DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 20.1.2007 - 2. vylet za arkadami do Viedne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
jenom jedna mobil fotka z pozdniho vecera .... Smile


a vidim ze klice ste nenasli Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Skakat s mensimi ci vacsimi prestavkami na arkade 7 a pol hodiny, no uvidim ci sa este niekedy tromfnem...

Jednu lahodku tu dam do pozornosti, a to Xsoftov nadherny (OBROVSKYY) MISS Smile (sakra a aj tak sa mu podarilo s tymi 0.52% dostat do tabulky vitazov Razz )

Zvysok (LEN) ITG fotiek tu.


Naposledy upravil Srandista dne so, 27.leden 2007, 0:55, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Gratuluju tomu co dal ten Driven, ma hodne podobny skore jako ja:). A diky za fotky, hned po skole na ne kouknu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jinak Driven jsem zkousel asi 3x (2x na normal, 1x na intense) Na intense jsem pak mel i 130 combo, jen rychly konec na zacatku.
Na Normal to porad voru ve 3. songu (Monilit, kde mizi postupne sipky, nezvladnu bufferovat).
Ale jinak s jinyma botama dost rozdil. Drive 7 tlapka a barley, a ted 7-8tl a FC (docela i malo greatu). Sice jini na tom samem songu daji 8 excelentu, ale me mych 20 greatu taky staci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Konkretne driven este celkem znam z domova, takze clovek vi kde predvidat jaky mody a na co se pripravit, takze dat to celkem problem ani nebyl. Jenom vsehcny verze drivenu co dou hrat na SM/ITGPC sou jiny nez AC verze, takze poprve sem cekal jinak konec Monolithu a tam fail. Podruhe uz to slo.

Jinak me pobavila jedna vec - ta arkada mela 12.1. svoje prvni narozky (byla sestavena 12.1.2006) a pochazi z 306te serie vyrabenych dedicabu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
Jinak Driven jsem zkousel asi 3x (2x na normal, 1x na intense) Na intense jsem pak mel i 130 combo, jen rychly konec na zacatku.
Na Normal to porad voru ve 3. songu (Monilit, kde mizi postupne sipky, nezvladnu bufferovat).
Ale jinak s jinyma botama dost rozdil. Drive 7 tlapka a barley, a ted 7-8tl a FC (docela i malo greatu). Sice jini na tom samem songu daji 8 excelentu, ale me mych 20 greatu taky staci.


To docela chapu, taky jsem vcera zacal hrat na arkade v botech a ten rozdil je hodne znat. Driven se mi podarilo jednou dat (normal), ale podruhy se mi to jeste nepovedlo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Doh, hlasim navrat z Vidne, vuuuuubec jsem nebloudil Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jenda napsal:
Doh, hlasim navrat z Vidne, vuuuuubec jsem nebloudil Smile


Vitej zpet , poreporti:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Pulda hlasi uspesny navrat domu o pul dvanacte Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Kratke shrnuti vcerejsi navstevy Vidne:

Rano o sesti jsem vyjizdela s Puldou od Grandu busem. No ehm, tedy puvodni plan bylo vyjet v sest, ovsem diky Puldovi jsem zdrzovala autobus cca o pet minut...nezda se to moc, ale ten trapas a toho volani...to bych vam neprala. Wink
Az na tento mensi kix, vse ostatni probihalo v pohode, mozna jeste krom toho, ze jsem byla lehce nemocna.
Ve Vidni jsme s Puldou jeli na Sudbahnhof vyzvednout Jendu, aby se tam chudak nebal. Setkani se povedlo a tak jsme se trosku prosli za ucelem ziskani informaci ohledne Jendovy jizdenky a za ucelem KAFE.
Ve 12:00 jsme se stastne setkali se Slovenskou casti nasi vypravy opet na Sudbahnhof. Tam jsme vytvorili skupiny na prepravu do SCS. Cast jela autem (Srandista, Filip, Ulo, Miyu a jeste jedna z videnskych hracek) a cast mestskou dopravou (ja, Pulda, Jenda a slecna, co nas mela dopravit na misto).
Kolem jedne jsme dorazili k arkade, kde uz se vesele hralo a tak jsme se pripojili. Tady asi neni moc, co dodat, snad jen, ze ja osobne jsem si to moc uzivala, hralo se mi opravdu dobre. A spolecnost jsme meli taky vybornou. Na vecer dorazilo jeste nekolik mistnich hracu a tak jsme se stridali i s nimi.
No a zbytek prozradi fotky popr. screeny. Kazdopadne se hodi dodat, ze to bylo hodne povedene, dekuji vsem zucastnenym a tesim se na priste. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Ja jen pripojim par stredne zajimavych situaci:

Sudbahnhof, po setkani s Centime & Puldou:
J: Centime, ze skocis do informaci zeptat se jestli na tuhle mega vlakovou jizdenku muzu jezdit i MHD ?
C: Guten tag, <deutsch> '$\]#@\$$@# @#\$$ \@#'$$ @\$$\'$ěš @# </deutsch>?
Manik v informacich: Ja, sicher
C: Tak prej jo, hmmm, ale nejak se mi to nezda, docela me odbyl. Radsi se zeptame na Karlsplatz.
Karlsplatz, nemohli sme najit informace:
P: Hele, ja bych to nehrotil, kdyz ti ten typek na nadru rekl ze muzes, tak vo co de...
* Nasli jsme informace
C: Guten tag, <deutsch> '$\]#@\$$@# @#\$$ \@#'$$ @\$$\'$ěš @# </deutsch>?
Informace: <deutsch>Ne, musite si koupit listek, na tuhle jizdenku to neplati</deutsch>

