DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď novy softpad
Jdi na stránku 1, 2  Další
novy softpad
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Neuvazuje zde nekdo ze by kupoval softpady z Play-asie a mel jeden navic? Nejsem si jisty jestli bych objednal spravny typ a ani nemam zkusenosti s objednavanim ze zahranici
jeste by me zajimalo, ktery bych si mel vybrat, tak abych se vesel do 1000 za jeden, urcite bych objednaval alespon 2 a aby byli oddelitelne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ehm, hned pod timhle prispevkem je jeden, kterej to resi. a je i spravne pojmenovanej, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
ok, jeste jedna vec, jaky je podle vas nejlepsi zpusob placeni na Play-Asii?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
MoneyBookers, PayPal (kdyz tam mas prachy)
Kreditka (kdyz si veriz)
Prevod (kdyz chces cekat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Jeste se zeptam. Lze na Play-asii calovat skrze kartu Visa Electron Sudent+? Mozna je to zbytecna otazka, ale co kdyz Visa Electron se nerovna Visa, nerad bych se dockal toho, ze by se kvuli tomu ten kauf zasek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Enigma napsal:
Jeste se zeptam. Lze na Play-asii calovat skrze kartu Visa Electron Sudent+? Mozna je to zbytecna otazka, ale co kdyz Visa Electron se nerovna Visa, nerad bych se dockal toho, ze by se kvuli tomu ten kauf zasek.

¨ja jsem platil Visa Electron...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Jeste budu mit jednu vec, od toho Dual Shooteru na te Play Asii existuji 2 polozky:
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-6m-49-en-70-1b5.html - normalni
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-6m-49-en-70-1ia1.html - s priznakem EU
Jaky je mezi tim rozdil, co z toho vzit?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Enigma napsal:
Jeste budu mit jednu vec, od toho Dual Shooteru na te Play Asii existuji 2 polozky:
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-6m-49-en-70-1b5.html - normalni
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-6m-49-en-70-1ia1.html - s priznakem EU
Jaky je mezi tim rozdil, co z toho vzit?

Pokud koupis tenhle pad, tak to neni potreba http://www.play-asia.com/paOS-13-71-1i-49-en-70-166c.html
Jinak rozdil je v cene za poslani, to s EU je levnejsi
Doufam ze je to tak jak jsem rekl a nebalamutim te, kdyz tak me prosim nekdo opravte
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Tak co ted vzit? Komplet na http://www.play-asia.com/paOS-13-71-1i-49-en-70-166c.html nebo Dual Shooter + levny koberecek prodavany v CR. Premyslel jsem o te druhe kombinaci z toho duvodu, ze se treba u me DDR/ITG nechytne. O kvalitnejsim koberecku jsem uvazoval az v pripade, ze by se DDR/ITG chytlo.
Ten komplet stoji 59,90 USD, je ta cena vcetne dopravy nebo bez? Kolik pak ta doprava kostuje? Chci si to spocitat, jestli pro zacatek vzit onen komplet z Play-asie nebo objednat prechodku ze zahranici a u nas vzit levny koberecek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
tak presne tuhle sadu pro dva si budu behem tydne objednavat. Zkousela jsem se proklikat objednávkou a cena je teda 59,90 za pady + 20 nebo 29 bucks za dopravu (airmail/kurýr)...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Trochu OT ale imho nejlepsi (a nejlevnejsi) zpusob jak si to vyzkouset je zajit na nekterou z nasich akci. V obou nasich nej mestech mame zastoupeni takze snad nebude problem. A popravde, jestli vas to chytne vite uz po prvnich par odehranych songach Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
ta cena je za pady a postovny je 25 dolaru nebo a to doporucuju 26,80 - muzete sledovat kde je zrovna vase zbozi...vyplati se to
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
WerK napsal:
Trochu OT ale imho nejlepsi (a nejlevnejsi) zpusob jak si to vyzkouset je zajit na nekterou z nasich akci. V obou nasich nej mestech mame zastoupeni takze snad nebude problem. A popravde, jestli vas to chytne vite uz po prvnich par odehranych songach Smile

OT: Mel jsem to rict inac. Spis aby me to neopustilo prilis rychle. Kdyz jsem byl tehdy v Praze, udelal jsem si zastavku na Novodvorske. Pocital jsem, ze zaparim 2 skladby, ale zaparil jsem jich vic, pokud by me nehnal cas, ztvrdl bych tam i dele.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Yzergin napsal:
Enigma napsal:
Jeste se zeptam. Lze na Play-asii calovat skrze kartu Visa Electron Sudent+? Mozna je to zbytecna otazka, ale co kdyz Visa Electron se nerovna Visa, nerad bych se dockal toho, ze by se kvuli tomu ten kauf zasek.

¨ja jsem platil Visa Electron...

Jeste se Te zeptam, byla to normalni Visa Electron nebo to byla nejaka ta specialne zabezpecena pro internetove platby nebo neco takoveho?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
KiDMAN DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.08.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Karviná
Citovat
Koupil jsem si z gamesparadise.cz tento http://gamesparadise.cz/index.php?vid=1578 softapad+euromix a chtel bych plz vedet na co se pripravit ! napiste mi plz na ICQ : 196-832-115, jestli s tim mate zkusenosti Exclamation
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiDMANOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
novy softpad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)