DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď trintrin pad
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
trintrin pad
Kero DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Citovat
Jednoduchy navod na stavbu padu, celkove levny, alespon myslim + nenarocna vyroba. Tedy pokud srovnam s Marcus Wu hardpadem.

http://ddr.promne.cz/

+ pridavam sem mail, doufam, ze me za to neuskrti
>> Ahojky,
>> prave jsem se koukal na stranku, kterou jsi pravdepodobne vytvoril
>> (ddr.prome.cz) a chtel bych se zeptat na
>> a) jaka je vydrznost, odhadovana take castecne podle postavy (je rozdil mezi
>> vychrtlim clovekem s 60 kg a chlapem jako hora) a pouzivanosti.

pokud pouzijes ocelovou nebo duralovou desku, je vydrznost zatim neomezena (pro pripad chlapa jako hora, coz jsem ja). Zelezna deska (nezakalena) se zohyba (cca 10h), ale po mensich upravach (proste se to silou ohne zpatky) zase funguje. Vydrz zelezne desky se postupne prodluzuje. Ale podle me 300,- navic za duralovou desku se vyplati (v case, ktery bys dal na opravy se to rozhodne vrati).

>> b) ty kontakty: pises co nejvetsi, takze proste nejake hodne velike kovove
>> desky, ktere prisroubovat tak, aby srouby pokud mozno co nejmene vycuhovaly nad
>> kontakt(lepidlo je asi neudrzi?). Jakou mas citlivost?

Presne tak. Lepidlo by je udrzelo, ale uz to nejde rozmontovat.
Moje posledni deska, ktera jeste neni zdokumentovana pouziva duralovou desku a jako kontakty alobal (fakt!!) prilepeny na podlozku. Vzdalenost mezi podlozkou a duralovou deskou je jen 1 mm (misto koberce nutno pouzit neco tenciho). Takze citlivost .... no dotknu se a je tam kontakt. ^_^
Co se tyce lepidla, spotreboval jsem celou velkou tubu chemoprenu.

-- Mejte se naprosto uzasne, Kero
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KeroOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pěkný návod, díky za něj. Já bych možná zkusil kablíky v gamepadu dat místo šipek na tlačítka. Můj starý gamepad od Geniusu 07 měl A,B,C,X,Y,Z a ještě L,R takže tam by s tím dalo experimentovat. A+B určitě šlo najednou zmáčknout. 3 tlačítka .. no možná taky, ale zas tak hodně lidí v DDR nepoužívá ruce (to jen naše verze Sakury RevenG potřebovala 2x ruce a 2x nohy Wink)

Btw, co pad? Jak dlouho ti funguje (fungoval)?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
Jeste jsem ten pad nepostavil, jsem vetsinu prazdnin mimo civilizaci (Net). Ohledne vydrznosti mam jenom info z mailu, tedy duralova nebo ocelova deska je slusna, protoze maji slusnou mez pruznosti, narozdil od zeleza.
dalsi info co jsem nasel
Pokud to nekdo postavite drive nez ja (coz se asi stane, pac pozitri zase odjizdim a mam spousu jinych starosti nez pad), tak poslete info. Tenhle pad se mi libi kvuli jednoduchosti stavby a cene.

--Mejte se naprosto uzasne, Kero
Re: trintrin pad
Anonymní DDR portal


Citovat
S tim alobalem verim - jenom by me zajimalo jak jsi k tomu zavedl dratky - proste jsi je pod to podlepil ?

A jeste co si muzu predstavit pod pojmem neco tensiho - treba ten kus lina jak si psal na strankach ?

Diky, Filip
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pady od autora toho navodu byly i na Pragoconu 2005, tady je trocha fotek pro inspiraci:




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
trin DDR portal
Anonymní

Citovat
reakce na:
Zaslal: st, 23.únor 2005, 11:49

dratky jsou k alobalu pridelany tak, ze jsou zabaleny do okraje alobalu.

.... ale alobal se proslape
Hmmm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Na tom padu sou nemýlím li se místo mezivrstvy použity čalounické popruhy...je to tak??
Jestli ano...tak těmi dobře disponuji:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hexeus:
myslis ze by se daly nejak sehnat? Pripadne kde? prijde mi to lepsi nez koberec, ale zase je otazka co tam dat misto koberce, jak uz bylo psano mezera 1mm, to mi prijde trochu pritazeny za vlasy, jestli pod tim je alobal kterej se muze zkroutit a mas kontakt porad, mam kamose co ma tatinka v zamecnicke dilne v nejake fabrice tak ho asi zaukoluju na ty kontakty Wink mozna od nej sezenu i tu duralovou desku levnej nez ve ferone Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
nNo
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Ta deska z duralu prej stojí kolem čtyř kil a ta dřevotříska se sežene do kila...Fakt nevim estli sou lepší popruhy nebo koberec...podle mě to vyjde na stejno...akorát s tim kobercem mi to příjde preciznější...každopádně ty popruhy se dají koupit v jakýchkoli čalounických potřebách a sou velice levné (cca 3 kč za metr..) ale já bych asi šel do toho koberce...-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop taky to vidim na nejaky koberec Smile
preci jen tam budu moct udelat pekne zakulacene otvory Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

no
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
jj je fakt...hlavně koberec bude celistvá vrstva a je poměrně mekkej, kdežto ty popruhy sou tuhý a né moc měkký (používají se k podbíjení starožitných křesel)
Docela se na tu stavbu těšim...mám kámoše elektronika...ten je zručnej s pájkou takže jo bude fajný...akorát musím voběhnout tržnice kůli tomu gamepadu...ten prej taky stojí něco kolem čtyr kil...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tady u nas v sumperku maji supr vec, dancemat od Joytechu za 300,- ma to peknou krabicku s tim plosnakem, a na tom plosnaku je napsany co kterej dratek znamena, proste idealni polotovar, my jsme ten pad jeste pred tim totalne rozdupali Smile)) ale to na to nemam vliv proste koupis, vykuchas elektroniku a ten zbytek das psovi jako deku Smile Ted jde taky o to mas-li dualshooter, ja asi vsecko co budu stavet tak budu mit s PS2kovyma koncovkama Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
no
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No to je to. ten Dual nepotřebuju...koupím si normální gamepad na USB(jostick) a rozmontuju ho...
Z hard padu kerej udělám povedou nějaký dráty (pravděpodobně 6 až 10 - čtyři sou šipky + start + kontakt nebo devět dokola + kontakt) a ty připojím na správný místa na tištěným spoji v tom Josticku ( kůli tomu ten kámoš elektronik:-) pak už to tam jenom píchneš a nepotřebuješ DualShooter, a ni nemusíš stahovat žádný ovladače. prostě ho tam prdneš a pojede:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jasny ja to chapu, ja to montuju s PS2kovym kvuli tomu, ze kamos ma PS2 a tak to bude uniferzal Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
no
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Jo tak to jo:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
trintrin pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)