DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 2.-4.2.2007 Pragocon 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No mihnul jsem se tam jen asi 4x a pokaždé to tam bylo narváno nadšenci a to až asi do 4 hodin ráno, tak asi dobré.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak ja vam to konecne oreportim.

Nekdy okolo osme hodiny ranni jsem vstal a pak jsem vyrazil koupit medaile a pohar pro Trillovu linii, pak jsem dorazil domu, vzal kompik na Ultrastara (a sestru) a dojel metrem ke Sniperovi domu. Mezitim mi ovsem zavolal Trin, ktery nas mel odvest s technikou na misto, ze jeho auto kdosi behem noci trochu "poopravil", tak jsme nejakou chvili u Snipera zustali u Onegai Teachera a nakonec okolo dvanacte jsme se ja, Akira, Wizard (Sniperuv bratr)a Trin vydali smer DDM pro pady a pak smer Pragocon.
Na miste jsme potkali asi milion znamych tvari a jednu velkou skolu ve tvaru bludiste, nastesti nas Trill dovedl na misto, jez mel jednu mistnost svoji linie na stejnem patre jako my. Na miste jsem byl servan Yzzim, jelikoz pospichal ze zkousky do Prahy a diky tomu na nas cekal uz od cca 10:30. Nastesti jsem nebyl zaslapan do zeme a vse se vysvetlilo.
Jako prvni jsme spustili ITG stanoviste a naprosto super ozvucenim a pady (taky tam bylo pernamentne narvano), vedle cistou 25GB stepmanii (tam se zase furt hralo odorikuru) a Ultrastara (tam se furt rvalo). Nad nami se umistila (pry vazne hodne kvalitni) linie Maelstormu s prijemnou cajovnou, uz jen proto, ze ta Mirwenina byla asi 5 minut chuze daleko Smile. Behem patku jsem nic prilis velkeho nezaznamenal, az na to, ze jsme byl pozvan na kafe a s Trillem, Rin, Ini a Yziim sli spat okolo pul pate po dlouhe debate s Fortikem o Adviku, proc a jak. A Neverili byste jaky to je, vyhazovat z ITG stanoviste 15 lidi ve ctyri rano.Smile
Sobota nam zacla tim, ze se pro "totalni neucast" neuskutecnil funny turnaj a nakonec okolo jedne zacal begginer, na ktery se prihlasilo dvanact lidi a ktery probehl v prijemne atmosfere, az na to, ze ho vyhral Reaver.Smile Mezitim probehlo spousta turnaju, chytil me Larpujici Vlkodlak Kirara a Larpujici a Bafajici Yzzi. ktery vyuzival sve neuveritelne hbitosti a tak vyvadel svymi rychlymi presuny ostatni z miry.Smile Okolo seste Yzzi usporadal svuj dlouho ocekavany Ultrastar turnaj, ktery bohuzel nevim jak dopadl a ktery jsem cely stravil nekde u Yu-Gi-Oh. A pote vrchol vecera, ocekavany Soul Calibur III turnaj, ktere se zucastnil jeste trochu indicky Deirh, trochu vypareny Pulda a moje persona, ktera povzbuzovala ostatni.Smile Nakonec se Deirh skoncil druhy, po uzasnem a hodne tesnem vykonu. Dalsi hodne zajimava udalost se stala okolo pulnoci, kdy jsme si chteli zahrat Proroctvi a ty "silenci", kteri hrali pred nami, hrali svoji hru se zakladnim rozsirenim okolo osmi hodin Sad. Tak jsme si dali rychlohru od tri do pul seste.
Dalsi den se uz jen uklizelo, balilo a loucilo. Me se cela akce moc libila a doufam, ze ostatnim taky. Tesim se priste.

Podekovani:

Trinovi za odvoz ve vsech smerech a taky za pady.
Stribrovi za vypomoc.
Yzzimu za pevne nervy a silne usi a jeho notas.
Wizardovi za uzasnou pomoc, pri rozdelavani, sestavovani a baleni, potom za pujceny komp a repraky.
Seqoyce, Trillovi, Rin, Scarlett a Ini za psychickou podporu:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
po dlouhe dobe jsem opet tu, con byl moooooc pekny a asi o 150% lepsi nez loni Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Kirara byl v Inti Wara Yassi LARPu původně na straně Sol Stella Luna, organizace na ochranu všech kouzelných i nekouzelných tvorů, ale byl velmi záhy pokousán.
A Yzi, ten byl naprosto neskutečný. Potom při večerní debatě jsme došli k závěru, že byl jediný účastník LARPu, který se uměl doopravdy přemisťovat, neboť kdekoliv se něco v rámci LARPu dělo a to připomínám, že škola byla opravdu velmi rozlehlé bludiště, on tam byl, motal se okolo a hrál vtíravého mudlu. Todle mi fakt hlava nebere.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kirara napsal:
Kirara byl v Inti Wara Yassi LARPu původně na straně Sol Stella Luna, organizace na ochranu všech kouzelných i nekouzelných tvorů, ale byl velmi záhy pokousán.
A Yzi, ten byl naprosto neskutečný. Potom při večerní debatě jsme došli k závěru, že byl jediný účastník LARPu, který se uměl doopravdy přemisťovat, neboť kdekoliv se něco v rámci LARPu dělo a to připomínám, že škola byla opravdu velmi rozlehlé bludiště, on tam byl, motal se okolo a hrál vtíravého mudlu. Todle mi fakt hlava nebere.


