DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR v lanovem centru

Ktery den (vikend) se mi hodi
10.06.2006
10%
 10%  [ 1 ]
11.06.2006
0%
 0%  [ 0 ]
17.06.2006
10%
 10%  [ 1 ]
18.06.2006
0%
 0%  [ 0 ]
o prazdninach
70%
 70%  [ 7 ]
po prazdninach
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

DDR v lanovem centru
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj dneska (26.5.06) jsme byli v ramci dni deti i v lanovem cetru Proud ve Vysocanech a dohodli se, ze muzeme prijit jako cela skupina na cca 4 hodinovy program v den, ktery si zvolime.

vice informaci o centru je tady www.lanovecentrum.cz
doufam ze z toho dnesniho naseho lezeni (meho lezeni, ktere jsem s vymluvou na nohy vzdala) fotky nejsou evo

anketou vybirejte datum, sem piste kdo by mel zajem. potrebujeme minimalne sest lidi

dokonce nam bylo nabidnuto jestli nechceme tapat na padu ve vysce 5m nad zemi (na takove mensi plosince) evo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ja jsem pro s tim, ze ta druha nabidka se NEUSKUTECNI, tam me proste nedostanete ani nahodou:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jsem pro nejaky termin o prazdninach, to snad bude vic casu a kvuli tomuhle bych do te prahy i prijel.
Seqoy: Very Happy to se jeste uvidi!! >Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mno me je to celekem jedno... tapat bychom tam mohli, ale ne ve vysce!!! =) a termin nekdy mimo prazdiny.... teda mozna ze bych se nekdy o prazdninach uvolnila, ale nevim nevim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Teda to plosinka me taky moc nebere. Jinak vikend po FF.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Opravím tě, bylo to ve výšce 8 metrů a jsem první dobrovolník, který se na ťapání hlásí;o)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
8 metru ! yikes To si delate srandu blink Asi se mi chce zvracet sick
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
nahodou, to by mohla bejt sranda ve vysce 8mi metru roztahnout softpad a notas a tapnout si neco Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vsak nemusite, my s Rin si tapnem i v 8mi metrech. Zbytek muze zustat metr nad zemi Wink
Pad by tam vytahli a ten hodny clovicek by nam tam pridrzel notebook, vy muzete fotit a nadavat ... Wink

to je fuk, ale primarne jde o nasi navstevu tam, ne o to tapani tam Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ja jsem pro a to i pro tu ddr cast
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

DDR v lanovem centru
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)