DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Tour 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Pojedu do Ostravy
Jasneeee
28%
 28%  [ 4 ]
Mozna jo
7%
 7%  [ 1 ]
Asi ne
14%
 14%  [ 2 ]
Nepojedu
50%
 50%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 14

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Den první, cesta vlakem

Sraz byl vyhlášený na devět hodin ráno dole ve stanici Nádraží Holešovice a cestovat se mělo Pendolínem. Nakonec jsme jeli jen tři (já, Robot a Trin) a ani jeden z nás tou věcí ještě nikdy nejel, tak jsme byli děsně zvědaví. Mnoo, ještě nemám ani tři věty a už vymýšlím… Já zas tak moc zvědavá nebyla, protože mě hodně zklamalo objednávání lísků přes Internet, pro které musíte být registrováni, musíte mít Internetí embosovanou kartu a ještě musíte dávat čísla svých dokladů, ale mělo to mít své výhody jako třeba úsporu času. Cesta Praha – Ostrava jen za tři hodiny a nějakých 12 minut, proti 5ti hodinám ve žlutobusu. Takže odjezd, Robot dorazil úplně přesně a Trin měl 6 minut zpoždění, ale na jeho obranu musím napsat, že donesl hromadu čerstvých jahod a jídla na cestu, které připravoval do půl čtvrté ráno.

Našli jsme správný vagón, správná sedadla a uklidili věci do přihrádek nad námi. Měli jsme pěkný rozkládací stoleček pro čtyři lidi… a tady přichází první šok naší výpravy Surprised) Tři jsme obsadili my a na čtvrtém seděl jakýsi mladší kluk. To v plném vlaku asi není nic zvláštního, jenže on byl Ostravák tělem i duší, ožratý a s šálou Baníku kolem krku a jeho první pozdrav byl „Taky jedete domů na Baník? Banik Pičo, to zas bude něco!“ Surprised) Pardon za citaci, ale jako správný Ostravák nám dokázal během cesty ještě stokrát, že je na používání toho slova hrdý a docela se staral o to, aby cesta nebyla moc nudná Surprised). Jako neotravoval, spíš jsme z něj měli srandu, ale zpět k nám. Ťapat ve vlaku se nedalo, protože Pendolíno je možná všechno možné, jen né prostorné a ani u dveří by jsme si nezahráli, tak jsme se pustili do jahod a přemýšleli co budem dělat. Prošel průvodčí, pak jídelní vozík a přistálo nám na stolku výborné kafe a po kafi nám Robot ukazoval své portable PSko. Měl v něm něco jako beatmanii a nechal nás si to vyzkoušet, ale Trinovi to moc nešlo, protože se mu nelíbila hudba. Já skončila asi po šesté skladbě u třetí úrovně na nějakých 70%. Po tom co Robot uklidil pPSko se nechal zlákat tím Ostravákem na pivko a my s Trinem jsme se pustili do anglických testů. Poslední půlhoďku cesty už nemělo smysl začínat deskovky, tak jsme si s Trinem dobírali ty dva (měli v sobě 4 piva a Robot se učil „ostravacky tvrdy a kratky přizvuk“) a koukali jsme z okna. Na nádraží nás čekal Arweth s půjčeným přibližovadlem a dovezl nás až před dveře čajky. Vyložili jsme věci, seznámili se s obsluhou čajovny, vyslechli instrukce a náš průvodce zas odjel pryč se slibem, že se vrátí a s ním i všichni scifisti, co jsou zrovna v Ostravě na klubovém setkání.

