DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kolik ta sranda stojí?
Kolik ta sranda stojí?
Hellbard DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.11.2006
Příspěvky: 3
Citovat
Potřeboval byc vědět, kolik ta sranda stojí. Vím kolik je cena v eshopu, ale nakolik to vyjde i s poštovným. A pak taky jak se to platí. Jestli až to dojde, tak na dobírku, neo je nutný platit mezinárodní kartou?? Moc děkuju za odpověď
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HellbardOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Na dobirku ti ze zahranici nic neposlou, je treba mit kartu s aktivni tzv. "e-commerce", tedy platby pres internet. Ceske banky e-commerce na svych emboskach zakazuji (pokud si o to pri zrizovani karty vyslovne nepozadas) a misto toho sve klienty nuti platit za "specialni" internetove platebni karty. Jinak jsi neuvedl, odkud a co bys chtel nakupovat, takze cenu s postovnym ti nikdo nerekne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dohodni se s nekym na vetsim odberu a mate to hned levnejsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(to mu ale moc konkretni veci a castky nerikate)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hellbard DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.11.2006
Příspěvky: 3
Citovat
No jo, moje chyba. Uvažoval jsem o padu z play-asia, typ 3in1 Deluxe Ignition Dance Pad. Maj tam uvedenou cenu 25 dolarů, take necelejch 700Kč, ale kolik to bude stát i s poštovným netuším Surprised((

Jestli s tím má někdo zkušenost, tak ocením jakoukoli radu. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HellbardOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dalibor DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 2
Citovat
Budou vanoce a rad bych se pridal k pripadne koupi. Beru cca 3 kousky Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele daliborOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Postovne zavisi na velikosti baliku, ale v podstate to je tak, ze kdyz objednas jeden tak te vyjde postovne cca 20 dolaru, kdyz objednas ctyri tak taky Smile takze si to circa rozpocitej, jinak neni az takovy problem nahazet si to na P-A do kosiku a nechat si propocitat cenu i s postovnym az a sobe domu Wink bez zavazneho odeslani objednavky samosebne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=1103
Mrkni na tabulku (dnesni ceny)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hellbard DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.11.2006
Příspěvky: 3
Citovat
Hmm teď jsem na play asia narazil na tenhle pad http://www.play-asia.com/paOS-13-71-1i-49-en-70-1jkd-4-6.html stojí necelých 9 euro a když jsem si nechával propočítat dopravu, tak to vyšlo na asi necelých 15 euro. Takže dohromady by mě to přišlo na 24 euro. To zas není moc. Spletl jsem se v něčem? Protože všichni ostatní naznačovali, že když si to nechám poslat z asie, tak za to zaplatím několik tisíc.

Díky za odpověď.

Jinak samozřejmě je mi jasný že takovejhle pad, toho asi moc nevydrží, ale jako úplnýmu začátečníkovi by to možná mohlo stačit. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HellbardOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jo na tomhle padu jsem zacinal ,ale obavam se ze po par tydnech az mesicich zacne trhat. Takze zvaz co kupujes.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nenech se zmást dojmem. Tenhle pad vypadá skoro stejně jako ostatní, lež chybí mu třetí rozměr. To znamená je to jen fólie. Já jsem si do začátku pořídil jeden z toho páru, to už je poctivý molitan, druhý si vzal kamarád a každý jsme to měli zhruba za 850 Kč. Člověk by si řekl, že začátečníkovi vystačí cokoliv. Dle zkušeností ale musím říct, že začátky jsou velmi rychlé a já nyní zhruba 2 měsíce po koupi začínám narážet na jistá omezení (zapomenuté šipky, dvakrát sejmuté šipky, sejmuté puštění šipky jako potvrzení) a kamarád už musel použít nemalé množství lepící pásky. S těmito zkušenostmi dávám té fólii 14 dní, maximálně měsíc, pak ti s největší pravděpodobností začne otravovat život.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kolik ta sranda stojí?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)