DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ITG songy
ITG songy
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Takže se zeptám znovu... může mi nekdo poradit, jak sehnat KOMPLETNI songy a stepcharty ITG (nejlepe 1, 2, 3)?
Nechci link, jen radu...ok?

Dík
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Googluj:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
Googluj:)


hlavne ze tys to na googlu nasel Very Happy

ale jinak jo, use google
[Edit]Secret hint: tento link nevede na www.google.com


Naposledy upravil NX-306 dne st, 23.srpen 2006, 15:53, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
ale tam nejsou komplet stepcharty k itg2, nekam jsem to uploadnul, jestli chcete dam link (icq treba)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
xSuperLoadx napsal:
ale tam nejsou komplet stepcharty k itg2, nekam jsem to uploadnul, jestli chcete dam link (icq treba)


chceme... 292414096... jde nám totiž o získání všech možných levelu k songum ( ja mam v tom co jsem stahla u nekterych songu jen hard napriklad, tkaze si to hned tak netrsnu...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
vsak ja nevim porad co mas s tema ITG songama...stahni si treba vsechny DDR Mixy a tam mas songu ze nebudes vedet co s nima...lehky i tezky...ja mam taky ITG s nekompletnima step chartama jak ty a nejak mi to moc nevadi...sehnat kompletni by nebylo spatny, ale zase na tom tolik nelpim...me by se spise hodily marathony, jen nevim jestli SM popdoruje zmeny modifieru behem skladby, stejne jak to je u marathonu na ITG arkade kde se ti to kazdou chvili meni...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
SM CVS 3.95 nebo 4.0 to zvladne
SM 3.9 te treba vykopne na druhem songy v Driven maratonu, protoze nektery zmeny neumi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Robot2037 napsal:
vsak ja nevim porad co mas s tema ITG songama...stahni si treba vsechny DDR Mixy a tam mas songu ze nebudes vedet co s nima...lehky i tezky...ja mam taky ITG s nekompletnima step chartama jak ty a nejak mi to moc nevadi...sehnat kompletni by nebylo spatny, ale zase na tom tolik nelpim...me by se spise hodily marathony, jen nevim jestli SM popdoruje zmeny modifieru behem skladby, stejne jak to je u marathonu na ITG arkade kde se ti to kazdou chvili meni...


me to docela stve, protoze me kdyz jsem SM zkousela byly tam prave ty songy a protoze me chytly, tesila jsem se na ne a ted nemam narok si spoustu z nich zahrat, protoze jsou proste moc tezke... Tys nikdy neshanel nejaky song, ktery se ti libi?

DDR mam stazene uz skoro cele a nektere ty baliky stoji za ***, proste se mi z nich nellibi treba ani jedna pisnicka...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Mame dalsich 8 000 pisnicek, co nejsou ani v DDR ani v ITG.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
SM CVS 3.95 nebo 4.0 to zvladne

ja mam CVS 3.95 a prave ITG2 theme...zkousel sem si vytvorit marathon (tedy course) ale prave jak rikas po druhy skladbe mi to spadlo, tak sem to dal nezkoumal...


E.Va. napsal:
me to docela stve, protoze me kdyz jsem SM zkousela byly tam prave ty songy a protoze me chytly, tesila jsem se na ne a ted nemam narok si spoustu z nich zahrat, protoze jsou proste moc tezke... Tys nikdy neshanel nejaky song, ktery se ti libi?

DDR mam stazene uz skoro cele a nektere ty baliky stoji za ***, proste se mi z nich nellibi treba ani jedna pisnicka...

no ja nevim nakolik moc mas vyhraneny styl, ale me se treba libi skoro vse, spise tedy neco tanecnejsiho nez nejaky hip hop a podobne a takovy veci od e-rotic, captain jack, 2 unlimited atd. se mi libi, protoze sem to poslouchal v te dobe a jsou to proste hity...jeste si sehnat neco od twenty 4 seven, dj bobo a muzu doma rozjet diskoteku 90. let Laughing
v ITG jsou treba 2 skladby od e-rotic, ale ty se mi tak nelibi (myslim z hudebniho pohledu)...samozrejme v ITG je spousta peknych skladeb, ale v pomeru s ostatnima skladbama je jich porad min, tot vse.

Ja osobne se ted snazim udelat nejaky pisnicky, ale pssst, nikomu to nerikej, kdyby to nevyslo, tak at nemam ostudu Wink (ja sem totiz desne znamej tim ze neco rozdelam a nedodelam)

mno ale to sme uz uplne nekde pryc od tematu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
xSuperLoadx napsal:
ale tam nejsou komplet stepcharty k itg2, nekam jsem to uploadnul, jestli chcete dam link (icq treba)

Také bych bral, luxoval jsem net a komplet stepcharty jsem nesehnal, ICQ mám 248337012 .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ITG songy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)