Priprava cajovny, turnaje a vecer

Přeskupili jsme židle a stoly, rozmístili letáčky, uklidili batohy, zapojili pad a notebook, všechno vyfotili, najedli se a přesně ve dvě vyhlíželi první oběti. Nikdo nepřišel. Tak nevadí, řekli jsme si, všichni asi obědvají, tak počkáme… Robot se vydal do města hledat Tesco a my s Trinem jsme aspoň zaučili obsluhu čajky. Kolem půl třetí přišli první dva lidé, jenže jak se ukázalo ne k nám, ale na čaj a nepodařilo se nám je ničím přesvědčit. Tři hodiny odpoledne a nikde nikdo. Chvilku po třetí hodině se objevil Pavel Górecký ze SMS.cz, donesl dva úplně nové hard pady a měl chvíli čas, tak jsme si povídali. Nabídl nám pro budoucí DDR Tour 2008 prostory v jejich sportovním centru, zdarma a se vším sportem co tam je i s reklamou pro lidi, ale ani za jeho návštěvy nikdo nepřišel a co si budem povídat, to nebyla zrovna dobrá vizitka. Snad si to nerozmyslí… Když se s námi rozloučil, začali jsme přemýšlet co budeme dělat jestli máme jít hledat Robota, jenže asi deset minut na to vtrhli do čajky první scifisti a tady je druhý šok naší výpravy Surprised) Bylo jich jen deset, ale dělali pěkný bordel Surprised) Navíc mám podezření, že cestou vykradli nějaký MacDonald, protože tolik jídla v krabicích s klaunem jsem ještě nikdy neviděla. Jen tři z nich už DDRko někdy viděli, tak jsme s Trinem pookřáli a začali je zaučovat. Nakonec přišli ještě další dva „cizí“ lidé a Robot se nám úspěšně vrátil i s nákupem, takže se všechno v dobré obrátilo. V čajce byli: Molík, Trin, Robot, Richi, Alasak, Chani, Arweth, Rebeka + 1, Hypo, Karel, Crusher, WesleyC, Pája, Petr a známý Robota (bohužel si prostě nepamatuju jméno). Jestli jsem na někoho zapomněla tak to napravím.

Do turnaje se nám podařilo přemluvit úplně všechny a organizaci si vzal Trin, kterému tímto děkuju za to, že jsem mohla kolem lítat s foťákem a bavit se, zatímco on čelil vtípkům a zákeřnostem scifistů. (hlavně když vyvolával jména Wesley a Crusher žeee Surprised) nezasvěcení bohužel nepochopí, takže dál) Dokonce se pak ukázalo, že Trin byl úplně nejlepší volbou, protože narozdíl ode mě nikoho neznal a lidé co zvítězili si to vážně zasloužili a nemohli říct ani slovo Surprised) První místo patří Arwethovi, druhé Hance, třetí Karlovi a zbytek se fakt snažil. Až na jednu těžší skladbu všechno přežili a nic nevzdali. Abych nezapomněla, díky Alasákovi, který nám věnoval pár cen do turnaje! Mno, Hanka stíhala mezi hraním turnaje spát, Karel a Wesley hráli kartičky a skákala i těhotná Rebeka, ale na tu sme dávali velký pozor. Mimochodem, všem výhercům dlužim samolepku na medaile a pošlu ji příští týden. Já to v práci nestihla natisknout a i když mi ji kolega poslal z práce na volný, stáhla sem je a předělala, v čajce došel toner v tiskárně a barevnou nikdo jiný neměl. Za to se omlouvám, ale napravim to. Nevim v kolik se začalo, ale skončili jsme kousek po šesté.

Po beginner turnaji nás pár lidí opustilo, šly se hrát deskovky do zadní části čajky s akvárkem a několik lidí zkusilo funny turnaj, jenže z toho byly jen dvě kola a rozpadl se. Proč? Hlad byl mocnější a nakonec nám utekli všichni na jídlo, ale komě nás dvou s Trinem to nikomu nevadilo. Vyzkoušeli si double a ruce i nohy a byli spokojeni. My na jídlo nešli, nemuseli jsme. Trin měl sebou dvě krabice plné sushi, sojovku, wasabi a zázvor. Hmm mňam, rýže byla naprosto dokonalá a k údivu všech tam ubalil i kousky oliv. Nebylo to špatné, jen nezvyklé. Když se všichni vrátili, nechali jsme DDRko volnému hraní a šli se bavit. Bylo obsazené asi do dvou do rána Surprised) Hraní chytlo nejvíc asi Alasáka, Chani a Weslyho. Jinak, poroučeli jsme si nejrůznější čaje (Alasák se překonával, byly vážně výborné) a zmizela i kakaová verze Marlenky, i když byla šikovně schovaná pod hromadou věcí. Hrály se deskovky, kartičky, masírovaly se krky a záda a já zabavila Robotovi jeho pPSko. Kolem jedné hodiny ráno jsme se rozprchli po známých do připravených postýlek.

