DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď --Neni Datum-- Xuxacon'06
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
No Molik to docela vystihla co se tyce harmonogramu na svatky. Melo by to byt tak 22-23 Smile Fajn, to je blbost.... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
22.-23. by bylo nejlepsi ale to beham po darkach
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
a to já mám doma Ježíška, takže taky nejsem pro Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
a co třeba 15-17 ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
hm, tak asi nestiham ani jeden z terminu.. skoda :-/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Jenda napsal:
a co třeba 15-17 ? :-)

to je slovo do pranice !
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No tak vzhledem k tomu, že nejpozdější termín je 29.-30. tak to beru tak, že by se končilo 30. dopoledne a pak ať si klidně všichni odjedou na nějaké chaty a chalupy na Silvestra.

A abych potěšil Molíka ani 27.-28. pro mě není nemožné. Jak už jsem řekl 25. a 26. bych nerad dopředu sliboval a 28. mám jinou akci, takže by to nebyl problém, stejně bych jako tradičně nemohl přespávat (pokud byste mě nezamkli). Nakonec se může ukázat, že i 25. a 26. bude použitelná data.

Jinými slovy když to shrnu, teoreticky můžu vlastně kdykoliv, ale neslibuji vůbec nic... také se může stát že tou dobou budu už na nemocničním lůžku ^__^; ... tak, to je pěkné shrnutí.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ten termin 29. - 30. je dobry, ale jestli to chcete slavit v tomhle terminu, tak zkuste spis DDM, protoze Budanku nam urcite nepujci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Taky je tu moznost 6-7. 1. 2006
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
tak tam mate i muj hlas - 25. - 26.

duvod je nasnade - prace. resit podobne konfliktni pracovni situace jako loni se mi letos nechce ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Jsem take nejlepe pro 25. - 26. Nejbezpecnejsi, ze nebude neco jineho .) Cim blize Silvestru, tim hure. Ale napevno nic (jak znate) domluveno nemam a dovolenou si stejne beru .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
25.-26.? Pro me nic moc. Vzhledem k tomu, ze se v nasi rodine drzi zvyk kazdy rok tyto dny navstevovat prarodice, tak jsou jedine, ktere za zadnou cenu volne nemam...
i kdyz je v techto terminech samozrejme velka logika (predevsim pro pracujici lidi).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
me se hodi terminy:
26. - 27.12.06
27. - 28.12.06
28. - 29.12.06

25. nebo 30. bych se tam teda urcite nedostal ^^''
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
a co to udelat az na ten vikend v lednu, jak navrhoval X? protoze na tyhle terminy mezi Vanocema a Silvestrem se asi nedohodneme, protoze bud je to moc blizko Vanocum, kdy mnozi z nas jezdi navstevovat babicky, teticky, strycky atp. a pak odjizdi na chalupy/hory/kamkoli slavit silvestra... a mnozi musi s rodinou a dalsi chteji a maji treba uz dlouho domluvenou nejakou akci se svymi prateli
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Porvěte se, já se přizpůsobímSurprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
--Neni Datum-- Xuxacon'06
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)