DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! czechDDR IRC chan
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
xsoft napsal:
Byl by tu tedy nekdo, kdo by se mohl o DDR kanal starat? Pokus si to nekdo vezme na starosti, muzeme si klidne udelat sticky topic s jednim kanalem pro vsechny.


Ano, ja tu starost na seba vezmem, na IRC sa pohybujem uz istu dobu... Co sa tyka bota, ten nie je potrebny, nakolko ja a filip sme obaja na shelloch, a tak s jeho udrzanim nebude problem... Pri najhorsom by som ho tam mohol zavesit, ale keby som uz ja mal vypadok netu, mal by ho aj on, tak si myslim ze je to zbytocne...

xsoft napsal:
co s tim .. anketu?
Jinak bude i nejake webove rozhrani na to se tam dostat? V praci par lidi nechtelo instalovat mIRC nebo jim nesel port.


Webchaty na IRCnet su, je ich dokonca viac...

http://webchat.xs4all.nl/index.php
http://webchat.irc.sk/cgi-bin/cgiirc/irc.cgi
http://www.irc.cz/cgi-bin/irc.cgi

Odporucam prvy, ma najviac moznosti nastavenia... Este nieco potrebne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Já tedy osobně nikdy IRC nepřišel na chuť. Vyrostl jsem na pěkných webových chatech s pěkným formátováním, avatary apod. (pravda je že takové nejsou tak obvyklé) a plaintext mému oku nelahodí.

Samozřejmě vím, že chat je považován za velmi náročnou záležitost a hostingy se mu brání jako čert kříži. Sám jsem strávil měsíce a měsíce tvorbou maximálně efektivního, vyoptimalizovaného HTTP chatu a přesto jsem dlouho hledal než jsem se se svým projektem zabydlel (což se nakonec povedlo díky sponzorství, takže nevím jak bych dopadl jinak, asi bych si musel zahousingovat vlastní server, což by mě vyšlo na moje poměry dost draze).

No takže je mi tedy jasné že se použití IRC jeví jako "jednoduché" řešení, ale alespoň pro mě to nikdy nebude úplně ono. Vím, že normální geekové jsou asi na IRC zvyklý, takže tady mi asi pšenka nepokvete. Kdoví, možná bych si i já časem na IRC díky vám zvykl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Kirara: coze? a co tim chces naznacit? ze ty mas nainstalovane ICQ 5 i s jeho uzasnymi "avatary"??? Nejak te clovece nechapu, ja pro komunikaci s lidma nepotrebuju aby na me co chvili mavala nejaka zrudicka nebo tak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Boha jeho ne... jen to ne. Myslel jsem prostě jen obrázky jako tu na fóru vlevo a měl jsem namysli opravdu webový chat, o ICQ nepadlo ani slovo. Ale o ty obrázky zrovna tolik nejde. Jde prostě o to, že na nějaký pěkně zpracovaný web se kouká lépe než na černé na bílém, řádek na řádku, písmenko na písmenku. Když tam člověk hodlá trávit dost času tak na tom záleží. Vím, že i IRC jde mírně customizovat zvláště třeba v mé oblíbené Mirandě, ale není to ono.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, budeme si protirecit, ale myslim, ze ked clovek planuje niekde travit dost casu, ale planuje sa tam rychlo dostat k potrebnemu infu, tak plain text je jedina rozumna volba, ako to dosiahnut... Moje IRC je len cierne transparentne pozadie, so sedymi pismenami a textovym nicklistom, bez jedineho grafickeho prvku, a nevymenil by som ho veru za nic... Pretoze podla mna nic lepsie neexistuje... Co sa mojho pristupu ku (zbytocnej) grafike tyka, staci asi len napisat, ze vsade na webe mam zablokovanych smajlikov, a na forach ktore to umoznuju, vypinam avatarov, signatury, a vsetko graficke, co sa len da...

Kirara napsal:
...měl jsem namysli opravdu webový chat.

Ozajstny webovy chat je aj webchat na IRC, kde si len pre svoje pohodlie mozes kludne zapnut smajlikov, menit celkovy look chatu a aj menit font, a technicky je to velmi dobre pouzitie perlu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
czechDDR IRC chan
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)