DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dancing Stage PS1/2 hry u nas!
Dancing Stage PS1/2 hry u nas!
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Nebudete verit, na co jsem narazil. Nejakej silenec se rozhodl u nas prodavat hry DDR na PS1 a PS2 Smile To, co jsem nikdy nepredpokladal je tady, takze jestli chcete original, tak se tu konecne da koupit.

http://www.surtep.cz/playstation-eshop/index.php?search=true&query=dancing

PS: jen doufam, ze to tu uz nekde neni Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Zdravim vsechny,
prave mi tyto hry dorazily. Nikdy predtim jsem DDR nezkousel, ale posledni dobou jsem trochu vice tancil a vzpomel si na existence te zvlastni, typicky japonsky ulitle tanecni hry, a najednou vedel, ze to je presne to, co domu k nove sehnanemu PS2 potrebuju .)

Zatim jsem zkousel akorat 3DDX arkadu na Smichove (vybornej zazitek) a dneska se tesim, ze to same zapocnu i doma.

Jen bych se chtel zeptat zkusenejsich na nejlepsi zpusob jak tlumit generovany dusot nohou. Sousedy mam docela nevrle, bude to chtit bohuzel nejaky kompromis (je mi jasne, ze to bude asi na ukor "kvality" meho hrani, ale alespon zezacatku me to tolik trapit nebude). Zatim asi bude muset stacit deka pod (soft)padem. Diky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Planuju si u nich koupt dancemat az se mi konecne uracej dorazit penize na moneybookers a Dual shooter z play-asia Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Deirh napsal:
Zdravim vsechny,
prave mi tyto hry dorazily. Nikdy predtim jsem DDR nezkousel, ale posledni dobou jsem trochu vice tancil a vzpomel si na existence te zvlastni, typicky japonsky ulitle tanecni hry, a najednou vedel, ze to je presne to, co domu k nove sehnanemu PS2 potrebuju .)

Zatim jsem zkousel akorat 3DDX arkadu na Smichove (vybornej zazitek) a dneska se tesim, ze to same zapocnu i doma.

Jen bych se chtel zeptat zkusenejsich na nejlepsi zpusob jak tlumit generovany dusot nohou. Sousedy mam docela nevrle, bude to chtit bohuzel nejaky kompromis (je mi jasne, ze to bude asi na ukor "kvality" meho hrani, ale alespon zezacatku me to tolik trapit nebude). Zatim asi bude muset stacit deka pod (soft)padem. Diky.


na softpadu se da hrat potichu, a nedupat, ale ta deka tlumi solidne, pod hardpad taky deka ale kymaci se, takze jsem zkusil jednicku polystyren a taky to neni spatny, nebo koberec s hustym vysokym vlasem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
jo a jinak pro info o padech a tak smerujte sem -> http://ddrforum.pocitac.com/viewforum.php?f=2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
A kdyztak vitej na foru Deirhe.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Diky.

Pad bohuzel dorazil nefunkcni (prava sipka uplne mrtva), takze budu muset s domacim vyzitim se jeste chvili poseckat.

Dejte vedet, kdyby nekdo smeroval na 3DDX na Andel. Rad se podivam a priucim od mistru Wink.
edit: aha, nasel jsem forum Male Srazy Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dancing Stage PS1/2 hry u nas!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)