DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Lost na Nove
Lost na Nove
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak co tomu rikate ?


Naposledy upravil Cloud dne po, 4.září 2006, 0:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ten dabing je uplne v pohode, az na sayida, myslim ze by ses mel prestehovat do polska a pak rvat jak mas spatnej dabing ... imho prehanis a chovas se jak ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
... Cloud ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Tak jsem dokoukal pilot a jsem zklaman. Hlavne co se hereckych vykonu tyce. Reziser taky musi vsechno hezky rict, kdyby to divak nahodou nepostrehl. Americka cenzura si vymohla pritomnost vsech moznych narodnostnich a jinych mensin. Je to umely jak igelitovej pytlik. Ze vseho nejvic mi to pripomina reality show.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Nebylo to spatny, ale strepiny jsou strepiny Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
hmmm... tata mi zakazal se na to koukat, ze pry je to pozde... jako kdybych v jedenact vecer spala... Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Ja uz vim vo co go..uz sme par dilu videl u pritelkyne na AXN, ale muj drahy tatinek u toho usnul a rano oznamil, ze to je malo akcni a ze se tam nic nedeje Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Sheila napsal:
hmmm... tata mi zakazal se na to koukat, ze pry je to pozde... jako kdybych v jedenact vecer spala... Confused

No tak jeste existuje video nebo telka v kompu a moznost nahravani, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hned par hodin potom co to vyslo v Americe jsem to mel sosly a prohlidnuty. A dabing (aspon co jsem videl na AXN me -dost- zklamal). Uplne to meni charaktery lidi Sad a mam takovy pocit, ze Nova to bude mit v jeste horsim provedeni.

No nekdy kouknu na nejaky dil na Nove a napisu vam jak moc se to lisi. Ale jestli fakt nesnasite titulky, tak vam nic jineho nezbyva.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
byl sem na beer2 snad sem vo nic neprisel... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jako nevim, ale kdo neslysel Sawyerovy reci v originale tak o dost prichazi Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Imho taky neprelozitelny, vsechny ty prezdivky, heh. Ale dabovany jsem to neslysel (ani nejak nechci).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lost na Nove
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)