DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Koupě a krátké používání Deluxe ignition
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
žije 6 měsíců
Kagura DDR portal
Anonymní

Citovat
Ahoj. Nějak nechápu všechny tyhle stížnosti ( a doufám, že nepochopím).. Já mám softpad půl roku a drží úplně v poho, to na něm neskáču sám... chce to jenom se k tomu chovat ohleduplně... si myslím, mějte se, přeji hezké skákání a dlouhou životnost padů Smile
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vitej na foru Smile a regni se ne? Wink
Kontrolni otazka: Kolik vazis? jo a jeste jedna vec, zacinal jsi na tom, nebo jsi mel neco jineho predtim? plus jak casto skaces, to je docela dulezity, ja jsem skakal temer kazdej den aspon hodku ... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leithe DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha, České Budějovice
Citovat
Hm, já jsme uvažovala, že se přidám k vánoční objednávce deluxe ignition, ale po přečtení téhle diskuze začínám váhat, jestli radši nezačít šetřit na hardpad. Jsem začátečník - neporadil byste někdo zkušený?Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LeitheOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tot otazka, je to dobra vec pokud nevis jestli u toho vydrzis a bude te to bavit i do budoucna, pokud jsi si jista ze od DDR neuteces, pak je urcite vyhodnejsi nasetrit si na hardpad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
uplne nejvyhodnejsi je imho si hardpad postavit ;+)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Reaver.man: to je sice pravda, ale ne kazdy ma moznosti na to aby to k necemu vypadalo a kdyz ma moznosti tak treba nema chut a cas. Tohle je pripad docela hodne lidi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leithe DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha, České Budějovice
Citovat
Bee Boo: Už po DDRku toužím docela dlouho, tak myslím, že mě to tak rychle bavit nepřestane Smile Přemýšlela jsem, jestli je mezi hard a softpadem až takový rozdíl, když podle toho, co jsme tu četla, si lidi, co skáčou už delší dobu, kupujou i softpady...

Reaver.man: Kdybych se o to se svou technickou "zručností" pokusila, možná by z toho vzniklo něco zajímavého, ale nejspíš ne použitelný pad Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LeitheOdeslat soukromou zprávu
Leithe DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha, České Budějovice
Citovat
Když už jsem v tom vyptávání, netušíte, jestli je deluxe ignition lepší, než softpady z české gamesparadise, nebo je to jen to samé v zahraničním vydání?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LeitheOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
S tema ceskyma jsem jeste nemel tu cest, ale deluxy jsou celkem slusny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
V Brne se da poridit Logic3 pro Playstation, Xbox nebo PC. Da se to vzit pro zacatek, Delux Ignition to neni. Maji tyto koberecky na www.herni-prislusenstvi.cz .
Jeste takovy technicky dodatek: Do Xboxoveho Logic3 je montovana dobra elektronika, aspon to tak mam ve svem koberecku. Kdyz jsem ho pripojil do Windows, adresoval se jako tlacitkovy Xboxovy ovladac, nepotreboval jsem XBCD driver. V (K)Ubuntu Linuxu jsem ho rozjel taky bez problemu, zadne upravy jadra nebyly treba. Takze po produpani doporucuji elektroniku pouzit ke konstrukci hardpadu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Koupě a krátké používání Deluxe ignition
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)