DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Lost & found
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Kirara napsal:
No to tedy prr... já jsem hledáním titulků strávil většinu dne, titulkových stránek jsem prošel nepočítaně a upozorňuji že na webu není ani fň... Nevím Xsofte jaký druh černé magie používáš ale bojím se tě. Ty španělské, italské a bůhvíjakexotickéještě titulky jsem nakonec vyhrabal kdesi na eMule. Jsou tam imho i anglické, ale určitě víte jak je to se stahováním několikakilových souborů z eMule, když je má jeden člověk.
Takže jestli někdo sežene slovenské titulky je to no problem, obecně možná ještě lepší by to bylo s anglickými a zlepšovat překlady. Jinak mohu poskytnout jedině ty co mám, kvůli tomu timingu (jsem na někém messageru) a musí to někdo oposlouchat ze zvuku. Na to já si netroufám. Good Luck.


no ta černá magie se nazývá..."GOOGLE"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
http://titulky.pocitac.com

prvni stranka co jsem zkusil: dvd.box.sk
ted to tam ale taky nevidim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Pulda napsal:
Jak rikam, klidne odposloucham (a rad), ale spechat s tim nebudu ... takze jestli to nekdo chce mit dejme tomu pozitri, tak at si to udela.

Potřeboval bych to 11.11., myslíš že je to reálné?

Yzergin napsal:
no ta černá magie se nazývá..."GOOGLE"

Tak se ukaž... budu jen rád. Já už jsem s tím strávil dost času, abych byl vnitřně přesvědčen, že to nevede k výsledku.

xsoft napsal:
prvni stranka co jsem zkusil: dvd.box.sk
ted to tam ale taky nevidim

Zvláštní no. To jsem samozřejmě zkoušel taky jako první. Respektive vím, že dvd.box.sk už nějaký ten pátek vyhledává výhradně na titles.box.sk (bývalé extratitles.to).

Z eMule už se mi stáhli jedny anglické, ale obsahují jen asi 10 minut filmu. Zmetek...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hi,
schanim Zelda Game and Watch.
Pred 15ti lety mi byla odcizena a chci ji zpet.

Vypada to takhle - http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Zelda_Game_%26_Watch_open.jpg
Ale uz je i miniverze na klicenku - http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Zelda_Game_%26_Watch_Mini_Classics.gif

Videl jsem ji v jednom supermarketu az 300-500, ale nez jsem se pro ni vratil (za tyden) byla pric. Takze jestli ji nekdo ma, dejte pls vedet. Musi to mit 2 LCD (existuje i varianta na 1 LCD a to je neco jineho)

Vice info na:
http://en.wikipedia.org/wiki/Zelda_LCD_Games
http://zappa.brainiac.com/cdyer/reviews/zeldagw.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Uz nekdo nasel nebo udelal ty titulky na The Gamers? Nase promitani probehlo se simultalnim dabingem, ale neni to ono s krecemi v branici se snazit trefne prelozit ty hlasky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Kirara napsal:
Uz nekdo nasel nebo udelal ty titulky na The Gamers? Nase promitani probehlo se simultalnim dabingem, ale neni to ono s krecemi v branici se snazit trefne prelozit ty hlasky.

Stacilo by vykrast oficialni dvd Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Máš možnost... jo a když už budeš v tom můžeš rovnou pořídit i The Gamers 2 ^_^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Lost & found
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)