DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pokazil sa mi málo používaný (až na CS2006) TX6000 ;-(((
Pokazil sa mi málo používaný (až na CS2006) TX6000 ;-(((
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Som veľmí nešťastný, lebo sa mi pokazil hardpad. Hardpady sa predsa nemajú kaziť; a keď, tak až po dlhej dobe.
Tento mám asi iba tri mesiace, z toho som dva mesiace mal pauzu, aby som si vyliečil natiahnutú šľachu z ADVíku (ale bol požičaný na Comics Salón).
Myslel som si, že to, že nedávam osmičky, je tým, že som po tých dvoch mesiacoch už úplná lama, ale nie, ono to nejaké šípky viditeľne nebralo. V Control Paneli, Game Controllers som zistil, že je to tak.

Niekedy, keď skočím U, D (zvlásť po rýchlom preskoku z L, R), tak nesvieti ani jedna. Dokonca je to také zlé, že po nich pokojne môžem skákať, a nič. Až keď stlačím iné tlačítko, alebo sa nejako inak pomrvím, zdvihnem jednu nohu a druhú nechám a podobné iné praktiky čiernej mágie, sa zasa chytia. Na druhom pade je to ok. A je to padom, nie control boxom (vymenil som ich, chyba zostala na pade).

Čo mám ja nešťastný robiť? A to som len pár dní predtým zistil, aký fun je double... weep
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Pokazil sa mi málo používaný (až na CS2006) TX6000 ;-(((
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
herby napsal:

Čo mám ja nešťastný robiť? A to som len pár dní predtým zistil, aký fun je double... weep

Rozebrat, spravit Smile Treba je to jen nekde uvolneny dratek. Nebo nejake smeti v tlacitku. Ver, ze tomu tak bude (nic jineho se na tom rozbit nemuze)
A kdyz to nepomuze, tak holt reklamace. To budou postovni poplatky Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Pokazil sa mi málo používaný (až na CS2006) TX6000 ;-(((
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Trin napsal:
Rozebrat, spravit Smile


http://blog.herby.sk/blog/default.aspx?id=21&t=DDR-Slva-uborovi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pokazil sa mi málo používaný (až na CS2006) TX6000 ;-(((
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)