Sudbahnhof, cekame na Srandistu & spol.
* Cekame na Srandistu & spol.
* Stale cekame na Srandistu & spol.
* viz vyse
C: Tak pohlidejte batohy a ja se jdu po nich podivat
P: Ja jdu taky
J: Ok, budu tady hlidat
* Cekam na Centime, Puldu, Srandistu a spol.
* Stale cekam na Centime, Puldu, Srandistu a spol.
* viz vyse
* vsimam si dvou podivnych lidi (holka, co mela tuzku za uchem a pak jina holka, ktera byla zvlastni sama o sobe)
* Stale cekam na Centime, Puldu, Srandistu a spol.
* Do haly vchazi Centime, Srandista a spol.
* Srandista s Centime samozrejme zamiri nejdrive k podivnym lidem, ze kterych se vyklubali dalsi clenove nasi vypravy (Chidori - Slovenka studující ve Vidni a Mary - Rakusanka)
* Vsichni se slezeme a horlive seznamujeme apod.
* Cekame na Puldu
* Stale cekame na Puldu
* viz vyse

Sudbahnhof, seznamovani:
Jakesi devce: <deutsch>€k#$ #$[þ # #$' $$#Ł</deutsh>
J: err, uhhh, hmm, ich nicht verstehen deutsh
Jakesi devce: Oh, Francais?
J: English preferrably
<seznameni - jmeno jsem samozrejme zapomnel jako spravna lama>
Jakesi devce: Ok, nice to meet you
Srandista -> Jakesi devce: Hej, ved on je Cech
...

Sudbahnhof, dohadovani se o dalsim postupu:
Srandista -> Mary: We .... a place .... our car .... free..... You....with us, rest.... by tram ? (Ne, Srandista to urcite rekl dobre, ale rekl bych ze takhle tomu Mary asi rozumela Smile
* Mary - vydeseny pohled
Chidori -> Srandista: Tak ji rekni at s vama jede autem a ja ostatni dovedu tramvaji
Srandista: Vsak to jsem ji ted rikal
Chidori -> Mary: <deutsch>#$@\'$ ][€wrů\€¶$] €|¶\]$|€¶ \€¶]$ \\\€€€ #$^&\$*#%\$%`[$][`Ł¶[#$\' '$#%Ł§  tr§hl tr§ů 'l 'tůr ŧ¶'</deutsch>
Mary -> Chidori: <deutsch>|[@$#\[ @#[ ® č #ßL šč §ßL '34 #'l['€§ů[ ěšč§ů l§ůl e'$fl§ ščl ů'$Ł ßl e|Ł$ |€§ůl we§"§§ůl #$'"l ßů[ </deutsch>
Chidori -> Mary: <deutsch>$ŧ$Ł' t$$ '$ § ěšč § #'$ěš 'ý 'o&*'ž oá o§ů%^ %^'$ %'čůžo %'$ Ł§ůŁ%^%'$l*§ů Ł#'$ál l *'%^$l *§ůl</deutsch>
Mary -> Chidori: <deutsch>@#$[þř tl $#$Ł $'šů %'$ #$'$lř #$'$l %'$#l '$#$l %'#$člř '#$člĐ[Ł €§ů lfl §ůl§ů l'$fl'$er</deutsch>
Srandista: "LOL"

A jeden muj soukromy, kdyz jsem vecer totalne zmaten hledal zastavku MHD a pobihal po parkovistich u multiplexu:
Nekdo: <deutsch>|€[  §@#Ł[  @#'fl @# ě§ůŁ fěš @#'$l [@# ' ? </deutsch>
J: Sorry, can you speak English ?
Nekdo: Yes, don't you have a 40 cents to the trolley please?
* Strasne jsem spechal, protoze jsem prave zahledl zastavku a v ni cekajici vlacek a vypadlo ze me tohle:
J: Sorry, I have no money, I've just spent it.
Nekdo: SPENT IT ???????

No - neco mi rika ze bych se mel ucit Nemecky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
A jeste jedna ranni...

pekarsky obchudek v metru, Praterstern

Pulda: Ein Italiener, bitte.
*Pekar vytahne ono pecivo z vitriny a zabali ho*
Pulda (pro sebe): Chacha, ja jsem tak dobrej Smile
Pekar: <deutsch>W#$)%*$()%*$()*%#$%</deutsch>?
Pulda: Err... Sorry, english?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, report bude neskor (nechce sa mi, ja viem, som lenivy jak svina), ale aspon tie fotky teda... Aspon tolko... Tento vylet do Viedne OWNZ!!! Smile

Fotky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Tak konecne som sa dostal k tomu spisat ten report (a ze to este nebolo uplne tak samo od seba Smile )... Diakritika pride behom vecera ^_^

http://ddr.sk/Akcie/Vieden2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
20.1.2007 - 2. vylet za arkadami do Viedne
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)