DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Opticke illuze
Jdi na stránku 1, 2  Další
Opticke illuze
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
vcera sem pri checku ruznych for narazil na par nice iluzi (nektere sem videl poprve), ktere imho stoji za to se na ne podivat...

Koukat na stred a nemrkat:

---
Kolik pak je tam cernych tecek?

---
Ten obdelnik ve stredu je jednobarevny!!

---
Koukat na stred a hlavu oddalovat/priblizovat k monitoru:

---

---
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ty trojce neverim Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
will napsal:
ty trojce neverim Laughing

jo, ty tvoje neveri skoro nikdo... kazdopadne staci vzit dva papiry a zakryt si zbytek...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Kvalitni kousky. Me zase nejvetsi problem v presvedceni se skytala ta posledni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Jak trojka, tak sestka mi prisly naprosto neuveritelne... dokud jsem nevyzkousel zakryti...
u jednicky mrkat muzes jak chces... =)
a bezkonkurencne nejlepsi mi prijde ctyrka... tocici se kolecka jsou proste super
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
jen pro jistotu, jednička je animovaný gif, že? XD Kdyby ne tak to by byl nejhustčí klam jaký jsem viděl ^^;
dvojka známá, v pohodě ... trojka je obvyklý princip, takže nic neověřitelného...
pětka je pěkná aktualizace notorický známé čtyřky, jen jsem nepochopil co přesně mám dělat aby se to všechno tak pěkně točilo...
ale šestka ta mi teda dává... ani po 2 minutách přesvědčování s hrstí papírů v ruce bych to do toho neřekl... že zastíněný světlý čtverec má stejný odstín jako nezastíněný tmavý čtverec... na tom tmavém se to zastínění přeci tolik neprojeví... možná mám lamerský monitor

znáte klam Jekyll & Hyde ... zítra odpol vám to sem přidám jestli to najdu... to mě hodně pobavilo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
na poznani barev je nejlepsi pipeta treba z PSka
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak koukejte na todle



Vlevo byste měli vidět angry face, vpravo calm face.
A teď odejděte tak 5 metrů od monitoru (vzdálenost se liší člověk od člověka) a obrázky by se měli vyměnit.
Tak co, jde to? To čumíte na drát, co? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
nekdo si hral s vysokofrekvencni informaci v obrazu. moc pekne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Me se desne libi:

(udelejte to nekdo s cloudem)
-jinak tenhle byl u nas na katedre matiky (a plno dalsich)

A pak treba:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
to mi pripomina Escherovy obrázky, což už teda nejsou tak úplně optické klamy...

např Relativity
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
jj, ten je pekny. lidi ho jednou udelali i z lega
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Kirara napsal:
jen pro jistotu, jednička je animovaný gif, že? XD Kdyby ne tak to by byl nejhustčí klam jaký jsem viděl ^^;


jednicka je o tom ze tam postupne obiha prazdny misto a kdyz se koukas na stred tak tam vidis zeleny kruh...nebo alespon ja ano Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Yzergin napsal:
jednicka je o tom ze tam postupne obiha prazdny misto a kdyz se koukas na stred tak tam vidis zeleny kruh...nebo alespon ja ano :-)


ja nevim, ja teda vidim zelenou tecku a za ni mizej ty ruzovy a na stejnym miste pri dalsim kole zase objevujou :D
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Spis to ma byt ze kdyz vubec nehybete hlavou, tak se diky inverzi vytvori jedna zelena tecka co obiha a ruzove tecky zmiznou. Kdyz se pohnete o kousek do strany, tak je opet uvidite. Oni se ty body obtisknout (vypali) do rohovky a pak se proste ztrati .. no fakt o chce nehybat hlavou. pokud nejde, zkuste jedno oko.

u toho http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=18423#18423 je to trochu podobne, koukate a nehybete hlavou, pak se po 30s kouknete treba na bilou zed a chvilku zitrate. funguje vam aspon tohle??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Opticke illuze
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)