DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 6.-7.5.2006 Animefest 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Spat? Neblbni Smile tam se zasadne nespi, a kdyz v krajnim pripade uz tak pri promitani s tim ze te probudi ending/opening prave beziciho Wink minulej rok jsem takhle koukal na Gits 2nd GIG Smile vzdycky jsem se podival jestli ten dil znam a kdyz byl dobrej tak jsem se probral a zkouknul ho celej Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jinak uz nekdo z vas vi, jak tam vlastne pojede? Je dost pravdepodobny ze to vezmu pres student agency.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja vim, 53kou na cervinkovu, pak 12kou nebo 13kou na grohovu a pak dooolu pesky Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
mozna bych tam moh prijit po prijimackach Cool

Bee:moh bys mi tam predat hardpad?teoreticky? shifty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ertai napsal:
mozna bych tam moh prijit po prijimackach Cool

Bee:moh bys mi tam predat hardpad?teoreticky? shifty


Kde si reknes Smile v brne bude od uterka
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Chtel bych timto i zde podekovat organizatorum animefestu, bylo to skvele Smile
dale take lidum z rad CzechDDR co pomohli hlidat pady -> arigatou gozaimasu minna!!!
fotky dohodim do fotkove sekce az budu schopen je zcenzurovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak ja opet zkusim napsat nejaky mensi reportik.

Asi to nejpodivnejsi a nejhektictejsi bylo moje rano pred Animefestem (AF). Prisel jsem domu z prace v pul jedne rano a vstaval jsem v pul pate rano, abych stihl ranni spoj (jeli jsme s Verlainem, Anakreonem, Serwusem a Spockem pres Student agency v sest). Potom co Anakreon dorazil cca pet minut pred odjezdem (samozrejme mel listky:)), jsme konecne mohli vyrazit smer Brno. V autobuse se mezitim zvrhla bitva tom kdo bude kde sedet, coz se vyresilo behem chvile a nakonec se i rozhodlo, ze se bude hrat HOMAM IV (coz se hralo pres cely AF a ani jedna mapa se nedohrala:)). Hned po te, co jsme dojeli, jsem byl jmenovan pruvodcem (nekdo by rekl, ze to je sebevrazda, ale ja to fakt nasel:)), regli se na miste...no a pak se uz slo na jednotlivy program. Jelikoz jsem nemel dopoledne co delat (DDR stanoviste jeste nestalo), tak jsem se sel znovu podivat na prvni tri dily GTO a potom na soutez v AMV. Bohuzel jsem nezaregistroval jak to cely vlastne dopadlo, ale musim rict ze z tech ddvaceti-tri videi bylo koukatelnych tak sedm a z toho tak pet hodne dobrych. V porovnani s minulym rokem nic moc, ale i tak se musi cenit snaha. TAke jsem chytil kousek Cosplay souteze, na kterou jsem prisel pozde. Pozdeji jsem zjistil, ze jedna Cosplayerka (doufam ze to nebyl hoax), prisla na podium uplne naha a ostatnim oznamila, ze se jedna o hentai cosplay:). Celou cosplay soutez nakonec vyhrala Rin a umistila se i Rinoa. Podobna vec se jeste stala nasi prazske vyprave (opet z doslechu), ze se fotily v hospode s jednou nahou slecnou. Zvlastni shoda:). Okolo jedne hodiny jsem se sel podivat na prednasku o Momusu (Morning Musume), ktera se JBrovi vazne povedla hlavne kvuli skvele tecce, kdyz se nas ptal jestli chceme videt zivak, nebo dvacet minut z jedne japonske show. Vyhrala to japonska show a teda....stalo to za to:).
V sest se udala naprosto nezapomenutelna, megalomenska prednaska od Lisaka. Podtitul prednasky znel "Jak blafovat o anime", ale to se bohuzel neda ani popsat. Proste se hodinu smejete a nevite co dal:).
Dalsich sedm hodin jsem takz takz stravil u DDR stanoviste, ktere se v deset presunolo dovnitr hned vedle baru, coz bylo take docela vtipne:). Jinak musim Bee_Booa pochvalit za jeho pady, ktere uz vazne muzu oznacit za "sakra dobre". Asi zacnu zvazovat koupi. Dalsich nekolik hodin jsem travil v sale po boku Rinoi a jejiho spoluzaka, kde jsme se porad smali nad Genshikenem. Nechapu jak jsem to udelat, ale asi v sest rano jsem se sebral a sel zase k DDR stanovisti:) a v poslednich dopolednich az polednich hodinach se hral poker pod taktovkou mistra Puldy:) (zasveceni vedi), kde chudak Goista Vitek utopil asi sedesat korun:) a nejvice vyhral Sniper. Celkove bych AF 06 hodnotil jako "hodne dobre" zvladnuty con. AJ jak prorgamove, tak organizacne. Pocasi dovolila byt venku i vevnitr a program byl vazne hodne pestry a nabity. JInak bbych rad podekoval jeste jednou Bee_Booovi za pady, Sniperovi za pomoc pri hlidani a ostatnim taktez moc dekuju. uz se tesim na dalsi rocnik.

