DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Koupe padů na Playasii live :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
no a ted uz jenom staci uzavirat sazky jak dluho vydrzej Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Další objednávající
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Po zář 11 00:45:53 CEST 2006

Objednávka odeslána do systému play-asia ,)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Další objednávající
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Almad napsal:
Po zář 11 00:45:53 CEST 2006

Objednávka odeslána do systému play-asia ,)


.. pres baner Wink ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Další objednávající
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
.. pres baner Wink ?


Tak tak, pročetl jsem si to tu ,)

(Jinak DDR poprvé vyzkoušeno předevčírem na Moorconu a projevil jsem velkou psychickou odolnost, po návratu jsem to vydržel neobjednat celé dvě hodiny Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dej vedet az dorazi a jestli bude vse makat bez problemu .. a s dotazy se klidne obracej na forum. Snad to chytne i par lidi v okoli Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Shipping
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Order shipped, cena (doprava poštou) 1 824,55 + 80,20 za transakci do HK banky (u eBanky).

xsoft: Děkuji, jsem na to zvědav Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Wendigo DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 09.09.2006
Příspěvky: 8
Citovat
Mate v planu ted nekdo obednavat? Taky jeden schanim a pri postovnym by se dalo dobre usetrit.... nechce se mi za nej zaplatit skoro stejne jak za samotnej pad Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WendigoOdeslat soukromou zprávu
Nic :]
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Út zář 12 22:37:11 CEST 2006

Milý deníčku,

pady pořád nepřišly. Zatím nemám u pusy příliš mnoho bílé pěny, ale flákají se a nemám je rád. Snad zítra.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Nic :]
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Almad napsal:
Út zář 12 22:37:11 CEST 2006

Milý deníčku,

pady pořád nepřišly. Zatím nemám u pusy příliš mnoho bílé pěny, ale flákají se a nemám je rád. Snad zítra.

No ani se nedivím. Přibližně 3 dny trvá dodání peněz na účet (mezi českými bankami, nevím jak do zahraničí). A až potom to odesílají, takže si ještě můžeš počkat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Nic :]
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
kubago napsal:
No ani se nedivím. Přibližně 3 dny trvá dodání peněz na účet (mezi českými bankami, nevím jak do zahraničí). A až potom to odesílají, takže si ještě můžeš počkat.


Nope - peníze už byly ten den strženy (eBanka a internetová platební karta rulez ,)) a stav objednávky na Play-Asia je Order shipped.

Ale koukam, ze vetsinou to trva tak pet dni...grrrm Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
!!!!!
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Jelikož jsem si poctivě fórum pročetl a zjistil, že většině lidí přišlo oznámení pátý den, nelenil jsem a uhodil odpoledne na poštu a ano, měli to tam bananadance mbounce

Takže, je čas na poslední výlet do přírody a obchodů, nakoupit jídlo na týden dva tři a sbohem, vnější světe, sbohem, práce, sbohem, školo, sbohem, rodino, sbohem, přítelkyně, měl jsem vás všechny rád a za pár týdnů (měsíců, ....) naschledanou ^_^ šipka doleva šipka dolu šipka nahoru šipka doprava
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Re: !!!!!
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Almad napsal:
Jelikož jsem si poctivě fórum pročetl a zjistil, že většině lidí přišlo oznámení pátý den, nelenil jsem a uhodil odpoledne na poštu a ano, měli to tam bananadance mbounce

Takže, je čas na poslední výlet do přírody a obchodů, nakoupit jídlo na týden dva tři a sbohem, vnější světe, sbohem, práce, sbohem, školo, sbohem, rodino, sbohem, přítelkyně, měl jsem vás všechny rád a za pár týdnů (měsíců, ....) naschledanou ^_^ šipka doleva šipka dolu šipka nahoru šipka doprava


Fiiha,, to jsem zvedavy zda ti vubec ty dva, tir tydny vydrzi:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Wendigo DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 09.09.2006
Příspěvky: 8
Citovat
Takovyhle nadseni u me naposled skoncilo natazenou slachou na pravy noze a 14ti dennim kulhanim Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WendigoOdeslat soukromou zprávu
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
no...jsem na dobré cestě k tomu ,)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
není otázka zda to vydržíš Ty, ale i přítelkyně! Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Koupe padů na Playasii live :-)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)