DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mungyodance - DDR taneční software
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
"Beware's DDR Extreme, compiled with OpenITG's arcade input/lights drivers"
Pekny, takze to urcite nejak jde.

K Bewaru bych mel (na netu je taky) ta linuxova verze, ale zatim nic co by spojovalo 3.9 a PIUIO. Taky jsem nehledal (kdyz nemam ac;) cili nerikam ze to nekde pekne pripravene nelezi.
Open ITG - http://vyhd.homelinux.org/OpenITG
S kompilaci asi tak jakoze gl, poradne mi to neslo pred 3 lety ani podle navodu. NX by mel mit v tomhle nejake zkusenosti.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
PIUIO support nebude
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Nevím jestli se mi to zdálo nebo co, ale psal jsem taky komentář k těm lagům a nikde ho tu nevidím. Asi se někde ztratil před odesláním.

Chtěl jsem říct, že mi to dělá taky. Nezkoušel jsem teda zatím s ničím jiným než s klávesnicí. Pustím song, šipky ještě nejedou. Zmáčku šipku a target blikne s 1-2 sekundovým zpožděním. Chvíli mačkám, laguje laguje a najednou se to spraví a jde to OK. Ale málokdy dřív než vyjedou první šipky. Ale už se mi to někdy rozjelo a zase spravilo i uprostřed songu. Myslel jsem, že chyba je v mým železe, tak jsem s tím neprudil, ale zřejmě to teda bude něják náchylné.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
Dela to i po prehozeni OpenGL -> D3D ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
xsoft napsal:
Dela to i po prehozeni OpenGL -> D3D ?

dělá to na default, tj OpenGL... D3D vyzkouším
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
hmm, no tak co jsem hrál MGD3 tak lagy v zobrazování jsem neměl, zato byl každý stepchart jakoby o něco dřív ... nastavil jsem si ten audio offset, ale nepomohlo. prostě ten stepchart mi přijde jakoby odfláknutý ... u některých víc - to už jsem musel hrát prostě na synkopu - a u některých méně (třeba April) ... hodnocení na tuhle hru mám veskrze pozitivní až na to "zrychlení" ... ta synkopa je fakt nepříjemná ... ale zase to nutí člověka zůstat ve střehu

EDIT: nejspíš to nebudou odfláknuté stepcharty, ale fakt ten audio offset ... já to sice nastavil v tom cfg souboru, ale v launcheru je pořád nějaká šílená hodnota, takže ... nevím no Smile nechávám to být

Naposledy upravil MaJJ dne po, 3.listopad 2008, 17:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jaz DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Mungyodance 3 mi odmítá detekovat zcela funkční dancepady (3in1 Deluxe Ignition) Neím, co s tím. Poradí mi někdo? V ITG i Mungyodance 2 úplně bez problémů proběhla automatická detekce a tady mi to nejede jak na mojí staré kraksně, tak na novém notebooku.
Díky za jakoukoliv radu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jazOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Mungyodance - DDR taneční software