DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Flaiming - výš jen výš
Flaiming - výš jen výš
Flaiming DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno,FM
Citovat
Neco o me: DDR znam uz asi dva roky, ale svuj vlastni pad (obyc softpad) mam teprve od zari 2008 - chytlo me to na FF2008, kde jsem mel poprve moznost si na tom poradne zaskakat. Pred tydnem jsem si konecne koupil Impact, takze se planuju i nadale zlepsovat Smile Jinak software mam ITG2.

Oblibeny mod: 3x(nebo kolem toho),Hallway,Metal

Oblibene songy: Why me, Remember December, Little Kitty, Tribal attacker, Bad boy a dalsi.

Aktualni obtiznost medium songy zvladam celkem v pohode, 7-9 hardy uz trochu ztezi, dost missu. Zelene sipky uz zvladam dobre, akorat na tom nejsem moc dobre s presnosti (hvezdy jsem nevidel ani napomatuju).

Nejake aktualni screeny:








Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FlaimingOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
No koukam ze nezacinas spatne Wink jen tak dal draku ^.-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
jen tak dal Smile zacinal jsem skoro ve stejnou dobu jako ty, ikdyz impact jsem mel uz od zacatku Smile jen tak dal, preju hodne hvezd Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Flaiming - výš jen výš
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)