mno, a ono je tu na co reagovat? Nevim kdyz kouknu na tvuj puvodni post tak pises ze by bylo zahodno abych se stydel, otazka zni co - to ze reknu svuj nazor par lidem u kterejch povazuju za dobry aby ho znali je dostacne spatny cin abych se mel stydet? hmmm, whatever. Druha vec ze to prirovnavas k tomu jakobych rek ze pro me sdruzeni nic neudelalo, snazic se vytvorit dojem jak moc toho sdruzeni dela pro lidi. Vsimni ze v te otazce sou zvyraznene dve slova - ja a sdruzeni. Asi sem mel este zvyraznit treti a to udelalo. Dostal sem hezke reply na to co sdruzeni dalo lidem kolem. Ikdyz se nad tim zamyslim z tohohle pohledu - neprijde ze by mi aktivita sdruzeni jako organizace me neco prinesla, hlavne to cele nedava smysl jako takovej.
1) Kdyz uz sdruzeni existuje a ovlivnuje lidi kolem sebe, nemuze to byt negativni. Z negativni zazitku plyne mimojine i zkusenost s tim a clovek se pouci do budoucna.
2) Kdyby nebylo sdruzeni, tak by clovek misto toho co dela (s tim ze sdruzeni je), sedel doma a cumel na stenu (ackoliv podobna meditace jiste je pro mysl prospesna, ted ji zrovna nemyslim)? asi ne. To co bych delal misto toho by mi dalo vic? min? stejne? kdo vi.
Kazdopadne odpoved na polozenou otazku sem nedostal odpoved, otazka byla prekoucena tak aby bylo mozne ji dat kladnou odpoved. Podobnou demagogii clovek vidi napriklad v poslanecke smenovne. S timdle pristupem nekterych clenu (ackoliv to nejsou vsichni ani vetsina, nejak tech par staci na vytvoreni imidze)... no nevim jak mam mit pred sdruzenim respekt.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dobre, tak ja ti treba reknu, ze sdruzeni pro mne udelalo to, ze si muzu zahrat oficialni FoF'07, coz beru jako hodne dobry krok dopredu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
Dobre, tak ja ti treba reknu, ze sdruzeni pro mne udelalo to, ze si muzu zahrat oficialni FoF'07, coz beru jako hodne dobry krok dopredu.


Shocked asi to bude tou 1am, ale tohle sem fakt totalne nepochopil Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Asi si to jen nepochopil. Nikdo ti nemuze rict co pro tebe sdruzeni udelalo, protoze nikdo nevi jaky zebricek hodnot mas zrovna ty.
My, co jsme tu napsali svoje prispevky, jsme ti jen dali navod a ty se mas podobnym stylem zamyslet. Pak rict jestli neco dalo nebo ne.

I kdyby nedalo tak co, neni clovek ten, co by se zavdecil lidem vsem. Sdruzeni je to same. Jestli pro tebe zadne vyhody nema, tak co uz.
Jsou lidi pro ktere ma a dokud jich bude aspon 10, budu se snazit. Ono jde taky o to neschovavat si nic pro sebe, kritiku, napady a prani rikat, at je muzem skusit plnit.

Tahle diskuse nevznikla kvuli tobe, ale horsim pripadum. To ze si se nebal to napsat zrovna ty, z tech vsech kterych se to tyka, to je druha vec. Kdyz uz to nenapisou ani sem a jsou schopni to rikat jen me za zady, asi neni jim pomoci. Pak nevim, proc mam z nich spatny spani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Chapes ze me nikdy neslo o to jestli pro me sdruzeni neco udelalo nebo ne, je mi i celkem kompletne jedno...

to o co mi slo je ze tu nekdo napise vetu "To je jak kdybyste rekli, ze sdruzeni pro Vas nic neudelalo." tak to ve me vyvolava pocit jakoby toho sdruzeni delalo hodne obecne pro lidi a tohle nejak nevidim a to je ta odpoved kterou sem chtel - co dela sdruzeni obecne jako organizace pro lidi(=necleny, protoze tyhle vety od clenu nepochazej). to co by sdruzeni delalo pro lidi nevidim a rek bych ze je to naproso uplne v poradku, je mi jasny ze aby mohlo OZ neco vratit uzitecny vsem (=klubovna, arkada whatever) je potreba napred venovat hodne usili aby se rozjelo... ale proste ta veta reflektuje jakoby realita byla jina a podobnej pristup je videt od vice clenu a takhle presne ve me vznika ten pocit kterej vzniknul, nesnazim se na necem hadat nebo whatever - jenom se snazim demonstrovat styl jakym pracuje moje mysl a kde se ve mel vzal pocit ze "sdruzeni je mazacky a kdo tam neni je lama"

Rikal sem nekdy ze si podle toho delam na vetsinu ? sem to asi pisu trosku ofenzivnim stylem a je v tom ucel proste ukazat tem lidem ze tohle je spatne...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Trvalo mi to dlouho nez jsem to pochopil, ale uz te konecne chapu a souhlasim s tebou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dozvidam se smutne veci o nasem sdruzeni...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)