DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Opticke illuze
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
Spis to ma byt ze kdyz vubec nehybete hlavou, tak se diky inverzi vytvori jedna zelena tecka co obiha a ruzove tecky zmiznou. Kdyz se pohnete o kousek do strany, tak je opet uvidite. Oni se ty body obtisknout (vypali) do rohovky a pak se proste ztrati .. no fakt o chce nehybat hlavou. pokud nejde, zkuste jedno oko.

u toho http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=18423#18423 je to trochu podobne, koukate a nehybete hlavou, pak se po 30s kouknete treba na bilou zed a chvilku zitrate. funguje vam aspon tohle??

jo funguje Smile
creating Cloud in progress ....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Zkousel sem ty obrazky delat podle navodu a docela prca ... pak trosku ninjovskeho genjutsu trosku meditace a ty obrazky se jevi tak jak jsou ne jak se zdaji ... hm hm ale i tak docela legrace
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Hm, zrovna jsem si vzpomnela, ze jsme ted nedavno brali ve skole opticke klamy. No a dosli jsme na to, jaky rozdil je mezi optickym klamem a optickou iluzi. Klam je dany primo zrakovym vnimanim. Opticke iluze mohou vznikat pod vlivem alkoholu, drogy nebo silnych emoci (napr. kdyz mate v noci v temnem lese strach...).





Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Arrow http://www.vestirna.com/www2/ill/

proste projit, tam je toho TOLIK ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Heh...

http://www.isnichwahr.de/redirect11541.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Srandista napsal:
Heh...

http://www.isnichwahr.de/redirect11541.html

no tak tohle je dobrej natrask *nechapacnik*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
tak to je hodně hodně hodně hodně hustý... je to vlastně podobný jak těch pár fleků jak je z toho potom proti zdi ten xicht... akorát v barvách... jako fakt dobrý
BTW heheh, to vám musím říct, jsem si přečetl ten návod a něják jsem nepátral po smyslu a čuměl jsem na to 30 vteřin jak blbec a pak jsem tam přejel myší a říkal jsem si: "tseh to jsem pěkně naletěl, to je nějaký vtip, dyť se to akorát nahradilo za barevný obrázek, no to přece není žádná iluze" a pak jsem hnul očima a spadla mi čelist protože najednou to bylo černobílé xD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Stejne tady, taky jsem nechapal co je divneho na tom barevnem obrazku ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dost drsny...


... na kterou stranu se toci?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Opticke illuze
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)