DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 25.-26.11.2006 Stretnutie otakov a DDR lidi v Prahe
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
25.-26.11.2006 Stretnutie otakov a DDR lidi v Prahe
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Uz davnejsie mne a molik prislo, ze slovenski a ceski otakovia, ako aj DDR pozitivni ludia, sa velmi malo poznaju a rozmyslali sme ako to zmenit... A po tom, co som zaistil v Prahe pre Slovakov (kapacitne obmedzene) ubytovanie zadarmo, som sa rohodol spravit taky maly prieskum trhu...

Takze, stretko by som rad stihol este do konca roka/do zaciatku skuskoveho obdobia a zaroven sa vyhol organizovaniu v datumoch, kde sa konaju akcie, na ktorych sa podiela ci uz Czech DDR, AnimeCrew, manga.sk alebo ddr.sk, takze v polle najdete na vyber 4 datumy, z ktorych si mozete vybrat. Tento post aj s pollom bude na viacerych forach, a preto vas prosim, aby ste hlasovali len v jednom, nech mame aspon letmu, ale realnu predstavu, kolko ludi by sa stretnutia zucasnilo. Predbezne planujem rozsah tohoto stretnutia na vikend s tym, ze ti najvacsi odvazlivci by dosli do Prahy uz v piatok, a tym padom by v nej boli necele 3 dni.

Akekolvek navrhy, pripomienky, popripade ponuknutie moznosti ubytovania prosim adresujte do tohoto topicu...

Kedze autormi tohoto napadu som bol ja s molik, za "organizaciu" z ceskej strany je zodpovedna ona (molik) a za "organizaciu" zo strany slovenskej som zodpovedny ja (Srandista).

Snad sa teda coskoro stretneme v hojnejsom pocte a preklenieme tu barieru vzajomneho nepoznania sa...



Kdy: 25. - 26. 12
Kde: prubezne na celem uzemi Prahy, pridejte se kdy chcete, odejdete kdy chcete
Pro koho: pro vsechny


Bojovy plan

Sobota
14:30 Arkada Novodvorska a jidlo
Sraz se slovaky u vlaku a odjezd ve 14:00 z Nadrazi Holesovice nebo muzete cekat primo u arkady
Cesta tam: Metrem na Kacerov, 139kou na Novodvorskou - 30 min

18:00 Cajovna Formosa a deskovky
Sraz 17:30 Andel nebo muzete cekat primo v cajovne
Cesta tam: Autobusem 198 na Pristaviste, tramvaji 3kou na Palackeho namesti nebo Vyton - 30 min

21:00 Krizem krazem Prazskym metrem
Sraz 20:45 Andel
Cesta tam: Jeste se dohadujem v jakem spravnem poradi projet vsechny stanice metra )

Nedele
10:00 Navsteva Bankrotu
Sraz 9:45 na Narodni tride

12:00 Obed v Carrefouru (gyrosek) a pokec
Sraz 11:45 na Narodni tride nebo muzete cekat primo v carrefouru
Cesta tam: Metrem na Andel nebo tram 9kou na Andel - 10 min

13:30 Pokus o navstevu 3DDX - kdyz nevyjde, presun do cukrarny
Sraz ve 13:15 v Carrefouru Game Halle
Cesta tam: Presun cca 50 metru na 3DDX nebo 200 metru do Nebeske cukrarny

15:00 Prochazky Prahou za vsim co chteji videt
Sraz v 14:45 na Andelu


... s tim ze plan se jeste muze zmenit
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Vyzera to tu dost mrtvo, narozdiel od slovenskej strany, kde prebieha vcelku ziva diskusia ale nevadi, napisem to aj sem... Obsah postu je urceny hlavne Slovakom, ale nejake uzitocne informacie tu mozno najdu aj Cesi...

Takze, po zisteni aktualnych stavov hlasovani na jednotlivych diskusnych forach to vyzera, ze stretnutie v Prahe sa bude s najvacsou pravdepodobnostou odohravat 4.-5.11.2006, kedze do 2. najpravdepodobnejsieho datumu pripadla ista zavazna udalost, a tou je oslava 1. vyrocia OZ Czech DDR, pocas ktorej je stretnutie velmi nerealne... Prosim prisposobte sa tomuto datumu a poslite mi PM/ICQ spravu o tom, komu vyhovuje...

Dalej, co asi budete potrebovat pri ceste do Ciech? Takze, dostatok financnych prostriedkov, myslim ze s 1500 Sk sa da na cely vikend aj s cestou vlakom v pohode vyzit, ak pojdete autobusom, tak to bude asi este menej...

Co zobrat na seba a so sebou, to uz necham na vas, ale prosim, ak budete chciet v Prahe skakat DDR, nezabudnite si vziat viac (VELA) triciek, prepotia sa velmi rychlo... O uteraku uz ani nehovorim... Dalsia fajn vec je mobil aj s nabijackou, a s ROAMINGOM... Ak chcete byt v kontakte aj v Cesku (co nie je nikdy na skodu), prosim skontrolujte si na sluzbach zakaznikom, ci roaming naozaj mate aktivovany, pretoze v Cesku s tym uz nic nespravite, a mobil vam bude platny asi len ako hodinky alebo kalkulacka (zazil som to na vlastnej kozi a nie je to nic moc, hlavne, ak chcete podniknut nieco na vlastnu past, a neviete kam sa vratit)... V pripade najvacsej nudze (opat z vlastnej skusenosti) este stale existuju telefonne automaty na mince, ktore zeru Ceske 10 koruny, takze mat aspon 1 pri sebe urcite nie je na skodu, tak na to skuste pamatat... Este jedna drobnost k tomuto: v Cesku sa pred prefixom mobilneho cisla nedava 0 ako u Nas, takze cisla maju dlzku iba 9 znakov...

