DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď The Gathering 2005
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
The Gathering 2005
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak aktualni informace z akce se muzete dozvedet na kanalu #ddrnorway na efnet serveru.

Prvni funny turnaj bude vysilan v patek online od 1800 na www.gathering.org (mozna se dockame...neceho co se da inteligentne stahnout)

Pote se bude vysilat finale v sobotu od 1730.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
vyborne, kdyztak zamavej do kamery ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Stahneteee, ja v patek v 18:00 nebudu na Netu a uz vubec asi u funkcnich PC ... Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Taky vam ted ta stranka nefunguje?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ona porad nejak prubezne funguje/nefunguje ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim tak pisu z the gathering.
tak jsem na The Gathering na nejvetsi LAN paty na svete. Neverili byste jak je behani po letisti a vlacich narocne.
Jinak nakonec jsme dorazili. Je tady asi 70 rad pocitacu s tim ze kazda rada ma minimalne 70 mist. Coz je docela pekne cislo. Je tady tma jak v pytli, takze jsem plus minus slepa.
Co se tyce DDR. Jsou tu tri Euromixy2. Za kazdou hru se plati 10 norskych korun. Tak si to prevedte. Dnes jsem na tom utratila asi sto korun a budu se muset limitovat protoze vsechny banky jsou zavrene a ja si nemam kde vybrat penize. Takze no nevim jak to dopadne.
Pred chvili jsem videla par narodni mistru v DDR. Amegona, T_Bonea, nat. champ z norska a izraele. Jsou to lidi co preste full combnou skoro vsechno. Bylo tady fulcombo na exotic ethnic, HVAM, Afronovach etc. No jsou to silenci. Pred chvili jsem tam vleza a udelalo se mi hrozne spatne kvuli mym ocim. Takze mi polovina sipek utekla a je mi blbe jeste ted. nic nevidim a zitra je prvni turnaj. Uzasny...mam dobre vyhlidky. Ted se zatim modlim, aby mi nebylo spatne z hrani. jinak mi je jedno kde skoncim. Ale s temahle lidma je fakt nemozny se umistit na inteligentnim miste. ale o neco se pokusim. Halfling tedka hleda misto kde spat..no uvidime kde se umistime. Zatim jsme u DDR autromatu.
Je zde jeste koncert nejake silene skupiny...je to desnej rachot a rev. No neda se u toho psat.
U DDR je mene hluku.
ted se snazim poprat se siti...nevim co se tomu pocitaci nelibi. Trochu nestiha.
Tak ta hudba mozna kdyby by;a potiseji tak by to slo. Neni to tak hrozny. Ale k te zmeti zvuku z Quaka, DDR, nejakych bojovek, Beatmania a jinych je docela o zivot. ted se tu hraje i NFS.
instaluju stepmanii a PPP...uvidime..co z toho bude...^_~

Fotky a videa budou. Ale mam tu mensi problemy se siti. Je to sice 100MB ale no nevim nevim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Drzim palce


[edited] porad se snazim predstavit si prostory pro cca 5000 pocitacu, ty stroje a sit, ktera by to drzela pohromade ... brutalni


Naposledy upravil molik dne pá, 25.březen 2005, 1:16, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hele stomegovka se rozbehla takze jedno video pro zacatek..ale musite si ho orotovat v dubu nebo necem.
EDIT: jo zapomela jsem na jednu docela dulezitou vec. Dnes odpoledne kdyz jsem se po druhe odvazila na DDR jsem se rozhodla jen tak pro srandu kralikum faildnout Max300. No a vite co? V tu rano se prihnala norska televize a natocila me s Ericem. No takze napred moje nohy, pak ja a pak tuna missu. Par hodin pote to bylo odvysilano ve zpravach. Tomu rikam rychlovka. Nikdo to nechytnul na siti, ale zkusi to nekde z nich vydolovat. Docela sranda ne? Proc zrovna ja takovej noober v norske televizi? Bohuzel nemam videa jinych lidi. Ale myslim, ze si vystacite s tema dvema turnajema co budou na netu.
http://czech-ddr.info/vids/sts1-r.avi +/- 8.0MB
http://czech-ddr.info/vids/sts3-r.avi +/- 7.8MB

[xsoft edit]: na freestyle video odpovidejte sem Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=30
[xsoft edit2]: videa jsem prekonvertoval do DivX, otocil a uploadnul zpet (neboj, originaly jsem zalohoval). Technicky support CZ DDR


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 25.březen 2005, 0:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A dorazila si dle planu? Tj:
citace:
ARRIVING Oslo on 24 Mar 2005 at 11:15


.. teda aspon pro DDR lidi mohlo udelat nejaky FreePlay.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Freeplay ma jen trinactilety clovicek z izraele, ktery tady pred vsema AAnul max300. No silenec....
Bohuzel. Muzeme byt radi, kdyz nam zaplati cestu sem. Dost me stve ze jsou ty banky zavreny. ale zase pravda...jsem uz docela game sick...malem jsem sebou svihla...
BTW na ty videa odpovidejte do freestylu, ktery by se tu nekde mel nachazet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jeste ze vime, kde te pripadne mame hledat Wink
81.162.2.172 [yellow.e1-6sw.tg05.gathering.org]

.. a kdyby fungovala G. stranka, tak bych to i videl. Jinak je pravda ze kompiku tam je hodne. To by byla skoda hodit tam jedno EMPecko, co? Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No nazdar, max300 na AA ... Shocked Zacinam si pripadat mala a bezvyznamna ... Confused
Na video se ted bohuzel nekouknu, ale uz si to pomalul zacinam predstavovat :wink:

Nedej se a drz se :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
lol, EMPecko ^_^ Neprehanej to s tim C&C xsofte ^_^

jinak drzim palce !! ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat

Twisted Evil Gattling ready Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Spravne, China rulezz ^_^ Battlemasteri s autoloaderama + Overlordi s gattling add-onem ownage ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
The Gathering 2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)