Yzzi ti to povi:), me taky zarazilo, kdyz jsem ho na moji petiminutove ceste potkal asi ctyrikrat a na jinych mistech:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Jo, pragacek byl super, diky vsem ;)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Kirara: Yzi ti to povi...muze za to Cloud...fakt!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
will napsal:
po dlouhe dobe jsem opet tu, con byl moooooc pekny a asi o 150% lepsi nez loni Wink

Ha, děkuju! Konečně člověk, kterému se taky PGC líbil:o)


Cloud: Mno, měla bych pár výhrad k tomu tvému reportu, budiž Smile Ale prokaž mi laskavost. Příští rok nech organizaci zase na Filipovi jo? Smile

Btw, chci zpátky svoje rolničky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No což o to, mě se náhodou taky líbil, ale to díky úspěchu naší HP sekce. Přes celou organizaci jsem si zaběhl jen párkrát zaťapat a pak jsem jednu noc strávil u promítání D.N.A.^2. Jinak jsem z celého programu měl kulový. A to jsem slyšel, že třeba RPG Open Gaming sekce byla vynikající.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Cloud napsal:

Yzzi ti to povi:), me taky zarazilo, kdyz jsem ho na moji petiminutove ceste potkal asi ctyrikrat a na jinych mistech:)


Takze to se mi jenom nezdalo, ze se Yzi umi teleportovat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
Rin napsal:
will napsal:
po dlouhe dobe jsem opet tu, con byl moooooc pekny a asi o 150% lepsi nez loni Wink

Ha, děkuju! Konečně člověk, kterému se taky PGC líbil:o)


Cloud: Mno, měla bych pár výhrad k tomu tvému reportu, budiž Smile Ale prokaž mi laskavost. Příští rok nech organizaci zase na Filipovi jo? Smile

Btw, chci zpátky svoje rolničky Very Happy


pokud se tedy nebavime o programu Wink na promitanim jsem nebyla ani na jednom a chybela tam nejaka ta bomba jako byl loni Howl, skoda ze se taky neopakovala miss anime
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Rin napsal:
will napsal:
po dlouhe dobe jsem opet tu, con byl moooooc pekny a asi o 150% lepsi nez loni Wink

Ha, děkuju! Konečně člověk, kterému se taky PGC líbil:o)


Cloud: Mno, měla bych pár výhrad k tomu tvému reportu, budiž Smile Ale prokaž mi laskavost. Příští rok nech organizaci zase na Filipovi jo? Smile

Btw, chci zpátky svoje rolničky Very Happy


To probereme potom osobne.

Tvoje rolnicky ma ted tusim Seqoyka a Will asi mam u sebe tvoje hulky:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
na promítání jsem se zvlášť těšil na Raxephon, ale to jsme měli zrovna LARPík
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
Cloud napsal:
Rin napsal:
will napsal:
po dlouhe dobe jsem opet tu, con byl moooooc pekny a asi o 150% lepsi nez loni Wink

Ha, děkuju! Konečně člověk, kterému se taky PGC líbil:o)


Cloud: Mno, měla bych pár výhrad k tomu tvému reportu, budiž Smile Ale prokaž mi laskavost. Příští rok nech organizaci zase na Filipovi jo? Smile

Btw, chci zpátky svoje rolničky Very Happy


To probereme potom osobne.

Tvoje rolnicky ma ted tusim Seqoyka a Will asi mam u sebe tvoje hulky:)


to nejsou moje hulky, ty budou asi Rin Laughing btw nema uz nekdo fotky??? uz se na to probrani tesim, Cloude lovers rofl
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
will napsal:
Cloud napsal:
Rin napsal:
will napsal:
po dlouhe dobe jsem opet tu, con byl moooooc pekny a asi o 150% lepsi nez loni Wink

Ha, děkuju! Konečně člověk, kterému se taky PGC líbil:o)


Cloud: Mno, měla bych pár výhrad k tomu tvému reportu, budiž Smile Ale prokaž mi laskavost. Příští rok nech organizaci zase na Filipovi jo? Smile

Btw, chci zpátky svoje rolničky Very Happy


To probereme potom osobne.

Tvoje rolnicky ma ted tusim Seqoyka a Will asi mam u sebe tvoje hulky:)


to nejsou moje hulky, ty budou asi Rin Laughing btw nema uz nekdo fotky??? uz se na to probrani tesim, Cloude lovers rofl


Ty se taky tesis ? Asi se zacnu bat:), jinak james_dragonfly uz fotky ma, akorat vam k nim musi dat pristup (teda pokud bude chtit.Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
2.-4.2.2007 Pragocon 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)