Ubytovanie: toto je vec tykajuca sa cisto cruda, vsetko s ubytkom vybavujte s nim, tato cast vyletu ide uplne mimo mna... (Avsak kedze tu cruda nik nepozna, rieste to prosim cezo mna (tu si dost odporujem :/ ))

Ak by predsa len boli este nejake otazky, navrhy alebo proste cokolvek, adresujte to prosim sem, nech na to este mozem v adekvatnom case zareagovat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Kedze sa mi do dnesneho dna ozvalo minimum ludi, ktory by mi potvrdili ucast na stretnuti v Prahe, rozhodol som sa termin prvy (a zaroven aj posledny) krat posunut... Takze apelujem na tych co chcu ist na tento super vylet, aby sa mi ozvali... A to BEZ vynimky vsetkych, aj tych, ktory si myslia ze mi dali dostatocne najavo ze chcu ist... Rad by som to totiz mal niekde archivovane, nech to budem moct v spravny cas overit a prepocitat... Ak sa mi totiz do noveho datumu, ktory je 25.-26.11.2006 neprihlasi dostatocny pocet ludi, tak akciu na tento rok zrusim... Ak chcete ist tak strasne do Prahy, tak by ste nemali mat problem si to v robote/doma zariadit tak, aby ste ist mohli... Datum je pomerne vzdialeny, takze tak... A s peniazmi je to rovnake, ak niekam chcem ist, tak si peniaze nejako zozeniem...

Takze este raz, termin vyhlasujem na 25.-26.11.2006, prisposobte sa mu a dajte mi vediet... Ak vam nevyhovuje, a chcete ist do Prahy, tak kludne, ale budete si to musiet zariadit sami... Co sa informacii tyka, myslim ze bolo prebrane vsetko dolezite, ak mate vsak nejaku otazku, napiste mi ju, rad odpoviem... Pre tuto chvilu je to z mojej strany vsetko, cakam na vase reakcie...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja jsem letos dost bidne financne na tom, a jeste se blizi wanoce, takze nic slibovat nebudu no :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
pochopil jsem to správně že todle téma se týká jenom Slováků ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Tato tema sa tyka hlavne Slovakov... Ale kedze je v nadpise zadefinovany tento vylet ako stretnuti, bola by velmi pekna aj aktivna ucast Cechov, kedze bez nich to moc stretnutie nebude Smile, avsak Cesi sa mi hlasit nemusia, kedze aj tak s nimi asi nemam moc co zriesit... Len by bolo pekne vediet, ze s tym aspon suhlasia... Ale ak predsa mate dovod na to, tak sa mi ozvite...


Naposledy upravil Srandista dne po, 30.říjen 2006, 14:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No ne, jak jsi sám napsal si organizátor Slovenské části. Českou by měla mít na starosti Molik. Takže naše názory jsou ti v celku asi k nepotřebě. Ale jen tak pro pořádek, mě se ten nápad moc líbí, rád se družím/bratřím s našimi soukmenovci za relativně nově vzniklými hranicemi. Co se týče datumů, jsou pro mě v současné chvíli naprosto rovnocenná. Jestli nějaké z nich bude nevyhovovat se možná uvidí až se čas nachýlí. Jsem prostě typ člověka, který žije ze dne na den, v neustálé nejistotě.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
hmm, datum uz neni tak vzdaleny. Nejake informace o tom, co a kde bude by se tu mohly objevit

Aby se pripadni ucastichtivi neco dozvedeli Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, tak vsetko zatial vyzera snubne, stretko by uz myslim nemalo nic ohrozit...

Ako to bude vyzerat z nasej strany? Vyprava do Prahy sa deli na 2 grupy... Prva odchadza autom z BA uz v piatok (ja+3 dalsi sialenci), a ruti sa do Brna, kde prespi a vyrazi v sobotu tak, aby dosla do Prahy pri prichode 2. grupy, ktora pojde vlakom... Program tam zatial neplanujem, lebo aj tak by sa do vtedy aj tak pokazil, takze to zatial neriesim... Odchod bude zasa rieseny dvoj grupovo, a to tak, ze grupa 1 opat v nedelu vecer pojde do Brna, kde prespi, a do BA pojde az v pondelok, a grupa dva pojde pravdepodobne vecernym vlakom domov...

Akekolvek napady a navrhy na program su vitane, ja hlavne dufam aj v dostatocnu ucast z ceskej strany, predsa len nemame to do Prahy na skok (ako uz niektori urcite vedia), tak sa snad stretneme vo velkom mnozstve ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja se musim z ucasti na tomto podniku bohuzel omluvit, v danem datu jsem jiz zabookovan jinde Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ehm sorry, mohl byste to nekdo prelozit do cestiny Smile ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Zaplat si sveho prekladatele, rekl bych, ze vsichni ostatni slovenstine rozumi, heh.

PS: Me ceny jsou dynamicke, flexibilni a konkurenceschopne!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Deirh napsal:
Zaplat si sveho prekladatele, rekl bych, ze vsichni ostatni slovenstine rozumi, heh.

PS: Me ceny jsou dynamicke, flexibilni a konkurenceschopne!


Ja mu to bez problemov prelozim, len by bodlo vediet vediet, co vsetko prelozit chce...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Jen veci, co jsou slovensky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No staci vedet kdy, kde, pro koho a jak dlouho (a treba program:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
25.-26.11.2006 Stretnutie otakov a DDR lidi v Prahe
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)