DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Propagace DDR
Propagace DDR
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jelikoz mam cas, tak jsem se rozhodla udelat neco k propagaci. Vim, ze nekteri toho delaji az dost a tak bych byla rada, aby se taky nejakym zpusobem vyjadrili (ted myslim slovne). Aktualne se to samozrejme tyka FF 06.

No a dale, diky tomu, ze mam cas, tak muzu jeste pred FF vymyslet/vyrobit par veci. Pred par tydny jsem tu predhodila jeden "plakat" a momentalne se pokousim o dalsi. Pokud mate podnetne pripominky, byla bych rada, kdybyste me zastavili vcas v mem pachani.
Pro pripomenuti: http://img345.imageshack.us/img345/6105/p10101539hy.jpg

Na par veci jsem se ptala Molika, ale bylo by hezke, kdyby i nekdo jiny neco vymyslel.
Prozatim jsme spolu vymyslely, ze bychom mohli obtisknout nase tlapky na bile prosteradlo (tedy az na FF). Teroreticky by to mohlo slouzit jako propagacni nastroj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ty po nas budes chtit sundat na FF boty? hmmm, mozna MOZNA prvni den to bude realne Very Happy
Ale jinak, sam o sobe z fleku nic nevymyslim, co dat nejaky brainstorming?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Bee_Boo napsal:
Ty po nas budes chtit sundat na FF boty? hmmm, mozna MOZNA prvni den to bude realne Very Happy
Ale jinak, sam o sobe z fleku nic nevymyslim, co dat nejaky brainstorming?


No, uprimne...na konci festivalu, by to nam to nebylo moc platne...takze...ano, napadlo me, ze bychom to zvladli prvni den. No a kdyz to nepujde podobrem, pujde to po zlem (tatinek ma motorovku Wink )
Je pravda, ze kdybychom to spachali na konci, nemuseli bychom pouzivat barvy - a bylo by to neco jako "Co na nas vyrostlo za 10 dni".

K brainstormingu jsem primarne zavedla tento topic...ale muzem o tom podebatovat ve stredu jeste s dalsimi mezi ... 8-14 (15 - kdyby prisel nejaky Kyklop) ocima (?).

A tak to dopada, kdyz se snazim zavest seriozni diskusi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ok, streda to jisti, asi budu propecenej, nejvetsi yntelygent ze tridy to termo nedal a jeste se pohadal se zkousejicim, humac :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak jsem se konecne dokopala vyrobit dalsi veci...

jednak tohle :
http://img78.imageshack.us/img78/4534/p10100602qf.jpg

a druhak toto:
http://img481.imageshack.us/img481/7840/p10100622ar.jpg
- coz je samozrejme neuplne, ceka to akorat na nase otisky Wink
(jde o prosteradlo formatu 140x220)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Libi se mi ten napad s mapou. Kdyz ji nekam povesime, tak by treba lidi pochopili ze se nehraje jenom v Praze a Brne.

Plakat na Feet of Fame se mi taky libi, ale pravdepodobne jich bude vic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Cloud napsal:
Libi se mi ten napad s mapou. Kdyz ji nekam povesime, tak by treba lidi pochopili ze se nehraje jenom v Praze a Brne.



Abych to uvedla na pravou miru - napad s mapou je Molika.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Propagace DDR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)