Den druhy, nadrazi a odjezd

Na rozdíl od scifistů, kteří měli na neděli plánovaný 30 km výlet, my se chystali už kolem oběda zpátky do Prahy. Probudila jsem se u Arwethovců asi v devět ráno, dostala jsem obrovský hrnek kakaa a snídani až do pohovky, tedy složené postele a po snídani jsem byla odvezena zpátky do čajky. Čekala jsem, že je všechny najdeme všechny ještě spící a bude studená sprcha, nebo něco podobně zákeřného, ale zklamali mě. Robota jsme potkali už před vchodem na ranním cigárku a Alasák s Trinem hráli ITgčko. Pustili jsme se do uklízení, dali jsme scifistům zapomenuté věci, rozloučili se s obsluhou čajky, srovnali účet, naložili věci Arwethovi do auta, a Arweth nás odvezl až před vchod hlavního nádraží, kde jsme se rozloučili i s ním. Alasák šel s námi až do haly.

Mno, co se dá dělat v hale, když jede vlak až za hodinu? Našli jsme si vhodné místo pro notebook, vytáhli pad, zapojili ho a začali řádně testovat. Sem tam se někdo přišel podívat, ale moc slavné to nebylo, protože to místo bylo tmavé, v zadní části haly a takové zahozené…Jediný kdo u nás zůstal byl bezdomovec a toho jsme zas nechtěli my, tak co s tím, vzali jsme pad na ramena a vyšplhali se do prvního patra rovnou pod odjezdovou tabuli. (mnooo vyšplhali, ony tam byly jezdící schody) To bylo lepší místo Surprised) Sluníčko, prostor, hodně lidí a dal se hlídat vlak, naprosto ideální. Trin přivázal notebook ke stojánku na místní zdarma noviny elegantní mašlí a začali jsme hrát. Po chvilce se objevilo asi třicet dětí a nějací ti dospělí a my vysvětlovali, ukazovali a pomáhali dětem hrát. Taky se ze začátku bály, ale jak na pad stouplo první, už se nedokázaly dohodnout kdo bude další. I dospělí chodili kolem, i maminky a jeden podle mě hodně starý pán a libovali si jak je to užitečná věc pro děti u počítačů. Nedalo se nic dělat, i nám jel vlak, tak jsme šest minut před odjezdem všecko sbalili, rozloučili se i s Alasákem a hledali svůj vagón a místa u stolečku. Dostali jsme skoro ta samá místa Surprised) Jo a Magdo, skupinová sleva na Pendolíno platííí, lístek nás stál 449 Kč.

Cestu zpět nám zpříjemnilo kafe a munchkini. Nikdo cizí s námi tentokrát neseděl, i když občas nešel přeslechnout starší manželský pár sedící u okýnka naproti přes uličku… Hlavně když servírka říkala už počtvrté té paní s naprosto vychlastaným hlasem, že pivo v lahvi opravdu nevedou. Možná si příště připlatit 60 kč pro první třídu v kupé, se zásuvkou a Internetem, ale co, dalo se. Munchkini byli celou hru hooodně vyrovnaní a poslední kolo jsme byli já, Trin i Robot na devítce. Vyhrál Robot a jen proto, že jsme na Trina který hrál před ním vyplácali všechny škodící karty Surprised) Spokojený Robot si vzal své portable PSko a hrál znovu to něco jako beatmanii a my s Trinem dali další anglický test. Pak jsme všichni asi na 15 minut usnuli, protože nemělo cenu na tu chvilku dělat cokoliv jiného a vzbudili se už těsně před Prahou. Výborná scéna, to vám musím napsat Surprised) Jak jsme přejížděli železniční most v Holešovicích, seděli jsme všichni přilepení u okýnek, protože bylo opravdu nádherně a koukali na vodu a sluníčko, které se krásně odráželo na hladině. Jak tak koukáme, dole dvě loďky a z jedné plachetničky nám máv chlap… možná se jen díval a zakrýval si rukou obličej před sluníčkem, nevim, každopádně to nějak nezvládl a převrátil se. V tu ránu lehlo celé Pendolíno smíchy, i když ten neštastník dole se tak snažil. Mno, mám fotku před i po Surprised) Nic dalšího už se nestalo, snad jen to, že se Robot snažil opravit nedovřené dveře Pendolina na nástupišti, ale to už vás asi vážně nezajímá… Surprised) Rozloučili jsme se a jeli každý domů stahovat fotky a spát.

