DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jakej hard-pad koupit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Savannah napsal:
ahoj,

no taky bych si určitě chtěl koupit hardpad (hand-made, milionář zase nejsem).

když tak koukám že Trin staví za 4k a BeeBoo za 2k, jakej je v nich rozdíl? Nechci šetřit na tom, aby se mi pak rozpadnul nebo tak něco, ale zase nechci vyhazovat takovejch $$$.

koho mam teda zvolit? Smile


Zalezi na tom kam to mas bliz jestli do Prhay nebo Brna. Ja se rozhod pro Bee Boo pad , ale buhzel jseou problemy jak ho na takovou dalku dopravit aby doprava nestal voc nez pad.
Trin, jak jsem se od nekoho dozvedel, dava na svoje pady zaruku. Ale porad je tu docela velky cenovy rozdil a tak bych se asi priklonil k BeeBoovi. (nevim kolik jichma momentalne na prodej)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Savannah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 25.06.2006
Příspěvky: 5
Citovat
SneG napsal:
Savannah napsal:
ahoj,

no taky bych si určitě chtěl koupit hardpad (hand-made, milionář zase nejsem).

když tak koukám že Trin staví za 4k a BeeBoo za 2k, jakej je v nich rozdíl? Nechci šetřit na tom, aby se mi pak rozpadnul nebo tak něco, ale zase nechci vyhazovat takovejch $$$.

koho mam teda zvolit? Smile


Zalezi na tom kam to mas bliz jestli do Prhay nebo Brna. Ja se rozhod pro Bee Boo pad , ale buhzel jseou problemy jak ho na takovou dalku dopravit aby doprava nestal voc nez pad.
Trin, jak jsem se od nekoho dozvedel, dava na svoje pady zaruku. Ale porad je tu docela velky cenovy rozdil a tak bych se asi priklonil k BeeBoovi. (nevim kolik jichma momentalne na prodej)


a kterej z nich je z Brna? Smile

Co mi řikal kamarád tak hardpad by prý "měl vydržet na celý život" - tak k čemu záruka? Nebo jak to je, jak moc to vydrží?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SavannahOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://ddrforum.pocitac.com/staff.php

citace:
Trin: Praha - Stodulky
Bee_Boo: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Savannah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 25.06.2006
Příspěvky: 5
Citovat
jj, taky mi už došlo když jsem kouknul na BeeBooův popisek Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SavannahOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hoy, ted jsem zase chvili z malina ale do brna dojizdim celkem pravidelne Wink
Jinak pad vydrzi cely zivot, zaruka je tam proto, aby ti clovek opravil kdyz se treba nekde ulomi konektor. (opravu vetsinou zvladne clovek sam, ale pokud nechce tak se to resi zarukou)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Savannah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 25.06.2006
Příspěvky: 5
Citovat
ok, tak už jsem se s BeeBooem dohodnul na ICQ, takže můj "problém" je vyřešen Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SavannahOdeslat soukromou zprávuICQ
Jakej hard-pad koupit?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)