DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď uz to ma za sebou? :(
uz to ma za sebou? :(
k3ri DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 07.08.2006
Příspěvky: 2
Citovat
nedavno jsem si objednala takovej ten klasickej softpad z PlayAsia. hrala jsem na nem tak mesic dva (je fakt ze celkem intenzivne-kdyz to zprumeruju tak hodka denne to bude). minulej tejden mi stridave blbla prava a leva sipka (-vzdycky stridave jedna fungovala tak nejak blbe, treba jsem musela slapnout jenom na urcitou cast tlacitka, aby to vubec vzalo) a ted prozmenu odmitaj spolupracovat sipky nahoru a dolu- kdyz slapnu na jednu, reaguje to, jako kdybych slapala na obe zaroven, nebo reagujou se zpozdenim, pripadne vubec... myslite, ze to ten pad treba jeste po nejaky ty pauze rozchodi? nebo se s nim mam pomalu zacit loucit?
(omlouvam se, ze se tak blbe ptam, ale fakt jsem v tomhle dost nezkusena a nechce se mi ten pad zbytecne brzo zatratit...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele k3riOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nejdriv napis, co to je za pad. Klasickej softpad mi bohuzel nic nerika:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

k3ri DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 07.08.2006
Příspěvky: 2
Citovat
takovej ten s ruzovejma a modrejma sipkama (deluxe ignition??)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele k3riOdeslat soukromou zprávu
Re: uz to ma za sebou? :(
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
k3ri napsal:
... myslite, ze to ten pad treba jeste po nejaky ty pauze rozchodi? nebo se s nim mam pomalu zacit loucit?
(omlouvam se, ze se tak blbe ptam, ale fakt jsem v tomhle dost nezkusena a nechce se mi ten pad zbytecne brzo zatratit...)

Softpady jsou vsechny delany takhle:

kód:

------------------------------------- vrstva igelitu
U U U U U U U U U U U U U U U U U U U vodiva barva (uhlik)
OOOO    OOOO    OOOO    OOOO    OOOO  oddelovaci molitan
U U U U U U U U U U U U U U U U U U U  vodiva barva (uhlik)
-------------------------------------   vrstva igelitu

slapnutim se prohne igelit, obe vodive vrstvy se dotknou (skrz diry v molitanu) a propoji (kontakt sepne)
skakanim se postupne vodiva barva odlupuje, sipka jde vic ztuha, tim vic se musi dupnout, tim vic se barva odlupuje
opadana vodiva barva muze delat vselijakou neplechu (zejmena tim, ze neni tam, kde puvodne byla)

co muze pomoci:

- vytrepat pad (vodive zbytky se sesypou k okraji a nedelaji takove problemy). To mozna pomuze. Pokud to stesti mas, vez, ze to nepomuze na moc dlouho.
- koupit vodivou barvu (GM elektro a pod.) a dokreslit cary. To jsem nezkousel (nemam softpad Smile, ale podle me by to melo fungovat. Predpoklada to rozebrani padu (bez strihani se to neobejde). Pokud se k tomuto odhodlas, rad bych se take zucastnil a poucil.

co urcite pomuze:

<neskryvana reklama>hardpady.promne.cz</neskryvana reklama>
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Kdyz sme u toho, ja netrenuju tak intenzivne ale moje pady uz sou taky skoro mrtvi, sipecky taky nefakaj(konkretne lava prava) a jak rikas i kdyz to proklepnu, tak to nepomuze....Skusila bych tu barvicku, ale Smile
počebovala bych vedet vic;)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Boroofka napsal:
Kdyz sme u toho, ja netrenuju tak intenzivne ale moje pady uz sou taky skoro mrtvi, sipecky taky nefakaj(konkretne lava prava) a jak rikas i kdyz to proklepnu, tak to nepomuze....Skusila bych tu barvicku, ale Smile
počebovala bych vedet vic;)

To co jsem psal je zatim jen teorie. Nezkousel jsem to. Takze vic ti rict nemuzu. Ale jestli das k dispozici pad, mohli bychom to zkusit. Byla by to zajimava zkusenost. Vodivou barvu kdyztak sezenu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
uz to ma za sebou? :(
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)