Cloud
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Peknej report.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
pekny report, tak snad priste:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Smile tak a mame zde fotky Wink
http://beeboo.wz.cz/Foto/Animefest2006anebkamsevsichnipodeli/index.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Muj anime fest aneb cesta peklem

eh ,tak ja vam sem mili ctenari take neco hodim ,ackoli to vestsinou nedelam

prubeh vezmu strucne-po,absolvovani prijimacek,sem se dostal na misto konani,kde sem zbytek dne stravil u ddrka,manckinu,piva + sem se jeste stavil na vyhlaseni soutezi a Gits
vecer sem pak byl na dokuro ,a ackoli sem ji vide uz po mnohokráté ,stále sem smíchy brečel Smile
pak sem zase byl stridvae na ddrku a pive ,nacez me chinchila v 5 rano vytahnul na neco co se menuje "miloval sem svou mladsi sestru" ci tak nejak ; no opravdu to nebylo z meho zanroveho rozhledu ,tak sem se alespon srdecne zasmal telenovelovitym hlaskam incestniho anime bez hentai scenek
po tomhle se se si dal par hodin slofika v hlavnim sale,vzbudil se az kdyz uz nic velkeho na programu nebylo tak se za chvili jelo domu

a ted prichazi to proc to pisu a to cesta domu aneb transport Bee-techu z brna do litiomeric:v brne to pesky a salinou jeste slo,hodni lide z duny mi pomohli s taskou tak sem tahnul jen pad,dojit od saliny do vagonu s taskou pres rameno navis se ukazalo jako problem,ale za velkeho funeni sem to dokazal
sednul sem do vlaku,ktery svete div se ,je az k nam bez presedani,takze super,2 hodiny sem si dal chrupku
v golcove jenikove mne vzbudily 2 "dámy " ze prej jestli mam na to listek hihihi a ze oni bys i rady sedly presne na ty dve sedadla o ktera sem mel opreny pad,OMG
tak sem ho oprel o sebe a jednoho lehce priopiteho typka co sedel vedle mne
toto noblesni jedani asi zrejme zaregistrovala blizko pruvodci,posvitila si na na zminene babizny a jedne naparila flastr za propadlou legitku(heh),coz pripity kolega az do kutne hory vtipne glosoval Laughing
pak zmizly i ty furie az sme najednou zastavili v polich pred melnikem .typická hláska "zajeli sme dedka" se ukazala bohuzel jako pravdiva,akorat ten prejety byl nejaky nebohy ciklista,ktereho si si rovnou odvezla cerna limuzina
nas vlak tim padem nehohl samozrejme odjet nebot vse mela vysetrit policie a komise CD ktera se nehodlala ukazat ,tak pro nas po 1,5 hod prijel nahradni vlak
ten vsak zastavil asi 500m dal od od nas ,takze sme k nemu museli dojit po naspu,kdyz sem byl,tahnouc v rokou pad, beznadejne posledni ,pan masinfíra raci ten kousek ke mne uz dojel a pribrzdil mi Smile priznam se ze takhle spoceny sem uz dlouho nebyl

doma sem byl az v 9,po uzasnych 6,5 hodiny ch ve vlaku,ale sranda musi bejt i kdyby mel clovek klusat v kolejisti s padem ,coz ? clap
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ano, tak to sisi rano urcite nemyslel, ze potahnes pad pul kilaku po kolejich co? dumbells
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No tak to chapu:), to musela byt vazne hodne zvlastni shoda okolnosti.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chce to dalsi fotky ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
tak ja nejake prasknu
http://rin2.wz.cz/Animefest2006/index.html
http://xg.hofyland.cz/foto/060507_Animefest/index.html
http://mclobo.otaku.cz/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
6.-7.5.2006 Animefest 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)