DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR + Pump it up?
DDR + Pump it up?
Raider.T DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.07.2009
Příspěvky: 13
Citovat
Mám dotaz.

Ve stepmanii je select game, je tam dance a pump. Když jsem zkusila pump, tak to na podložce nereagovalo. za ot na klávesnici jo. To je asi chyba v ovládání co? No nevím

Ale může bejt ve stepmanii pump it up, či podobnej program? společně s DDRkem?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Raider.TOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A opet klasicka odpoved - mas namapovany pad?

Stepmania (vetsinou) sama nemapuje pad, takze skoc do nastaveni a na padu si namapuj prislusne sipky (tj. UL, UR, C, DL, DR). Pak ti to bude normalne fungovat.

Jen pamatuj na to, ze pokus nebudes mit Pump stepcharty, tak tam budes mit AG (=auto generate) a kroky budou takove podivne, nahodne, nepekne ...

Take zalezi jestli tvuj pad rohove sipky bere (vetsina jich bere).
Jeste tip: namapuj si L=UL, R=UR, C=D (bude to pak brat lip .. teda dle toho jaky mas pad). Pokud bys tenhle radek nepochopil, preskoc ho, nic se nedeje Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
:)
Raider.T DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.07.2009
Příspěvky: 13
Citovat
prosím já jsme holka Smile

právě že už jsem to mapovala, ale hra mi stejně nejde. postranní šipky sice mám, ale zjištuju, že ten prostředek nejde. že to není panel zřejmě.

když tak vlastním tuhle podložku
http://www.supergamer.cz/tanecni-podlozka-xpad-dance-p-46830.html?utm_campain=zbozicz&utm_source=zbozi-prednostne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Raider.TOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
promin,
xpad uprosted senzor nema, cili tohle "prazdne misto" nenamapujes.

muzes zkusit nejak tenhle problem eliminovat (treba dat pricku na sipku U-D, aby ji to nezmacklo a potvrdilo to jakoby stred), nebo dat dva pady na sebe/pres sebe a pak v tehle kombinaci namapovat sipky, nebo treba:
UL = P1 UR
UR = P2 U
C = P2 L
DL = P1 DR
DR = P2 D

nebo se mrkni po PIU padu, nebo padu, co ma vsechny tlacitka aktivni (cf, trinpad, ..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR + Pump it up?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)