DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 17.-19.11 2006 Akicon
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
17.-19.11 2006 Akicon
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
V podstatě všechno stejné jako minulý rok - stejné prostory, 2 pady + počítač. Opět je to dělané ze známosti, takže to se to snažím zařizovat tak nějak sám. Ohledně hlídání jsem mluvil s BeeBooem (vydupal jsem si 3 volňasy - takže snad bude ještě jedno místo), ale kdyby mi to náhodou odřekl - můžu někoho poprosit ?

Možná se mi povede sehnat PS2 + Eye Toy (ale to možná spíš ne kvůli těm prostorám, nevím jak by to fungovalo), byl by někdo ochotný zapůjčit hry ? (hlídání zajištěno)

A bude někdo chtít DDR placku ?


Naposledy upravil Filip-san dne pá, 20.říjen 2006, 10:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
S nejvetsi pravdepodobnosti prijdu, takze pokud bys potreboval vypomoc s cimkoliv, mel bych byt k dispozici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nejspis taky prijdu i kdyz nevim jestli mi to nekdo z vas sveri.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Nepocitam s tim, ze bych neprisla, takze...jsem k dispozici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Had DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.05.2006
Příspěvky: 57
Citovat
Jasne ze dojdu kdo by nesel sem plne k dispozici...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HadOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
pokud me rodice nekam neodvezou nebo tak, prijdu urcite =) Mno a jako pomoct muzu taky no ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Bude tam misto na SoulCalibur? Very HappyVery Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jo, to jsem zapomnel zminit - TV kartu....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Mohl bych teoreticky vzit LCD TV monitor
(kdyby byl odvoz)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Z Chodova odvoz bude.. ale nenapsal jsem ze to PS2 budu mit jiste.. a navic pokud ano, tak by to byl original a k nemu mozna nejaky ty 2-3 hry..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Re: 10.-12.11 2006 Akicon
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Filip-san napsal:

Možná se mi povede sehnat PS2 + Eye Toy (ale to možná spíš ne kvůli těm prostorám, nevím jak by to fungovalo), byl by někdo ochotný zapůjčit hry ? (hlídání zajištěno)

Eyetoy je v takovych podminkach nepouzitelnej, kdyz si chces neco seriozne zahrat tak nemuzes bo ti za tim minimalne chodi lidi, kdyz ne pajchanti co ti tam mavaj schvalne ... ozkouseno na CS
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Mno, já budu určitě, s hlídáním padů - jak na to koukám už potřeba není, ale kdyby něco, pomůžu.

A eye toy tam brát je blbost.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
takze zmena, akicon se posouva o tyden, prostory jsou taktez jine.. jak to bude s DDR zatim nevim, dam vedet az budu vedet Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vy jste talenti Smile Kvuliva akiconu se posouval Hradeckej Sraz na tohle datum, a vy si to takhle myrnix tyrnix posunete Razz bando nezvedena
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Rolling Eyes normální....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
17.-19.11 2006 Akicon
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)