DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Maturita a statnice 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Vubec:(. Doufam ze dostanu aspon tu ctyrku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
nahodou me se docela to moje libilo. Vybral sem si "A Buh stvoril pocitac... - volny slohovy utvar na tema blizka ci daleka budoucnost IT". Samozrejmne ze me nenapadlo nic jinyho, nez slohovku zacit "Na pocatku bylo slovo, a slovo melo dva byty. I oddelil Buh jednicky a nuly a videl, ze bylo dobre". Pocitam s trojkou, ale rekl bych ze za dve to bude.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak nic no. Ja se k maturite nedostal, takze vam preju uspesne slozeni, ja si to strihnu az v zari.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak jsem se dneska dozvedel, ze sem pisemku napsal za 2, pricemz kdyby tam nebyly ty prav. chyby, tak by to bylo za 1. Nu coz, neda se svitit. Ale takhle jsem nadmiru spokojenej. Takze ve ctvrtek a v patek hezky v obleku na dvoudenni praktickou a pak s usmevem na svatak a na ustni. Jinak kdyby se nahodou nekdo chtel prijit podivat na moji ustni, tak podle vseho budu maturovat v pondeli 21.. Presny datum sem zverejnim az ho budu znat. Upozornuju, ze to sem pisu hlavne kvuli tomu aby jste mi drzeli palce, ne aby CzDDR udelalo hromadnej vejlet "Za taji Sniperovi maturity".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Fakt ze bych se mohl podivat, kdyz to mam za barakem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak jak jsem slibil i plnim - maturuju v pondeli, 21.5. Otazku z prvniho predmetu si taham v osm rano Sad Jinak dneska mam za sebou prvni den prakticky a musim rict, ze lepsi tema sem dostat nemoh.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
On dostal linuuuuuux....ty mrrrrrrcho:D
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Cloud napsal:
On dostal linuuuuuux....ty mrrrrrrcho:D

Prave ze nedostal ani u prakticky ani u ustni

jinak to mam za sebou a vysledek vam oznamim stejne jako trin - soucet mojich znamek je trojnasobej jejich soucinu. Celkem mam 5 znamek a maturitu jsem udelal. 2molik: tobe jsem to psal takze ty bud zticha Smile (omlouvam se jestli jsou v tomhle nejaky chyby ale jsem trochu dost opilej a tak mi dela psani na klavesnici trochu problemy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ctyri jednicky a dvojka? ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ty blaho. Tak to gratuluju, hodne hezky znamky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
ze by...?

congratz clap clap clap2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
to je unfer takhle rychle na to prijit....i kdyz je pravda ze to bylo jednoduchy. ale na druhou stranu za polovinu z toho mohlo nehorazny stesti
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Grats. Sprte! Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
ostrelovac vlastni a vladne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
U nás na vsi se říká pravítkuje ^^
Sniperovi samozřejmě kongratulujem a Cloudovi, nevěš hlavu, někdo září, někdo v září.
Jinak já před těma pár lety, to jsem psal češtinu z Wikipedie a tak trochu o tom čemu se dnes říká Web 2.0 než z toho bylo buzzword (téma ve smyslu počítače ve vzdělávání) a praktická pak mikrokontrolery PIC a assembler, což lépe jsem na tom mohl být už jedině s nějakými webovkami, ale to by mě daleko víc otrávilo. Pak u ústního jsem se zapotil trošku víc, téma humor a satira mě ještě docela sedlo, ale měření to byla smrt, ještě že po mě šel nějaký opakující chudák, který toho údajně řekl ještě méně než já, což imho ani prakticky nešlo. Inu, nevyzpytatelné jsou cesty pánve a s tím se musí počítat. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Maturita a statnice 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)