DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Potvrzovani na Ignition padu
Potvrzovani na Ignition padu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jsem konecne seznal ze jsem dost zdravy na to abych zahopsal, tak hodinku jsem se trapil .... a docela to na tom ignition padu jde, jen potvrzovani dvojskoku mi nejak ee a specielne mi nejdou sipky do stran, asi slapu na spatny mista nebo newim, je v tom nejaka finta??? sem z toho docela zmatenej, neni treba nastawit nejaky citlivosti??? Sad
obcas se mi to podari ale to je spis ze nevim jak ... protoze jestli ne tak je to naprt Sad
a nebo dalsi reseni, sem beznadejny pripad Very Happy
pripadne jeste jedna vec, pod vsema hlavnima sipkama jsou takovy jakysi plastovy nesmysly ... ktery po te hodine meho jemneho drceni jsou takove ehm deformovane ... nerozumim tomu a stve me to ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Trosku pro ujasneni, dve sipky najednou potvrdit jdou (treba pres test ve SM) ale pri skladbe je nejak nestihnes trefit ? Nebo ani pres test nejdou, to je pak vec nastaveni (xbcd driveru)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Potvrdit jdou, a ve skladbe je to nejaky zabrzdeny ... nevim
nastaveni mam pres EMS na Dance
tak newim jeste to vyzkousim vecer, ted me to pekne ...
to prijde kamos a uvidime jestli se mu to bude zdat taky divny, mozna je to tim ze se moc rozkracuju a slapu az temer na kraje padu Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No ona prvni vec, neskakej moc vysoko :wink: To se pak nestihnes vratit.

Na druhou stranu pokud skaces malo nebo skoky flakas uplne je to taky zle. Zvlast soft padu chvilku trva nez zaregistruje ze na sipku tapes (nez se narovna ten karimatkovy material jak ja tomu rikam) a pokud na sipce stojis, musi byt jasne poznat ze na tu samou sipku (uz v kombinaci s jinou) zase slapes.

A samozrejme pokud po padu "litas" davat pozor kde ta noha skonci :wink: na hranach uz pad moc "nebere"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takovou tvrdsi "hmotu" pod sipkama na softpadu mam taky, ono to pak trochu dele vydrzi. Jinak obcas je dobre pad "proklepat / protrepat", srovnaji se trochu hrboly, molitan, o neco lepe to pak reaguje a mozna to i trochu zabrani opotrebeni. Jinak zkus v SM-Options-Test vyzkouset jestli ti to 2-4 sipky zvlada najednou a jaka je rychlost odezvy, s lagama se moc hrat neda .. to mi treba delalo kdyz jsem mel S-Joy redukci. S dualshooterem v pohode.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Asi jo, to bude tim mym zmatenym poskakovanim Smile ale na to ze sem na tom mesic nestal sem asi napoctvrte dal tlapka easy tlapka easy Love Hinu na A Very Happy
rady si beru k srdci nebo co to mam, a pokusim se s tim nejak srownat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyz mas A, tak to reaguje spravne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Mozna jeste jedna vec, rytmus :wink: Zkus si zapntout F7, treba ti to pomuze nejen pri dvojskocich, i kdyz by pro tuhle obtiznost mely byt lehke a rytmicke skladby.
Tak treba u songu Love Hina (toho pro tlapka easy tlapka easy) to je fuk, tam se tleska primo, ale zas je tam jen jeden dvojskok na konci ... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
xsoft napsal:
Kdyz mas A, tak to reaguje spravne Smile


Tak tak :wink: Asi vazne jen skaces moc vysoko/nizko/na spatna mista :wink: Ale rozhodne to nevzdavej :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Rytmus mi potize nedela Smile Proste na to musim prijit, preci jen to byly takove prvni pokusy na tom padu, aspon neco, no a ten posledni dvojskok, hadej kde sem mel jedinej miss Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dobre tak jinak, mas ty nebo nekdo z kamaradu kameru ? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mame eyetoy na PS2 ale takovych perverznosti jako je nataceni sama sebe jak se tam epilepticky skubu se odmitam ucastnit Laughing Laughing
mno moooznaaaa uwidimeee ....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Kdo rika ze se musis natacet sam a uz vubec ze to budes nekomu poustet :wink: Jen mozna zjistis cim to je
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jo uz jsem napsal at vecer prinese notes a kameru Very Happy sice nevim co ja zjistim, ale urcite se zasmeju : :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Potvrzovani na Ignition padu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)