DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kvalifikace EC3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Kvalifikace EC3
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim. Z jedne strany je na to brzo, z druhe i pozde...vsechny informace jsou zatim jen teoreticke. pokusim se je dodrzet, ale nezalezi to az zase tak na me.
Takze kvalifikace by prozatim mela probehnout v prosinci. Ma to par hacku. Nevim jestli PG konecne "vyprodukuji" CF3 a jestli mi vcas dojde, takze prinejhorsim by se hralo na SM. Nevadi pro vas velka advantage, pro me naopak.

kdy: 29/12 2005
Misto konani: Kvalifikace se bude konat v Praze v nejakych lokalitach mensy CZ.
Kdo by se mel objevit? Lidi, co si veri a radi by se podivali do Norska. Takhle na to, abyste meli sanci se dostat na turnaj musite prolezt vsechny caty z Euromix 2. Avsak, EC3 by se mel hrat na ITG2 takze se podminky na vstup budou menit.
co dostanete, kdyz vyhrajete? To se jeste uvidi, ale prvni cena je moznost vstoupit do Evropskeho Sampionatu.
na cem se bude hrat: V planu byl a zatim jeste stale je (i kdyz zacinam pochybovat) muj PS2 a muj budouci CobaltFlux. (pripadne SM a nejake homepady..jsem HODNE proti)
co se bude hrat: V planu je DDR Extreme (ma desitkovy system a normalni gradovani), JD5 (ale nebojte se...PS2 hry nemaji tak brutus window jako arkada^_~)

Kdo prijde:

xSuperLoadx
S'Tsung
Xsoft
Falco
WerK
Molik
Pulda


Naposledy upravil S'Tsung dne čt, 8.prosinec 2005, 17:44, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Skvěle, včera na invexu jsou mluvil s Fořtíkem, tak mu to co nejdřív zavolám.

(osobní názor): určitě by byla lepší SM, protože jsou všichni zvyklý na časování ze SM)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
cloud: hm .. ale na mistrovstvi ti na SM budou kaslat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
jasny, ale ani tam se nehraje na PS2. (Jsou tam arkady to je fakt)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Specham, tak ted jen strucne:

Nejlepsi by byla arkada a to prave proto, ze v Norsku se bude hrat taky na arkade... proc by nas mel jet reprezentovat na arkadu nekdo kdo je nejlepsi na SM, pritom na arkade mu to treba nejde a jsou tu na to lepsi lidi? Jake budeme mit moznosti a co pro nas bude dostupne, je (asi bohuzel) druha vec...

EDIT: vzhledem k tomu ze arkadu asi k dispozici mit nebudeme ... PS2 je ji urcite blizsi nez SM ... prinejhorsim patricne nastavena SM s odpovidajicim JD apod.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Arkada je ve stavu jednani a asi bohuzel nejakou dobu nebude. Berte tak že ještě po nejaky casek (doufam, že co nejkratsi) bude pro nas tenhle luxus nedostupny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja vas vsechny chapu a Pulda ma pravdu.
Ja osobne bych do Norska z lidi, co z nam poslala sebe. Neminim tim nic spatneho nebo nejake povysovani. Ale Pulda mi ukazal, ze na DSS mu to fakt nejde. Bohuzel jsem jeste nepozvala jine hrace, co v zivote na arkade nestali na nejakou platformu, takze to je mozna vec i osobni. Kazdopadne vim, ze moje hrani na arkade bylo strasne a to uz jsem mela celkem dobrou uroven.