Díky trinovi za organizaci a jídlo
Díky Arwethovcům za bezvadné služby a ubytování
Díky Alasákovi za čajku a ceny do turnaje
Díky scifistům za účast
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To je bombaaaaaaaaaa report. Diky Moliku, moc se mi to libi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
jen doplnim molika:

1) portable PSko - presne se jmenuje PSP (PlayStation Portable)
2) to "neco jako beatmania" bylo DJ Max Portable 2
3) Robotuv znamy, jehoz jmeno si molik nemuze zapamatovat = Kubago
4) Piča ostravsky se pise pyča, protoze to "i" pri vyslovovani je tvrdy Smile
5) jinak tam jsou trosku prehozene sledy udalosti, ale celkove je to fajn
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
Moliku vynechala jsi jak se Trip učil stepovat Very Happy
Robote u nas se všechno vyslovuje tvrdě, jak jsi jistě sam poznal ^^ (teda když jsi zrovna rozuměl me vyslovnosti)
...jinak...stal se zazrak..Kubaga si pamatuju (to jmeno) což u mě byva vzacny ukaz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Chani napsal:
Moliku vynechala jsi jak se Trip učil stepovat Very Happy


Nebol to Trin?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Chani napsal:
Moliku vynechala jsi jak se Trip učil stepovat Very Happy
Robote u nas se všechno vyslovuje tvrdě, jak jsi jistě sam poznal ^^ (teda když jsi zrovna rozuměl me vyslovnosti)
...jinak...stal se zazrak..Kubaga si pamatuju (to jmeno) což u mě byva vzacny ukaz


a kterypak/kterapak ty vlastne ses? Smile

Srandista: ano byl to Trin.

btw se taky zapomelo na Robota a jeho zazitky s Trinovym psychowalkmanem Smile ale to uz byla Molik asi pryc, ja uz nevim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
sakrble, překlikla jsem se ..baka Chani...

to male hyperaktivni piskle co kutilo mlhove (kouřove) polštaře v koutě ^^

Robot2037 napsal:
Chani napsal:
Moliku vynechala jsi jak se Trip učil stepovat Very Happy
Robote u nas se všechno vyslovuje tvrdě, jak jsi jistě sam poznal ^^ (teda když jsi zrovna rozuměl me vyslovnosti)
...jinak...stal se zazrak..Kubaga si pamatuju (to jmeno) což u mě byva vzacny ukaz


a kterypak/kterapak ty vlastne ses? Smile

Srandista: ano byl to Trin.

btw se taky zapomelo na Robota a jeho zazitky s Trinovym psychowalkmanem Smile ale to uz byla Molik asi pryc, ja uz nevim.
Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Chani napsal:
Moliku vynechala jsi jak se Trip učil stepovat Very Happy

Nojo, ucil. Musi do soboty zvladnout ty dvojskoky, at se muze predvadet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Chani ahoooj Smile

U uceni stepu sem asi nebyla, vim jen ze si neco predvadela, ale ze by to Trin zkousel napodobovat ... nevim nevim sly
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
Chyba XDD, stalo to za to mwhahaha
molik napsal:
Chani ahoooj Smile

U uceni stepu sem asi nebyla, vim jen ze si neco predvadela, ale ze by to Trin zkousel napodobovat ... nevim nevim sly
Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
DDR Tour 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 16 z 16  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)