DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď WaKan pod Linuxem
WaKan pod Linuxem
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Taakže včera se mi konečně povedlo rozchodit Wakana pod Linuxem, nebylo to ani moc těžké, akorát jsem musel dohrát fonty. Používám gentoo a mám verzi wine 20050111-r1. A tady je postup kdyby to někdo chtěl zkusit taky :

Arrow Stáhnout http://wakan.manga.cz/files/wakan_full_167.exe
Arrow Spustit wine wakan_full_167.exe - mělo by se to bez problémů nainstalovat a wakan by měl říct že mu chybí fonty
Arrow Udělat pkill -9 wakan (vysvětleno později)
Arrow Nahrát/odlinkovat fonty mingliu.ttc ,msgothic.ttc, msmincho.ttc a simsun.ttc do ~/.wine/drive_c/windows/fonts (nebo jinam, kde máte wine)
Arrow Vlézt si do adresáře s wakanem ~/.wine/drive_c/Program Files/Wakan a spustit přes wine wakan.exe
Arrow Enjoy Smile

Co jsem zatím zkoušel, tak mi funguje všechno - tj slovníky, seznam kanji i překladač. Dokonce funguje skvěle i vkládání do schránky z Wakanu a pastování třeba do XChatu. S čím je trochu problém je klasicky pomalejší resizování okna a hlavně se mi wakan neukončuje korektně. Je potřeba jej zavírat normálně, ale potom dělat ještě pkill -9 wine, což ukončí všechny uteklé wine procesy. Ještě přidávám pár screenshotů :

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: WaKan pod Linuxem
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Skvele, vecer vyzkousim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak jsem updatnul wine na verzi 20050930 a uz se ukoncuje korektne a take uz neni problem s pruhlednosti tlacitek, coz je videt na screenshotu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No ja mam jiny problem s wakanem.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
Cloud napsal:
No ja mam jiny problem s wakanem.



Tak proste parkrat klikni na continue.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
No me kopirovani z wakanu sice nefunguje, ale psat muzu kdekoliv (krome hodne nekooperativnich aplikaci), tak me to tak nestve. MS fonty potreba nejsou, staci nastavit nejake pouzitelne co jsou zrovna po ruce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

WaKan pod Linuxem
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)