nastavit SM je tezke. Chce to mit dobry hardpad a nekoho kdo je velmi presny. mozna werk by mohl SM nastavit. Odehrat songy podle rytmu a ne podle sipek a z prumeru odchylek nastavit nejakou odchylku. Na mem pocitaci je odchylka asi 66ms, coz je ZATRACENE moc. Nemluvim o tom, ze samotne casovani stepchartu pro songy je spatne. treba to zacne dobre ale uprostred se to rozejde a tak. Mozna proto az vlezete na PS nebo arkadu a jste presni a zjistite, kde je perfect window...tak date treba AAA ani nemrknete. na PS2 je casovani stejne jako na arkade (jako ...v tom ze perfect je od 0.000) ale ma jednodussi windowy (o 15ms delsi). tech patnact ms dela hodne. ale na to neprijdete, protoze nemame arkadu po ruce. na to prijdete az na automatu. JDcko dela taky hodne. Na PS2, ktere jede podle dance pointu je to HOODNE videt. Ono dostat dvakrat -7 (nebo -6) za nedoslaply freeze vas z 50% zivota zabije. Na SM by se vam to v zivote nestalo. To same je i pro vice normalnich missu. V PS2 verzi to jde rychleji nez u SM, ale porad je to mirne oproti automatu. Ja jsem se bala na automatu hrat nejake deviti tlapky kvuli tomuhle judgementu. a mela jsem pravdu. I kdyz jsem je odehrala na A, mela jsem moment nebo vice, kdy jsem mela zivoty skoro na nule a to jsem neminula moc sipek celkove. Jen par ale za sebou.

Take vim toto, po dlouhe dobe hrani na SM jsem vlezla na arkadu a hrala jsem podle meho nauceneho casovani. Na obrazovce se objevovalo porad GREAT. To mi vubec neslo do hlavy. Tak jsem vzala DDR na PS2 zarazila jsem to do PS2 a zkusila to same... zase GREAT, GREAT (ale PS2 ma prece taky 45ms window..chyba bude jinde) Ano, byla. Moje SM mela velkou odchylku. Naucila jsem se par skladeb hrat na PS2 podle hudby (hold on me, twin bee..etc) a pak jsem je sla odehrat na SM aniz bych koukala na sipky..a jak to vypadalo? GREAT, GREAT, GOOD, GREAT... = offset hodne mimo...(prumer byl 66ms).

=> jsem PS2 je dobre reseni. ale zalezi co se k tomu PS2 pripoji. kdyz to bude softpad..jsem proti..kdyz to bude hardpad jsem pro. ale zase hardpad a SM...to znamena dlouhe nastavovani SM a pak nejiste vysledky.

BTW EDIT: Lidi z EC na SM hrajou jenom rukama a oni vi proc. a na mistrovstvi ti opravdu tvoje schopnosti na SM jsou k nicemu. Das TLOM na SM? Jo, dam. Na PSX? Jo, dala jsem. Na arkade? Bojim, bojim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyz uz jsme u toho, posilam svuj Arrow INI k ITG (bude na hard turnaji).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Prosim, zkuste hlasovat, co nejrychleji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já hlasovat nebudu, protože si kvůli kvalifikace udělám čas kdykoliv, takže to nechávám na ostatních...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nema nekdo k dispozici NTSC televizi (nebo aspon takovou, ktera NTSC pobere? at uz je to JP nebo US)?
CFka dorazili do svedska. A asi mozna dorazi i ke me domu (teda jedno).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tusim ze .. mam (doma 2 + tv tuner v PC).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jako jestli hodlaji prijit ctyri lidi tak to nema dost cenu. Takze nejake jeste jine nabidky na datum? Vypada to, ze kvalifikace se tedy odlozi na zacatek ledna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
em ,mozna blby dotaz ,ale nebude nakonec rozhodujicim faktorem ne vase schopnost tancovat,ale dat dohromady balik na cestu az do nekam do daleka?
mozna mi neco uteklo ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kdo kvalifikaci vyhraje a bude se mi zdat dostatecne schopny aby se tam neztratil nebo dostatecne sileny, aby mu to nevadilo tak bude mit zaplacenou cestu. Ubytovani, jidlo a penize na DDR jsou bohuzel vase starost (DDR se prodrazi, jestli chcete nekde spat..jinde nez pred vasim pocitacem tak se to PRODRAZI hodne, ale o tom vice informaci v The Gathering 2006)
Kdyz tam pojedu ja, tak si pripadne i tech 20 000 najdu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kvalifikace EC3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)