DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Album: Keyboard Mega Pack a spol
Album: Keyboard Mega Pack a spol
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jsem si doplnil dalsi alba (uz mam pres 3000 songu .. uf). No ale tohle album "Keyboard Mega Pack" u me bude dlouho bez skore. Je to pro takovy klavesnicovy maniaky .. songy maji jen jednu obtiznost (vetsinou tak 10-13 tlapek) a gra v minimalne 2-3 bode preharuje 1.0 No zbezne jsem to projel a nedal jsem ani jednu :wink:

V dalsich albech "SKoR's Originals", "The Boshans", "The Boshans 2" je taky dost nehratelnejch pisnicek, ale i par peknych .. hratelnych na klavesnici i padu. Namatkou tam je:
Invoke revolution, Lort of the dance, nova Love Hina ... AAA, AA, V ... a samozrejme MAXky.

Az se budete chtit zabit, dejte mi vedet, neco muzu poslat. Btw, jsou to alba, co jsem vypltedal a sosnul diky Googlu, takze se k nim muze dostat kazdy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Boshans uz nejsou tam kde byly, resp. nemuzu je zpetne najit, nastesti uz je mam. Ten keyboard mega pack Smile) mnooo ja newim, radsi nechame chvili pracovat nohy, jen co budu moct chodit tak zacnu hopsat Smile) zase
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Album: Keyboard Mega Pack a spol
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)