DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dance pad a software ???

Jaký software používáte ?
EverStep
9%
 9%  [ 1 ]
StepMania
9%
 9%  [ 1 ]
ITG
72%
 72%  [ 8 ]
DWI
0%
 0%  [ 0 ]
Další...
9%
 9%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 11

Dance pad a software ???
GeorgeG DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.06.2009
Příspěvky: 3
Citovat
Ahoj,
tak mě upoutal tento výrobek jak pro zábavu, tak bych to chtěl vzít jako trénink ke stolnímu tenisu Very Happy
Z toho, co jsem koukal po netu a tady na webu, tak jsem se rozhodl pro Impact Dance Pad. Jak byste ho porovnali s Deluxe Dance Pad ....
Nechtěl jsem vybírat z těch levnějších, tak proto asi kolem 1 tis.


Spíše jsem se chtěl zeptat, jak je to se softwarem. Dostanu k tomu EverStep, ale to bude asi jen něco jednoduchého. Našel jsem na http://www.stepmania.com free soft (stejnojmenný) Surprised ... a zajímalo, jak velký rozdíl mezi dalšími placenými jako je např. DWI, ITG ...
Jestli za tu cenu dostanu něco adekvátního oproti free softu.

Zkusím taky hlasování Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GeorgeGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Drtiva vetsina vsho softwaru co najdes bude Stepmania. DWI se pouzivalo tak pred 5ti lety (a stale ma par vychytavek, co SM ne - napriklad prepinani hracu), ale nebude mit rollsy a ne vsechny simfilesy sezere. Cili otazka zni, jakou "Stepmanii" si vybrat.

Everstep, Mungyodance, KuriMix, ITG Arcade (komerecni, legalne nestazitelne - stejne jako PIU Pro AC), ITG for PC (komerecni, mozno koupit), Stepmania 3.9, Stepmania 3.95 (az po openITG), Stepmania 4.0, DDR Extreme (od Beware).

Kdyz si vyberes, tak mas zaklad - jadro.
Do toho si natahni nejaky pekny themes (vzhled), default snad pouzivaji jen skauti a Viso. ITG ma take par peknych mutaci (ITG 1,2,3 .. pak rune ITG Gold, Night ITG verze), par sipek (noteskiny) - k ITG je to jasne, ale mimo nej je i plno dalsich. Jestli se dat DDR smerem, tak i anouncera.

Doporuceni pro zacatek:
- ITG for PC (komenrecni placene)
- ITG2 for PC R9 (vicemene ..no .. ok tak nelegalni, ale to spoustu lidi stejne neordadi) - vse uvnitr

Jestli jsi gurman tak nejakou SM 3.95 a vytunit si ji k obrazu svemu, ale to treba clovek zjisti co chce az objede par arkad. Muj tip v tomhle pripade by byl: openITG 1.1 (nebo alfa verzi, beta uz jede na patche, balicky a pod .. nicmene stale se da upravovat).

PS: Prestoze ITG jede na Stepmanii, tak pamatuj, ze autori to pojmenovali ITG take proto, ze nechteji slyset vety jako "ITG je Stepmania".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Dance pad a software ???
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)