DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nefunkční Soft pad
Nefunkční Soft pad
Tungdil DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 4
Citovat
Zdravím všechny,
mám problém a bylo by super, kdyby mi mohl někdo pomoci Sad
kamarád pro mě objednal softpad od PlayAsia, když objednával ještě pro další kamarády... poskytl mi pár songů do Stepmanie a XBCD 1.07 ( mám to do počítače přes USB kabel ) když sem vše nainstaloval tak stepmania funguje bez problému, ale XBCD mi nic nezobrazí když pad zapojím, zkoušel sem to přeinstalovat 3x ale nic nepomohlo... odinstaloval sem i USB ovladače, ale tam problém taky nebyl... zkoušel sem i všechny USB porty pro jistotu i když sou funkční všechny, ale ani to nepomohlo... když připojím pad, tak se mi u času v pravym dolním rohu obrazovky 3x po sobě ukáže info tabulka: 1. hlásí nalezení nového hardwaru, 2. název, 3. že je vše nainstalováno a připraveno k použití... i v ovládacích panelech mám v herních zařízeních vypsáno připojení padu, ale XBCD prostě nereaguje... jediný úkony, který můžu udělat je refresh a exit... tím pádem pad vůbec nereaguje Sad
Kdyby někdo věděl nebo měl nápad jak pomoci, napište prosím... Těšil sem se na to a teď mi to tu druhý den stojí a já nemůžu přijít na žádnou chybu
předem děkuji
Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TungdilOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Je to deluxe ignition pad ? I Kdyz jak to tu popisujes, vazne by vsechno melo chodit a pokud to mas pres usb, tak mozna i bez toho XBCD.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Tungdil DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 4
Citovat
jj je to přesně ten... 3 in 1 deluxe ignition dance pack... taky právě nechápu proč to nereaguje když mi všechno kromě XBCD hlásí že je vše v pořádku Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TungdilOdeslat soukromou zprávu
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
eh, pokud mas 3 in 1, tak to mas normalne pres USB a XBCD k tomu vubec nepotrebujes, ne ? proste se vykasli na XBCD a koukni do hernich zarizeni a pokud ti v tom hernim zarizeni jako jake se ti ten pad zobrazuje funguji tlacitka (mackaj tlacitka na padu a mely by se ti rozsvecovat ruzna tlacitka u toho herniho zarizeni), tak je vse v poradku, protoze xbcd vubec nepotrebujes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
jen takovy dotaz - nezapomel si namapovat tlacitka padu v options?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
XBCD potrebujes jen pokud mas pripoeni na XboXe = pokus ti kontovku na XboX ustrihl a prepajel
Ve 3in1 je USB primo na PC (a ne na XboX ... proste u tohodle XBCD nepotrebujes).

Spust SM, jdi do options a namapuj si klavesy.
Navod je na DDR Portalu (cast: Config Key/Joy Mappings)
Melo by to pomoci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tungdil DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 4
Citovat
mě radil kámoš, kterej to má už nějakou dobu a to to ještě nebylo přes USB, musel to přepájet a XBCD potřeboval... mě to dneska taky napadlo normálně to odinstalovat a prohlídnout si pořádně menu stepmanie, všem děkuji za ochotu a omlouvám se, že sem sem lezl s takovou banalitou blush ale třeba to aspoň pomůže někomu dalšímu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TungdilOdeslat soukromou zprávu
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
ono to môže byť ešte tým, že na W2K ten XBCD treba, ale WXP si to zdetekujú samy ako štandardný gamepad (a zrejme im tam ten XBCD robí skôr zle)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Myslel jsem si to. Od začátku mě ty řeči o XBCD přišli podezřelé. Tak have fun, a očekáváme brzy nějaké výsledky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Tungdil DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 4
Citovat
tak když se očekávají výsledky, tak se pochlubím ( nebo ztrapním Laughing )... takže ze začátku to šlo celkem rychle, teď už to tak nejde ( taky proto, že už se na to dostanu maximálně tak 2-3x do týdne ) ale už sem zvlád pár songů na heavy Cool momentálně trochu bojuju s kankánem ( KICK THE CAN ) ale pevně věřím, že ho zvládnu do konce týdne... už sem ho dal sice za C, ale to mi nestačí, jedu jen na Áčka... tak držte palce Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TungdilOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tungdil napsal:
tak když se očekávají výsledky, tak se pochlubím ( nebo ztrapním Laughing )... takže ze začátku to šlo celkem rychle, teď už to tak nejde ( taky proto, že už se na to dostanu maximálně tak 2-3x do týdne ) ale už sem zvlád pár songů na heavy Cool momentálně trochu bojuju s kankánem ( KICK THE CAN ) ale pevně věřím, že ho zvládnu do konce týdne... už sem ho dal sice za C, ale to mi nestačí, jedu jen na Áčka... tak držte palce Wink


Sikula, drzime. Pochlub se s vysledky treba tady http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=81
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

matesmc DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Citovat
Co mám rád, je Goofy Rock'N'Roll Show, fakt výborná písnička - hrozně chytlavá...
Snad jediná 5ka, kterou dávám... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele matesmcOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Nefunkční Soft pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)