DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 26. 5. 2006 - Den deti v Podvini
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak male aktualni info z Podvini

Vsechno funguje, je tam trosku zima a dopoledne plne skol. Jsme na dece pod pruhovanym altankem evo
Je tam Sheila, Seqoy a Rin, odpoledne budem jeste minimalne ja a xg.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Moc pekna akce, prisel jsem teda az nakonec ktery zkazil dest, ale jinak moc pekna akce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
DDRko na Podvini se moc povedlo, fotky mame. Reportik by mel napsat nekdo kdo byl cely den, nicmene muzu Wink

Timto dekuju Sheile, Seqoy a Werkovi za dobrou praci pri hlidani stanoviste, pak se mi nekdy prihlaste, budete u me neco mit (neni to financni povahy)

Dekuju take Trinovi za pujceni hardpadu

A xgmu za obed Wink

Podarilo se nam take s Rin dohodnout neco jako spolupraci s lanovym centrem Proud, ji kdyz to byl jejich napad. Uvidime, este domluvim a reknu vice pozdeji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Taaakze, jakozto clovek s pady jsem dorazila v 8 hodin k podiu, kam po ctvrt hodine prisla i Sheila....dostali jsme stanoviste s modrym altankem, kdyby nahodou prselo, no vyplatilo se to:) Pote co jsme jim oznamily, ze ke dvema padum opravdu nepotrebujeme DVA compy, mohly jsme to vsechno zacit spoustet. Taak, pocitac bezi, muzem zacit pretahovat songy a jako odpoved na Sheilinu otazku "Kdo ma dorazit, neprijde treba Rin ?" mi zazvonil telefon s otazkou, kde ze se to presne nachazime (samozrejme, ze to byla Rin:)). Songy v compu, StepMania spustena, pady funguji, muzeme zacit. Nejdriv si Rin se Sheilou daly jeden song, ale pak uz se zacali kupit lidi, takze pak tapaly deticky:) Po nejake chvili nam prestal fungovat jeden pad, takze jsme uplne zpanikarili, nakonec po Trinove rade to byl jen uvolneny sroubek, ktery jsem dotahovala jeste hodnekrat:) Po nejake dobe dorazil WerK a bylo nas tam hned o jednoho vice:) Okolo jedenacte nas opustila Rin, ale asi po hodine se zase navratila (a byla pekne urazena, my vime proc:D). Vzhledem k tomu, ze pak byla poledni pauza, behem ktere nam asi 4x vypadl proud, tak se to tak nejak zvrhlo v hromadne lechtani WerKa, no pak uz proud prestal zlobit a zase se tapalo. Za nejaky cas dorazila Molik s xgem, a hle, co to, nejenze prinesli jidlo, ale dokonce SUSHI, budiz za to xgmu buh naveky vdecny. Tak jsme papali sushi, nekteri byli krmeni, nebot neumeli pouzivati hulky (vid, WerKu ? Smile), no rychle to zmizelo:) Pote co Molik, Rin a xg odesli na obchuzku a pridal se k nim i Martin, ktery se tu zjevil (a pak uz byl pryc, nebot sel za nimi:)). Skupinka se opet vratila a chvili s nami pobyla, nacez se rozhodla odejiti do lanoveho centra, coz jsme odmitli (ja se bojim vysek, Sheilu myslenka ve vysce na lanech taky nenadchla.....a WerK nevim proc:D), ale aspon mel kdo hlidat pady:) Asi ve ctvrt na pet se k nam pripojil Binarek s Cloudem, tady se porad stala fronta....a mne se podarilo dostat Honzu z DDMka na pad, hehehe:) Pak za nami v pet prisel, ze uz za ctvrt hodiny potrebuji pocitac, tak jsme zacali balit a tu se objevila lanova skupinka. Jeste pred celkovym sbalenim nas Molik primela upsat se na jakousi mapu CR a tak pro nas Den Deti v Podvini skoncil:) Musim uznat, ze i presto, ze nebylo uplne nejkrasnejsi pocasi, se mi akce moc libila:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Mno tak a já dodávám fotodokumentaci:o)

http://rin3.wz.cz/Podvin/index.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak a moje druha polovina fotek je TADY
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
26. 5. 2006 - Den deti v Podvini
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)