DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 22. 9. 2006 Lanove centrum
22. 9. 2006 Lanove centrum
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze kdo ma zajem jit 22. 9. do parku ve Vysocanech do Lanoveho centra, mate moznost.

DDMko tam porada dalsi sportovni odpoledne cca celkem pro 30 lidi (ted je prihlasenych 10). Diky tomu
muzete mit cele tri hodky za 100 - 120 Kc

Pro vsechno se musi neco udelat

musite vyplnit tuhle prihlasku a dorucit na Prosek nebo Cernak penize. Muzete si urcit cloveka co to tam
odnese najedou za vsechny, max termin je 17. 9. 06. Nebo nekomu poslete prihlasky, ten je vytiskne a
zaplati ze sveho a vy mu to pak date. To je na vas.

Pozor, je to system kdo driv prijde, ten bere, tak se rozhejbejte rychle.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Mnoo, já bych do toho šla.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Had DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.05.2006
Příspěvky: 57
Citovat
Pokusim se dojit ale prisel bych asi o par minutek pozdejc kuli skole...toleruje se to??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HadOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Příběh o Lanovém centru, aneb jak to všechno bylo
Od začátku jsem vůbec nezamýšlel se této akce účastnit. V neděli odpoledne jsem se bavil s kamarádem a řeč úplnou shodou okolností přišla na Lanové centrum. Jen tak jsem utrousil že na CzechDDR byla nějaká takovádle nabídka a on se toho chytil a nakonec mě přemluvil. Začal jsem to tedy řešit.

Ujistil jsem se, že uzávěrka přihlášek je opravdu až v pondělí. V pondělí jsem měl dopoledne něco k vyřízení, takže jsem se k přihláškám dostal až odpoledne. Nejdříve ze všeho jsem se snažil zjistit jestli mají ještě volná místa a tedy jestli to má ještě vůbec cenu se snažit. Jak jsem pochopil, hlavním velitelstvím je DDM Prosek, který má jen pobočku i na Černém Mostě. Navíc na Prosek to mám blíž tak jsem prostě kontaktoval je. Asi po třičtvrtě hodině se mi dostalo odpovědi, že místa jsou a dokonce, že rezervace je možná i telefonicky. To bylo trochu v rozporu s tím co říkala Molik, že pointa je v tom odnést jim peníze. Projistotu jsem si řekl, že jim to tam raději odnesu osobně a zjistím co a jak. Vyplnil jsem tedy přihlášky za sebe a za kamaráda (nevím jak to bylo zamýšleno řešit s těmi kolonkami na podpis, nakonec jsem to vytiskl s kamarádovým naskenovaným podpisem) a vyrazil na Prosek.

Nutno říct, že to je vyloženě bludiště. Je to ohrazený prostor uprostřed nějakého parku mezi sídlišti a tam jsou tři samostatné budovy z čehož dvě krajní jsou DDM a prostřední je nějaké Solárium. K tomu tam všude probíhají nějaké stavební úpravy a tak je to všude přehrazené pro bezpečnost a najít správný vchod ke správné budově chvíli zabere. K tomu směrovky na informační kancelář jsou zacyklené kolem dokola jedné budovy, ale pro správné pochopení je třeba se řádně koukat. To je jen ale jen vedlejší kapitola.

Zpět k pointě. V informační kanceláři seděla sympatická paní středního věku. Přišel jsem k ní s tím, že nesu přihlášky na akci v Lanovém centru. Minutu na přihlášky hleděla jako by o tom slyšela poprvé v životě a pak utrousila, že to tam tedy někde nechá (myšleno asi pro někoho kdo o tom něco ví). Bylo mi jasné, že se asi nemá cenu už na nic ptát, ale přeci jen jsem zkusil nahodit téma placení a bylo mi sděleno, že to se platí zřejmě až na místě. Fajn tedy, říkal jsem si, mám to z krku.

Jenže ouha. Včera v odpoledních hodinách mi volali, z Černého Mostu, že jim to tam odfaxovali, protože je to v jádru jejich akce, ale že se omlouvají že již bohužel žádná místa dávno nemají. Sad Nezapoměli přihodit, že v brzké době určitě bude nějaká podobně zajímavá akce.

Fajn, já to beru. Jasně bylo řečeno, že míst je omezený počet, že kdo zaváhá neleze a logicky se dalo předpokládat, že když tam s tím půjdu poslední den, že už se na mě dost možná nedostane. Ale kdyby mi nepřišla ta zpráva, že místa mají, neztratil bych tím tak zbytečně odpoledne. Zkrátka smůla. Hold někdy jindy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dost me mrzi, ze i kdyz na takovou akci chcete, nic pro to neudelate. Je to tu napsane uz od 12. teho zari a myslim si ze celkem jasne, co musite udelat pro to abyste sli. Nechavate vsechno na posledni chvili a co vam clovek neda pod nos tam nejdete, i kdyz vas to zajima nebo je to dobra sance. Fakt me to mrzi (hlavne u tech, co se hlasili ze jdou a neni to jen Rin, na foru u novych prostor se hlasilo daleko vic lidi) Je tak tezke domluvit si jednoho cloveka co sebere prihlasky a donese je tam ? (v tomhle pripade na Cernak tedy, ne prosek)

Ma smysl davat sem takove akce znova ?

(tohle napsane se netyka Kiary a hada, ti meli aspon snahu, i kdyz pozde)


To ze na proseku nevi co dela Cernak a naopak je mozne a stava se to pomerne casto, protoze ty dve lokality by sice
mely patrit pod jedno vedeni, ale o kazde misto se staraji jini lide. Nechci je omlouvat, protoze vim ze se to stane znova
a taky vim co znamenaji novi lide nabrani tenhle mesic do kancelari nebo zacatek skolniho roku a prihlasovani deti do
krouzku (kterych je 600 prosek, 450 cernak). Proste plati co si clovek nepohlida to nema.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
22. 9. 2006 Lanove centrum
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)