DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Taaakze, videa od Filip-sana najdete tady.

Pro pristup potrebujete login a heslo.
Login je jmeno ceskeho sdruzeni priznivcu ddr (bez mezer, mala pismena), heslo je maskot (opet mala pismena) a mimo jine taky jeden z ITG songu Wink
Pokud vam to nedochazi, poslete mi PM/ICQ a ja vam ho reknu.

Pokud vas napada lepsi popisek nektereho videa (jsem si jist, ze ano), tak pls popisek spolu s cislem toho videa jako PM/ICQ.

Btw,
HQ = 720x576 @ 4000kbps
LQ = 360x288 @ 700kbps
SLQ = 360x288 @ 300kbps

vsechno to ma mp3 abr zvuk.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tss, takovej binec delat ve vlaku...no, jeste, ze jsem s vami nejela. K vam uz se nehlasim. Very Happy

(prodam CzechDDR tricko s nickem Centime - vzhledem k povaze suvenyru je vyvolavaci cena 1 000 000 Kc)


Naposledy upravil Centime dne pá, 14.červenec 2006, 18:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
nektery videa jsou vazne vyborny =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
sosam diky
a nekdy pridam svoje (treba se dnes douploaduji aspon fotky)
PS: bonus odjinud
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Moje fotky jsou experimentalne tady Arrow http://picasaweb.google.com/xsoft.cz
(tusim ze pod ne muzete davat i komentare .. o uz ted me za ne asi ukamenujete, co?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
xsoft napsal:
Moje fotky jsou experimentalne tady Arrow http://picasaweb.google.com/xsoft.cz
(tusim ze pod ne muzete davat i komentare .. o uz ted me za ne asi ukamenujete, co?)
Roztomily Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Moc pekny, dobre se to prochazi ... zatim lepsi web galerku jsem nevidel, google opet ruluje Razz Jo a fota taky pekny btw Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
fotky jsou moc pěkné...videa snad ještě lepší Cool ale u toho googla mi chybí popisky, nemůžu si pomoct. Když konečně poznám pár lidí podle obličeje, chtěla jsem vědět i jména Laughing Laughing Laughing
už jsem ticho...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
jmena maji na rukavu Wink jinak u 350MB fotek jsem se fakt s popiskama delat nechtel, zvlaste kdyz nemam pamet na jmena a obliceje

ale mas pod fotkou moznost komentare, tak se muzes zeptat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
promin Rolling Eyes Me zajinam ten pan s tim tucnackem v ruce, delsi vlasy...atd Question
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pavel
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
abych vedela, komu se vyhnout Laughing jinak by zase tucnacka mohla ohrozovat ta hrozna emule Smile
dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Aldyho fotky DDRkaru na FF06
http://www.molik.go.cz/Foto/FF06


Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Do 1. prispevku davam linky na fotky z FF06 (od lidi z DDR). Jestli nekdo neco mate napiste, a napiste mi i v pripade ze mate fotky ale jeste nemate uploadle. Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Par fotek tu mam, ale nejak nemam cas to projit a vytridit. Vetsina toho jsou turnaje (ale z FoF mam jenom zaverecnou stupnici vytezu Sad )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Festival Fantazie 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 12 z 13  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)