DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď hodnoceni S/S+
hodnoceni S/S+
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
hodnoceni S/S+ - ktera volba ho vypne a nahodi mi tam normalne AA/A,B,C ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Musis zmenit skin, tohle hodnoceni je standardni ITG, bud se vykaslat na ITG nebo stahnout tu modifikaci co delal tusim binarek (pokud se pletu tak gomen)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
aha, a link by nebyl? ITG je presne ten theme co ted byl na FF a tam se mi prave libil, ale S a hvezdicky fakt nechci... vygooglit ITG s ddr scoringem se mi nezdarilo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
evilmind napsal:
aha, a link by nebyl? ITG je presne ten theme co ted byl na FF a tam se mi prave libil, ale S a hvezdicky fakt nechci... vygooglit ITG s ddr scoringem se mi nezdarilo...
Hodil jsem to na yousendit. Veci ze souboru itgmod.zip se musi rozbalit tam, kde mate nainstalovany ten default itg theme a prepsat. Ale stejne doporucuju dat si ten ITG2Mod od binarka protoze je mnohem lepsi. Ten smzip staci nahrat do Packages.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
hodnoceni S/S+
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)