DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 8. 4. 2006 ITG Dance Cup 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hm tak ja sice do praglu jedu,ale na fotbalove derby S+S,
mozna ,jestli zbyde cas ,tak se zastavim,
skakat stejne asi nemuzu ,pri fotbale sem si udelal neco s kotnikem thumbsdown
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Ertai: Kotniky by se meli zakazat! Ja taky nemuzu tapat, protoze mam neco s kotnikem... A navic mam nove kolo, tak jsem ho jela provetrat... a po asi ctyrmesicni pauze to byla docela sila... posledni tri kilometry (ktere byly do oskliveho kopce) uz jsem nohy docela cejtila =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Mno, tak to se mnou vypada blede, zatim stale lezim v posteli s chripkou. Uvidim, jak mi bude zejtra, kdyztak se za vama prijdu podivat. Tapani si ale budu muset odpustit :f
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Zatim zadne jreport necekejte ( mozna az rano)
Uz takhle sem nekolikrat behem uploadu usnul ( jaa chci rychlejsi upload Twisted Evil )
tak zatim TOHLE http://rapidshare.de/users/7XPJJV

Edit: uz sem se probudil, tak chci jeste dodat, ze fotky se mi moc nepovedly Rolling Eyes


Naposledy upravil SneG dne ne, 9.duben 2006, 8:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
SneG napsal:
Zatim zadne jreport necekejte ( mozna az rano)
Uz takhle sem nekolikrat behem uploadu usnul ( jaa chci rychlejsi upload Twisted Evil )
tak zatim TOHLE http://rapidshare.de/users/7XPJJV
Oh diiiky ti bow ... uz jsem se bal, ze budu ochuzen o deni Smile. (koukam, ze nas poctil navstevou i Jarnik Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
citace:
Oh diiiky ti bow ... uz jsem se bal, ze budu ochuzen o deni Smile. (koukam, ze nas poctil navstevou i Jarnik Very Happy)



Jo joo, byl tam, ale dlouho se nezdrzel a ani si nazatapal, asi ho polibila muuza a sel vytvorit dalsi anime nebo amv Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Proc vsichni pouzivate to zverstvo RapidShare??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
OT: protoze to tam je mesic (nekdy i dele) a ma to neomezeny pocet stahovani, a ne jako YSI a podobny veci. Pise se o tom nekde v prvni casti fora.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Neco malo fotek
http://www.molik.go.cz/Foto/ITGturnaj2/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
8. 4. 2006 ITG Dance Cup 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)