DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pragocon 2006 - 10. 2. - 12. 2. praha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Lidicky, uzijte si pragocon i za me prosim. ok? Mejte se pekne a at vas tam moc nebuzerujou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Co povidat, PgC byl proste uuuuzasnej!!! Report asi nedodam, protoze u DDR jsem netravila cely Pragl, ale kdyz jsem se naaaahodou mihla kolem, byla vzdycky sranda... Mno pak nejaky ty prednasky, anime, cajovna... skoda jen, ze neni delsi Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo pragocon byl jeden z mych nejoblibenejsich conu do te doby co me neokradli.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na report nejsem, ale nekdo postnete fotky. Za to bych moh treba postnou hlasky na tomhle Pragoconu:
Arrow "Netece voda" - asi 50x opakovana hlaska alhambra (3h vecer) - Xsoft
Arrow "Pustte na pad toho malyho, 6-letyho kluka, co me porazil v osadnikach" - Cloud
Arrow "Neco jsem zam zapomnel, kdyztak mi to vemte. Karimatku .. jo a jeste boty" - Pavel
Arrow "Muzem rosvitit? Aha tak ne..." - Molik
Arrow "To byl situacni humor ..." - Xsoft

Nikdy nedokoncene vtipy (a NIDKY se ani nedopovi do konce ... nebo kuchnu Clouda)
Arrow "Ja bych chtel mit dve ..."
Arrow "Jde takhle Pulda po Brne ..."

Hlasky an tabuli:
Arrow "Kdo odnese konvicku je Pulec^2"


Naposledy upravil xsoft dne ne, 12.únor 2006, 20:59, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
At zijou hlasky^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
At zijou FOTKY ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jo, Pragac byl proste super. A protoze jsem vyuzil situace a cely pragac just in time klepal do PDAcka, tady mate reportik "Jak to vidi Sniper":

10.2. Den jako stvoreny pro con. Pocasi hnusne, misty osklive. No ale me ceka zaverecna zkouska z autoskoly. Tak tedy v pet rano vstavat, obhlidnout maily, projit fora a hura na testy. Krasny rano. Po prijezdu na testy a hodinovy aklimatizaci (proc nas svolavaj na 7:15, kdyz komisar prijede ve tri ctvrte na 8 a testy zacnou ve ctvrt na 9???) sem napsal test. Se sloganem "Z 65 budo tech 56 musim preci dat" sem dosahl skveleho vysledku - 55 bodu. Z*OMEGA*J jeden bod!! Nastesti jizdu i technickou sem dal tak si jenom zopakuju test a bude.

*preskoceno 5 hodin u kompu*

No a hura na Pragocon! Samozrejmne ze sem se jeste musel stavit na jednani takze fronta stihla zatim krasne narust. Nadhera.
18:45 - ted stojim ve fronte a pisu tenhle report. Fronta je dlooouha.
Fronta byla dlouha ale i tak zkoncila. Sice me u "recepce" cekalo neprijemne prekvapeni v podobe vetsiho vstupu nez sem cekal, ale i tak pohodicka. Takze hura do 2. mezipatra. A sipkovat, sipkovat a sipkovat.
11.2., 2:30 rano - Tak, ted je pul treti rano a Czech_DDR jde spat. Spime pod stolama v DDR mistnosti, takze aspon usetrime za "oficialni a legalni" spaci prostor.

11.2. Nadherne rano. Mozna az moc. Po krasnem snu o QoL na Challenge se vsema modama a max. rychlosti na AAAA full combo jsem byl vytrzen do hnusne reality. Mistnost primarne urcenou pro DDR jsme museli vyklidit kvuli manga fan-arti soutezi a DDRko presunout na chodbu. Presto ze se to jevilo zpocatku jako fajn napad, nebyl. To hnusne slunicko, ktere by se melo uredni vyhlaskou zakazat, doslo k nazoru, ze nas bude stvat a svitit do monitoru. Takze zhruba za hodinu jsem "utek" do vnitrnich casti budovy. Ale i tam byla zabava. Ukazalo se, ze "nase" Rin je kocka nejen v civilu, ale i v kostymu a na soutezi miss Anime alive ziskala jak cenu divaku (ano, taky jsem pro ni hlasoval) tak i 1. misto od poroty. Hold jsi kocka, Rin Very Happy Po vecerni akci v promitacim sale jsem se presunul zpet do nasi DDR tridy kde ted sedim. Na padech jsem si strihnul par songiku a ted klepu tuto cast reportu v touzebnem ocekavani pulnoci, kdy seqoy, oddena jen ve svem medvidkovskem pizamu, rozvlni sve ladne telo v rytmu nejakeho pekneho songu. Taky se dneska konala 1. zahajovaci schuze Czech_DDR, ale to jen tak na okraj, to neni vubec dulezita informace.

12.2. Tak predstaveni Seqoyky se nekonalo nebo jsem ho zaspal. tak snad priste. Dnesek byl ve znameni uklidu a baleni. DDRko jsme pustili asi ta dve hodky, aby si jeste mohli skocit opravdovi zavyslaci. Vybaveni jsme zbalili a zhruba ve dvanact opousteli brany PragoConu. Dalsi vetsi akce je FF. Kdo dorazi?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo gratuluju Rin k Miss Anime Alive. Objevila bych se take a soutezila take..ale smula. ^_~. Pekna kocicka.

Dekujeme snipere za reportik. (no jestli to bylo v te chodne v druhem mezipatre tak to muselo byt peklo...tam se clovek pece i kdyz neskace)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
sniper, nooo, mozna priste nooo;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jaky noo? Snad joo, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Xsofte, koukam ze tvemu hlaskovniku utekla nase archetypalni diskuze o archetypalnich archetypech ^_^

Vtipy...radsi....nekomentuju... (jinak vas kuchnu oba)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To je fakt...reknu vam vtip....

Jde Pulda po Brne a potka S'tsung, tak se ji zepta: "S'tsung, co delas v Brne?" "No to vis, uz jsi slysel ten vtip o S'Tsung?"....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
A .. jste šťastní ? Smile Nevěřili byste, jak se tomu někteří lidé diví Smile


Naposledy upravil Jenda dne ne, 12.únor 2006, 22:52, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Pulda napsal:
Xsofte, koukam ze tvemu hlaskovniku utekla nase archetypalni diskuze o archetypalnich archetypech ^_^

Vtipy...radsi....nekomentuju... (jinak vas kuchnu oba)


Ue... Xsoft u toho snad ani nebyl...to bylo ve vlaku. Nebo mi to vsechno splyva ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ono se to prolinalo jeste do conu. Ale kdo nebyl ve vlaku na nas mozna blbe koukal ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Pragocon 2006 - 10. 2. - 12. 2. praha
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)