DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď HlavoLamy a trapicky hlav
HlavoLamy a trapicky hlav
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Rekneme topic na cokoliv o hlavolamech.
(budeme je treba cislovat, at se mame na co odkazovat, jinak rubikovky a dalsi veci sem mohou patrit taky)

Dneska jsem zkousel:
1. http://www.dgx.cz/trine/item/soutez-o-hovnotne-ceny
2. http://blog.zirafka.cz/2007-02-20-quiz

Tak 1 mi dala ale zabrat, clovek skoro zaomene na to, co ho bavilo na vejsce
A 2 no ... hem .. asi necnu napovedy, nebo spis je skoda ze jsem v praci (kdo to vyresi, asi pochopi).

A ted jeste napisu jak moc jsem pri reseni "podvadel". V te 1 jsem cetl diskuzi (ale nepomohlo to). U te 2 jsem to nakonec dal a POTOM se podival i na diskuzi.
Jestli se chcete citit jako guru, neccete diskuzi Wink (u linku)

A pak napiste jestli jste to dali a jak (RESENI NEPISTE, dejte sanci i ostatnim)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(to to nikdo neda, nebo to nectete Wink)
Chapu ze ten prvni vyresi 2% populace, ale jsou tu i lidi z mensy ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Prvni se povedl. Postupne jsem si vzpomnel, ze jsem priklad na podobnem principu uz jednou videl. Ale bez inspirace premejslet timhle zpusobem, misto tim "tradicnim", by to bylo ale zatracene tezky .o)

PS: Dobrej napad na topic. Nezavisle na nem (ale zavisle na interview s Fortikem v LN) jsem si pred tydnem rekl, ze bych tuhle cinnost mel po tech letech zacit zase trochu trenovat Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Druha je dobrej napad;)
Vyresil jsem az po nahlizeni do diskuze (a prvni napovede), a ano, bylo to z prace, ale z domova bych to byval vyresil naposledy pred dvouma roky, ted uz taky ne Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok Smile je to mooc pekny. Tak nebudeme dale spoilerovat a nechame at se taky pobavi ostatni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
druhy vyreseno velice rychle Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
nad tim prvnim badam badam a pak me napadla jedna vec, nemyslet matematicky - berte to jako napovedu, vyslo to Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
njn, jednicka byla docela zajimava....
BTW bonus hint k jednicce: WindowsXP (kdo to aspon pochopi at se prihlasi)

na dvojku sem este nekoukal Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
3. http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

tohle neni tak tezky... a je to docela stary, ale tak treba to nekdo nezna - je to neco podobneho jako kdyz prevazite na lodicce kozu, zeli a vlka Wink =)

manual:
Arrow zlodej nesmi zustat s nikym z rodiny bez dozoru policajta
Arrow otec nesmi zustat s malyma holkama bez matky
Arrow matka nesmi zustat s malyma klukama bez otce
Arrow vor umi ridit jenom dospeli
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
prvni vyresen asi za minutu (aniz bych to znala ci znala neco podobneho, jsem na sebe hrda clap ) ale na ten druhej jsem uplne natvrdla
no a k tomu dementnimu voru se radsi ani nevyjadruju

to snad ne!!!! dnesni den vyhlasuju dnem osviceni, poprvy v zivote jsem ten vor udelala hooray


Naposledy upravil will dne pá, 23.únor 2007, 21:58, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No teda, tu jednicku mam, clovek to zkousi ruzne logicky, po sloupcich, sleduje pocty cislic na radku... a ono takhle Smile Nejakych par minut mi to zabralo... zato mamka na to prisla asi za 10 sekund Smile Chce to aby to cloveka spis trklo, nez aby to nejak vymyslel. Kazdopadne nice, thx Smile Mrknu pozdejc i na dvojku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ha, mam dvojku... skutecne nadhera Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
//small spoiler// Tak jedničku jsem dal, tendle způsob kódování jsem "vymyslel" a používal už na střední... a ani jsem nevěděl že je to to co se používá v tolika oblastech.
U dvojky jsem byl docela blízko, už mi došlo, že řešení je značně individuální, ale nakonec mi to nedalo a prohrabal jsem se tou diskusí. Bohužel jsem zapoměl využít 3. nápovědu, to by mi už asi docvaklo. Ta první část první nápovědy je matoucí, pochopil to někdo? Stejně zvláštní, že když se ty čísla zapíšou do takové formy, že to úplně ztratí tu důvěrně známou podobu.
//
Vor znám už dlouho a po pár minutách zkoušení to vždycky vyjde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
HlavoLamy a trapicky hlav
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)