DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď sraz 8.8. v praze
Jdi na stránku 1, 2  Další
sraz 8.8. v praze
sauli DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.07.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno
Citovat
Zdravím všechny ddr zastánce a milovníky Smile

rád bych Vás zase někdy viděl a třeba si i zaskákal. a tak bych se chtěl zeptat, jestli byste se nechtěli potkat v pondělí 8. srpna od rána či od večera do rána (9.9.) někde v praze. bohužel nemám ani zázemí, ani techniku, ale zato myšlenku a spoustu elánu.
nepomohli byste mi někdo něco podobného spáchat?
dík za odpovědi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sauliOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Heh, tohle je těžký (hlavně to zázemí, technika se dá sehnat relativně snadno..)

Do příštího týdne bych měl mít postavené oba hardpady a rád bych je otestoval.. nicméně mám problém s dopravou..

A ta volba datumu je taky celkem zajímavá, VSS a pondělí moc dohromady nejdou Very Happy no každopádně kdybyste se rozhodli jen tak pro dopolední skákání v málo lidech tak bych doma nějaké to místo uvolnil(alespoň bych nemusel ty pady nikam vozit)

BTW vítej na fóru
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja se v podstate nebranim, ale brani se moje penezenka v tuhle chvili Sad mozna se to zmeni, ale zatim to moc nevidim Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To by se už možná dalo udělat i u mě doma, protože tam nejspíš bude volno a já ho budu mít taky, jinak pady budete muset někdo obstarat, protože na těch mých celofán-padech se hraje dost špatně.

Jinak vítej na fóru a tak okolo 6/8 to upřesním.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pozeptam se po miste ... ale je nutne ? :wink: Jestli chcete Prahu, nabizim park ve Vysocanech Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Klasika jen rozpocitat benzin a pomoct s vecmi (lide kolem proseka) a mame cely den na vsechno mozne i s DDR :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Joo Vysocany to je klasika tam to bylo super ... a pocasi je ted taky v pohode. Jsem pro Vysocany Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
WerK napsal:
Joo Vysocany to je klasika tam to bylo super ... a pocasi je ted taky v pohode. Jsem pro Vysocany Smile


Souhlas^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Pravda, to mě nenapadlo...určitě venku než někde uvnitř.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Hm, škoda, že jedu do Prahy až ve středu...taky bych se s váma ráda viděla. Sad
Magda (od Albi)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze jak to vypada s timhle srazem ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
wow, ddr venku, to zní zajímavě. aspoň se nebudem tolik potit, že?

jinak nevím, jak takové srazy probíhají, takže pokud někdo, kdo máte pady byste do toho šli, dejte mi pls vedět, jestli se dá s něčím pomoct Smile
sauli DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.07.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno
Citovat
Anonymous napsal:
wow, ddr venku, to zní zajímavě. aspoň se nebudem tolik potit, že?

jinak nevím, jak takové srazy probíhají, takže pokud někdo, kdo máte pady byste do toho šli, dejte mi pls vedět, jestli se dá s něčím pomoct Smile


ehm, omlouvám se, to jsem byl já, ale zapomněl jsem se podepsat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sauliOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vypadaji asi takhle Smile

http://www.molik.go.cz/Foto/DDRsrazparkveVysocanech/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
ok, díky Smile

jak tak koukám, tak vlastně kromně jídlla a pití už nic potřeba není, že? Smile
sauli DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 31.07.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno
Citovat
ehm, mě to logování prostě nějak nejde :d
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sauliOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sraz 8.8. v praze
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)