DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 9. 12. 2006 - Sen to Chihiro no kamikakushi
9. 12. 2006 - Sen to Chihiro no kamikakushi
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Pozor pozor! Naše/vaše/jejich ne oblíbená televizní stanice ČT2 uvede zítra (sobota 9.12.) v odpoledních hodinách (13:35) jeden z nejlepších počinů slavného japonského scénáristy/režiséra/animátora Hayao Miyazakiho.

Snímek získal v roce 2001 Oscara za nejlepší celovečerní animovaný film a na 52. MFF v Berlíně byl oceněn Zlatým medvědem.

Detaily:
Česká televize
Česko-Slovenská filmová databáze - hodnocení 91%, 66. nejlepší film
Internet Movie Database - hodnocení 8.5/10, 52. nejlepší film

Nemusíte říkat, že už to tu bylo, já to vím. Je to to samé co dávali v září a nemusím ani připomínat, že toto anime u nás šlo i v kinech. Ale pořád jistě existuje skupina lidí co to neviděla, minimálně né s českým dabingem (který prozatím nebudu hodnotit protože jsem sám ještě neměl tu čest; ale Džihiro zní hrozně).

Závěrem bych rád zaapeloval na ty kteří to už viděli a líbilo se jim to, nebo uvidí a bude se jim to líbit, aby zahlasovali na webu ČT (odkaz výše) a případně pokud budete mít chuť můžete tam napsat i nějakou připomínku redakci. Tímto tempem se k nám Hauru no ugoku shiro dostane někdy v roce 2010.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Kirara napsal:
Tímto tempem se k nám Hauru no ugoku shiro dostane někdy v roce 2010.

No... howla jsem ani moc nemusel. Me osobne by se spis zamlouvalo, kdyby udelali mensi retrospektivu a koupili Tonari no Totoro, Naushiku, nebo Laputu (zbozne to prani)...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jj, chihiro je super (resp. muj nejoblibenejsi) ... ale uz by mohli dat neco jinyho treba imho lol Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
muzeme jim vsichni poslat do redakce pripominku, ze chceme v televizi vice anime a to ne jenom Cestu do Fantazie, Mononoke-hime a Pokemony =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Ehm... nechci být nezdvořilí, ale neřekla právě Sheila to samé co jsem řekl na začátku já? Pokud ne tak jsem to tak určitě myslel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Kirara: ty jsi vic? Wink a jinak napsala a uz jsem jim tam zformuloval trosku decentni mailik.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
9. 12. 2006 - Sen to Chihiro no kamikakushi
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)