DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 17.-19.11 2006 Akicon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
To pises, jako bych byl jednim z organizatoru animefestu Smile

ale vubec, jsme uz silne OT, takze konec teto nesmyslne debaty vicemene zcestne tema pls
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
no tohle by vas mohlo zajimat, bylo to pridano vcera v 6:00 http://www.manga.cz/index.php?clanek=564&druh=2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Slava, nazdar vyletu, nezmokli jsme, uz jsme tu.

Jako vzdy skvela akce, ktera sice prinesla dalsi kapky do poharu spankoveho deficitu (all-night SC), ale jinak diky vsem zucastnenym podarena - uz jenom diky tomu, ze se mi konecne povedlo prekonat svoji Nemesis jmenem Csikos Post (Standard).

Takze diky za dalsi skvele straveny vikend.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Vazne pekny. Hodne tomu prispel Trilluv workshop a Yzziho singstar...Heart of Fire...Hearts of Fire...a potom taky chameleoni se zvykackama a prilezitostnymi ptaky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Moc všem děkuju....byl to mazec, jako vždy...je mi smutno Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Z druhe strany barikady to bylo dobre, jen jsem ted videl jak DDRkare a spol vidi ostatni Wink meli by jsme(sebe sami vsichni dohromady) se krotit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Zdar lidicky,
tak uz jsem doma taky. Bylo to epes zuzo, moje prvni "samostatna" DDRkarska akce a jsem z toho nadsenej! Diky organizatorum a predevsim tem super lidickam, ktery delali u padu fajn atmosferu. Take moc diky Rin a Molik za czechDDR tricko a stribrovi za podporu naseho naprosto spontanniho turnaje dvojic :+)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
... a Rin za dodani cen, do tohoto turnaje
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
....a zbytku za účast... Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
a stribrovi za mody XDDDD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
fotecky od Polinia budou pozdeji, zatim tu mam jedno videjko, aneb jak vlastne vznikl napad udelat si mini-turnaj ;+) zacalo to velice nevinne ;)

Akicon 2006 - dvojice na padech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Napisete nekdo kratsi report ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
No.. muzu Smile

Takze, prijel jsem tam v patek cca okolo treti hodiny. Mistost jsme dostali sice ne nejvetsi, ale zato peknou a relativne dobre vetratelnou. Bohuzel byla hned vedle te poradatelske a zvuk pres steny prochazel dobre. Pri rozbalovani mi byla zabavena prodluzka - timto chci podekovat Cloudovi za zapujceni. Taky jsem zjistil, ze nemam nainstalovane ovladace od zvukovky a u bednicek se nedaly nastavit basy, coz v noci delalo problemy (a spolu se spankem to byl duvod proc muselo byt DDR ztlumene a pozdeji vypnute). No, a pak se zacali schazet lidi, a ja se sel bavit Smile Takze jsem v DDR mistnosti byl asi jenom 5x.. pokazdy tam byli lidi, ktery jsem vubec neznal (to ze mam Kirara v listu na ICQ jsem si uvedomil az doma Razz). No.. co dal Smile Turnaj byl jeden medium - timto dekuji Rin za organizaci, ja bych to nejspis nezvladnul. Mimo toho si tam lidi udelali nejaky vlastni turnaj, ale mimo toho ze me tam nekdo prosil o papiry o tom turnaji vic nevim Smile Take si lidi mohli zaspivat u Singstar na notebooku, co jsem koukal, tak se s tim neustale stehovali, obcas sedeli na vhodnem miste, obcas ne Razz A taky jsem videl ze maji docela zajimave pisnicky, ale vic uz o tom nevim..
Chtel bych podekovat Deirhovi za pujceni PS2 se Soulcaliburem, ten byl obsazeny v podstate neustale a poslouzil snad vsem (i organizatorum) jako skvely relaxacni prostredek..
Z ostatniho programu jsem toho moc nevidel, program zvlast me moc nezaujal. Souteze nejake byly, vyhry taky Razz Dokonce se mi podarilo vyhrat nejaka ta DVD v Riskuj!, coz me docela mile prekvapilo Smile

No, nakonec snad jem dodam ze Trin dela kvalitny pady a ze se akce vicemene povedla
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak na hiveshipu mate Reaver-manem requestnuty Akicon mix http://czechddr.hiveship.net/index.php?dir=Albums_-_dalsi_smes/&file=CzechCloud%27s_Akicon_2007_Mix.zip
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
ehm Singstar byl vzdycky na vhodnem miste, coz pro nas bylo to misto, odkud nas nikdo nevyhazoval
jinak nejak se mi spatne mluvi, nevite nekdo cim to je? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
17.-19.11 2006 Akicon
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)